bugün

entry'ler (538)

türkiye de zencilerin bulunabileceği yerler

tarlabaşı

milf

candır ya.

en çok özlenen diziler

(bkz: sultan makamı)

makineci90

hoşgelmiş 8.nesil . *

nihat doğani adada 31 çekerken yakalamak

''kimse karışmasın, ben 31 çekerken bana kimse karışmasın. allah allah.'' diye tepki vereceği durumdur.

tek elle entry giren adam

tek elle girebilir ama bir alex değil. *

türkçeyi katleden sözlük yazarları

1. sınıftan beri öğretilmesine rağmen yanlışı yalnış, yalnızı yanlız diye yazan müstesna kişilerdir.

yapma bunu volkan yapma bunu

nickiyle beni güldüren yazar.

- oyuncu değişikliği hakkımız doldu. dolduu. *

gabrielbatistuta17

yepisyeni 8.nesil yazardır. *

aref ghafouri için ne dediler

sktir la.

behzat ç.

aras bulut iynemli

evi yakmadan önceki son gülüşüyle bana joker'i andıran oyuncudur. ileride başarılı olması kaçınılmazdır.

erdal beşikçioğlu

hayatımda gördüğüm en iyi küfür eden insan.

büfe sahibi: amirim operasyon mu var ?
behzat ç: ebenin anı var.*

car

farsça'da dört anlamına gelen kelimedir.

hastası olunan sözler

korktun mu ali kaptan..

öyle bir geçer zaman ki mete

her bölüm babasıyla kavga yapan atarlı semtin giderli çocuğudur. lisedeki müzik öğretmenine aşık olan mete, çok kötü mandolin çalmaktadır. babasının mandolini sırtında kırdığı sahneyle ünlenmiştir.
en şukela repliği:
mete: gel lan buraya gelsene
baba: senin anuna koyacam oğlum (!)
güm, mete is down.

ali turan

su katılmamış öküz. rakip forvete 20 m. aralı durmasıyla bilinir.

30 ekim 2010 galatasaray mp antalyaspor maçı

galatasaray'ın uzun zamandır beklediğimiz futbolunu sergilediği maçtır. tek bir sıkıntımız var; o da golcü sorunumuzdur. baros iyileştikten sonra pino ve arda'yla iyi bir üçlü oluşturacaklardır.

bir de ali turan bsg artık.

kırmızı şortli

sen ya medyasın, ya emniyetsin.

(bkz: http://www.facebook.com/v...41574959224231&ref=mf)

bir alkoliğin günlüğü

sevgili günlük,

bugün sevgili değiştirdim, artık şarap içiyorum. insana daha iyi davranıyor, iyi kafa yapıyor. az sonra işeyeceğim. eski sevgilinin zararlarını hala hissediyorum damarlarımda günlük.* on dakikada bir prostatlı ihtiyar pipisi gibi hemen doluyor torbam. bugünlük bu kadar. yarın yine içeceğim. başka bir sarhoşlukta görüşmek üzere.

avrupa daki türk imajı

terörist diye adlandırıldığına birçok sefer şahit oldum. kötü izlenim yaratanları alıyorlar sadece zihinlerine. bir olimpiyat madalyası alan atleti, eurovision'da 1.cilik kazanan şarkıcıyı, dünyaca ünlü bir futbolcuyu hatırlatacağımıza terörizmle ön plana çıkıyoruz avrupa'nın karşısına.