bugün

(bkz: 23 sayısının akıl almaz gizemi)
an itibari ile güzel bir iddiada bulunan program.
ömer çelakıl ile emel özuğur un birlikte sunduğu bu programda, açılış konuşması yaparken, emel özuğur un bacakları çapraz bir şekilde neden masaya dayandığını bir türlü anlayamıyorum. bir-iki değil her programda aynı duruş. çok mu estetik durduğunu düşünüyor? fiziksel bir özürü olduğu için böyle durmak zorunda ise sözlerimi geri alırım.
müziği nedeniyle aniden korkmama neden olan programdır.
Bünyesinde ömer çelakıl olmasa doğru düzgün izlenmeyecek olan tv programı. Merak ediyorumda kaç kişi programın içeriğini takip etmek yerine, ömer çelakıl'ın saçlarını inceliyordur ?
bugünkü programında dr.ömer coşkun konuğuyla beraber türk tv tarihine geçmesi muhtemel efsanevi programa imza atıyor. Ben daha önce bu kadar tencere-kapak bir ikili görmemiştim. Şimdi bu programı bırakıp nasıl işe gidecem? Bu travma ile öğleden sonra nasıl çalışacam?
türk televizyonlarının, en özgün ve entelektüel altyapılı programlarından. paranormal ve sipiritüel konulara değinmeleri; ilgi alanı: sabri volesi, kadın vajinası ve otomobil aksesuarından ibaret yüksek basınca dayanıklı astronomlarca saçma bulunmaktadır!
birkaç aydır takip ettiğim, türlü manyakça komplo teorisinin konuşulduğu programdır. bi ilahiyat profösörü bu akşam: "mehdi türkiyede, istanbulda ortaya çıkacak" dedi ve yardı...
türk televizyonlarında yayınlanmakta olan düzeysiz, kalite yoksunu ve sinir bozucu derecede televizyonculuk ilkelerinden uzak kalmış programların başında gelmektedir.

tabi ömer çelakıl ile hayatın şifrelerinden bahsediyorsak ki ondan bahsediyoruz, komedi niyetine oturulup izlenmelidir yok "ben daha iyisini izlemek istiyorum" diyenler aynı formatı youtube' videolarının altındaki yorumlarda bulabilirler.
An itibariyle bir cadının konuk olduğu programdır.
Evet, az elestirmedim, kucumsemedim bu tur programlari ama ne yalan soyleyeyim, bu aksamki programla iste budur dedim. Cadi canli yayinda yazisini gorunce ne oluyoruz amk dedim ve tanrim iste bu iste bu diye bir sevinc cigligi attim. Ve artik bu programla dalga gecmekten vazgectim. Cunku gecen aksam izledigim erman toroglu'nun cacik performansindan sonra uzun zamandir bu kadar gulmemistim. Bence okan bayulgen de kanal izasyon gibi bir film cektigine pisman olup bu tur programlara destek vermeli.
programa katılan bu maskeli, şapkalı, eli yüzü görünmeyen adamların inci sözlük yazarı olma ihtimalini aklıma getiren program.
an itibariyle oliver stone'nun müslüman olan oğlunun konuk olduğu program.
an itibariyle erol büyükburç'un zırvalarına şakşakçılık yapan program.
an itibariyle enis talas'ın uçtuğu program.
Uzun bir aradan sonra an itibariyle fox tv de yayınlanan program.
Eh malum yarın 21 aralık...
gülerek izlediğim ve bitmesini istemediğim program. bir çok alakasız şeyi bir araya getirerek yine o alakasız şeyleri bambaşka şeylere tamamlıyan absürtleşmenin ileri düzeyinin yaşandığı, çoğu zaman insanın siktirin lan demesine neden olan süper program.
Kıyametten canlı yayın. Az sonra.

Bunu da gördük ya Türk tv lerinde artık yapabiliriz.
adam kullanma kılavuzuyla gelmiş sanki hayata her bi haltı nasıl olduğunu millete kakalıyor.
ömer çelakılın saçlarını ilk defa düz görebildiğimiz program şeysi.
fox tv'nin programı. az önce ege'de deprem olmuş yerin bilmem kaç metre altında 2 küsürlük. birde şirince'den canlı yayın yapıyorlar. biraz akıl ya lütfen biraz akıl.
+0900 331 31 31

ara beni hayatım.
(bkz: veremem verirsem şerefsizim)
1- Kelime-i Şehadet getirmek
2- Namaz kılmak
3- Oruç tutmak
4- Zekat vermek
5- Hacca gitmek
Ömer çelakıl.