bugün

entry'ler (621)

fatih terim

taktik ve bilgiye zerre ihtiyacı olmayan şahıstır.ihtiyacı olduğu tek şey satılmış medya ve hakem köpekleridir.onlar da avrupada bir b*ka yaramaz,düdüklenir gelir.

galatasaray ın penaltı jokeri

bin yılda bir hatay maçını ağzına dolayan,fetö donu koklayanların atladığı jokerdir.

her sezon 20 penaltı alır gs,20 si de haksızdır.

16 ağustos 2021 giresunspor galatasaray maçı

ilk yarıda 5 penaltı 4 kırmızı kart beklerken 2 penaltı 1 kırmızı kartla şaşırtmış maçtır.

mesela perşembe günü danimarka takımına düdüklenecekler,neden? çünkü hakem türk değil.

bulgar göçmenleri bu ülkenin gururudur

her fırsatta türkiyeyi ve türk insanını aşağılayan,avrupayı öven (sanki londra'da yaşıyordu ayı) gurur kaynakları.

iphone x

Severek kullandığım telefonum,lakin şu ara sıfırlamak istiyorum ama

Ayarlar>Genel>yaptıktan sonra sıfırlama seçeneği listeden silinmiş.

Bilgisi olan arkadaşlar yeşillendirebilir mi?

iş hayatının kuralları

Gerçekten ne düşündüğünü kimseye söyleme.

büyük marketlerde dondurmaların eriyik olması

büyük marketlere eriyik dondurması geldi sandım.

vardiyalı çalışmak vs sabit gündüz çalışmak

ikisinin de kendine göre avantajları ve dezavantajları vardır.Fakat her gönül cumrtesi-pazar tatili ister.

ters yöne girip adam öldüren kadın şöför

https://www.yeniasir.com....yon-kazasi-1-olu-1-yarali

benzinlikte kocasıyla kavga ettikten sonra,kocasını orada bırakarak yola çıkan ve adamı öldürene kadar ters yönde olduğunu farketmeyen kadın şöfördür.

yine dünyayı kendi etrafında dönüyor sanıp,bir hayat daha karartan bir kadın.

(bkz: kadın terörüne son)

can kenarım

kağıt kesiği gibi şarkıdır.

1996

Özdemir Sabancı suikasti ile başlayıp Susurluk olayı ile biten faili meçhul yıllardan biridir.

kemalist kişilik bozukluğu

Kendini kemalist olarak tanımlayan kişilerin,baya baya kılıçdaroğlu'na oy vermesi bu bozukluğun en büyük göstergesidir.

galatasaray

dünya futboluna şike,teşvik gibi kavramları kazandırmış nadide camiadır.taraftarının ''hiç şike yapmadık yeaa''demesi tamamen futbol özürlüsü olmalarından kaynaklıdır.malum eski cemaat/yeni terör örgütü fetö liderinin ''g.saray'ı himmetle ayağa kaldırmamız lazım''dediği videolar mevcuttur.

netice bitim,günahım,düşmanım,yunan,yahudi,ermeni kadar sevmem.

cigoboss1984

Yıllar sonra geri dönmüş yazardır.sevenlere bol selam,sövenlere bol kelam ile geri döndük.

kendi askerinin kafasini kesmek

kendi halkına darbe yapıp silah doğrultan askerdir.dolayısıyla benim böyle bir askerim yok.

çilem doğan

alnından başlayıp elmacık kemiğinde biten kaşları vardır.

sözlük yazarlarının sevişmek istediği ünlüler

Bir hafta evden çıkmamak kaydıyla (bkz: gülçin ergül)

kürt atasözleri

agamemnon bize bohmir.

başkomutan

şu an recep tayyip erdoğan'dır.

vodafone arena marşı

https://www.youtube.com/watch?v=_XM97dEWFtI

Tüyleri diken diken eden harika marştır.

iyi ki Beşiktaş var dedirten cinsten.