bugün

x: sayın haydar hocam, sevgilimle ilişkiye girdik. bir tek ben olunca yetmediğini söyledi. afrika'dan zenci kiralasam pahalıya gelir mi? *
-hocam sizinki kalkıyomu ?

(bkz: haydarın şeyi)
16 yaşındayım. penisim 8 santim. acaba elektrikli süpürgeyle çeksem büyür mü. *
x men : haydar hocam banyoda mastürbasyon yaparken ayağım kaydı su bidonunun üstüne düştüm çok acıyor bişey olur mu?
haydar d.: bidona bi şey oldu mu saf arkadaşım.
ülkem insanının merak ve cehalet hallerinin ne kadar orantılı gittiğini gösteren durumdur. geneli ''kızlığım bozulmuş mudur'' ''hamile miyim'' başlıklarıyla su yüzüne çıkar. bu sorular şakasına da olsa insanların ise gerçekten şaka anlayışlarının ne kadar ince (!) ve ne kadar zeka dolu (!) olduğunu görmemek elde değildir. haydar dümen her ne kadar alay konusu edilmiş bir adam dahi olsa durum itibariyle bir sosyal sorumluluk almış bir adamdır (tabi anlamsız sorulara anlamsız cevaplar vermediği sürece). ülkede neyin ne olduğunu bilmeden yetiştirilen çocukların neyin ne olduğunu bilmeden yaşaması kadar doğal bir durum olamaz. işte sorulan o sorular da insanların ne kadar doğru (!) yetiştirildiğine örnektir.

(bkz: benim güzel ve meraklı ülkem)
(bkz: hocam sevgilim eline aldı hamile kalır mı)
sevgili haydar hocam bursadan gol haberi ne zaman gelecek?
+Haydar Dümen hocam ,bundan bir süre önce eşimle değişik yollardan ilişkiye girdim .Acaba bunun için cehennem de yanar mıyım ?
-sevgili kardeşim,bu sorunuzun muhaattabı ne yazık ki ben değilim.Bu konuda Cübbeli Ahmet Hoca ya danışmanızı tavsiye ederim.
mal var mülk var ama deh diyemiyorum, ne yapmalıyım?
cumartesi günü malum gazetede gördüğüm sorulardan sadece ikisi ve en süperleri;
başlıklar aşağı yukarı şöyleydi;

- 35 yaşındayım ama ellerim bomboş!
- malum sıcaklardan pitonumun karnı acıkıyor ama av bulamıyor. av yasağı mı geldi?
26 yaşındayım penisimin boyu 12 cm ama kız arkadaşım korkuyo ameliyatla küçültülebilirmi.
haydar hocam acı biber yesem penisim büyürmü?
haydar hocam vajinama sinek kaçtı acaba hamile kalmışmıyımdır?
2 yıl kadar önce gördüğüm soru ve yaran cevabı.

-hocam sevgilim ağzıma boşaldı, hamile kalır mıyım?
-hamile, kamile, samile hiç bir şey kalmazsın evladım. bir de olayı tersten düşün; vajinandan yemek yedirseler doyar mısın?
hacı aynen yazıyorum;

*benim makine saatte 4 atıyor.sizce normal mi?geneleve gidiyorum bi zararı olur mu?

*20 yaşındayım.arkadaşlarımın penisinin büyük olduğunu düşünüyorum.çünkü gözüm hep onlarınkine takılıyor. hepsininki pijamasından belli oluyor.benimki belli olmuyor.bu durum beni üzüyor.ne yapabilirim?

olum toplum olarak çok ciddi problemlerimiz var.*
sanal sex yaparken webcam e boşaldım kız hamile kalır mı? *
bugünkü posta gazetesinde yayınlanan ilginç soru şu,*
* bir kaç gün önce sevgilimle ilişkiye girecektim ama kız arkadaşım penisimi küçük buldu. sonra cinsel ilişkiye girdik. bana 'baykuş gibi bakıyorsun' dedi. acaba kadınlar ilişkiye girdiklerinde takıntı mı yapıyorlar? ne yapmam lazım?

cevap: sevgilin şaşırmış be oğlum. çünkü kuşları bilmiyor. kesinlikle 'şahin gibi bakıyorsun' diyecekti. şahini baykuş sandı. aman dikkat! kız biraz fıttırık gibi geldi bana. ama kafaya da bir şey takmamış. taksaydı ilişkiye girmez, sana da 'ayının armuda baktığı gibi bakıyorsun' der defterini dürerdi...
-hocam, piknikte oturduğum bankta beyaz renk bi ıslaklık farkettim. ve piknikte sucuk mangal yedik. ama marka sucuk ha, öyle at etinden sucuk değil. ve midem bulanıyor şu an. acaba hamile kalmış olabilir miyim?
Soru: Çığlıklarıma engel olamıyorum, ne yapmalıyım?
Yanıt: Adam hassas, dişlerinin arasına yorgan al
hanıma geçen ayagmı soktum, acaba hamıle kalır mı ? Rumuz : hardcore necmi
hocam kız arkadaşımla birlikte olduk,ama olduk mu olmadık mı anlamadım bir daha olalım mı?.gibi sorulardır.
"cinsel organım çok küçük taş bağlasam uzar mı ?"
penisim çok büyük tost makinesine bassam küçülür mü?
Hocam merhabalar, erkek arkadaşımla ilişkiye girdik fakat sonrasında eve gittiğimde vajinamı deterjanla temizledim. Canım çok yandı. Acaba namusum temizlenmiş midir? Sizden acil cevap bekliyorum.

(bkz: yılın sorusu)
- hocam tuvalete boşaldım, sonra kız arkadaşım gitti o tuvalete işedi. kız arkadaşım hamile kalır mı?

+ spermlerinden sivri sinek gibi bahsediyorsun evladım...
- hocam geçenlerde arkadaşlarla topluca ilişkiye girerek intihar etmeye çalıştık ama başarılı olamadık neden acaba?

+ tam başarısız olduğunuz söylenemez en az üç çocuk.