entry'ler (205)

bimcell

Şakaydı gerçek oldu. Le Cola, Le Porta, Dost Süt-Yoğurt ve adını sayamayacağım onlarca Bim Markası satın alana bedava dakikalar bedava sms ler.

8 mart 2012 atletico madrid beşiktaş maçı

Çeyrek final değil 3. tur ya da bir başka deyişle son 16 karşılaşması olacaktır.

23 şubat 2012 psv eindhoven trabzonspor maçı

Deplasman da inter i yenen bir takım nasıl bu kadar 180 derece değişebilir. Tam ümitlenmişken Tolga nın kırmızı kartı büyük bir şanssızlık.

fb stadında gs atkısı açan cesur gsli bayan

Fb'li Ayşe: Canaaannn gel kız akşam fenerin maçına gidelim hem erkeklerde yokmuş.

Gs'li Canan: E ama benim bey galatasaraylı nasıl olacak.

Ayşe: Aman nolacak sanki ben fenere mi gidiyorum, bak hem aslı, merve, esra onlarda geliyor. Çıkışta da bir şeyler yeriz.

Canan: e hadi gelim o zaman çekirdek çitleriz iki laflarız, evden atkı matkı bir şeylerde alırım bari soğuk yapar gece gece..

milos teodosic

Bu Teodosic in Türkler den çektiği kadar kimse çekmedi ? Sırp ''Artist'' basketbolcu.

9 şubat 2012 panathinaikos fenerbahçe ülker maçı

Vidmar gibi bir adama güvenip sırf geçen sene sakatlanmadan önce 3-5 maç iyi oynadı diye pota altına kendisine emanet eden zihniyeti anlayamıyorum. Vidmar kendine reset atmış kimsenin haberi olmamış. Sean May bile bu Vidmar dan daha iyiydi.

Bu pota altıyla final four parolasıyla yola çıkmak Spahija ya yakışmadı.

Ayrıca bu sene ki yabancı transferleri hepsi sınırlı yetenekler maalesef, bir Bogdanovic isabetli şut atıyor sağolsun. Isınamadım bu adamada.

9 şubat 2012 galatasaray mp cska moskova maçı

Fenerbahçeliyim. Bu mücadele hırs istek büyük yatırımlar yapan, Anadolu Efes ve Fenerbahçe Ülker e örnek olmalı. Maç sonucunda kazanır, kaybedir önemli değil, sonuçta en büyük şampiyonluk adayıyla oynuyor, ama bu basketbol alkışlanır.

akasya durağı nın fox tv ye transfer olması

Bir sonraki durağında TNT olması kuvvetle muhtemeldir.

akasya durağı

Bugün final yapıyormuş. O kada güzel oldu ki, artık tekrarları hem kanal d de hem star da dönecek, bütün tekrarları hakkında yorumlar yapılacak hatta twitter da tt olacak, (örnek: cennet mahallesi,doktorlar,arka sokaklar). Bazı bölümleri iyi rating bile alacak, arkadaş hep aynı şeyler aynı şeyler sıkıldım yeaaa.

windows 8

Microsoft un bu yeni sürümüne sanırım yeni bilgisayar almadan geçmem.

Windows 7 de Masaüstünü göster çubuğuna zaten zor alıştım, başlat tuşunu kaldırınca travma olur. Kanımca yaşlanıyorum.

benzine alternatif yakıtlar

Bir zamanlar bir Bor madeni vardı, benzinin yerini alacaktı ne oldu ola heyecanlanmıştık milletce nede olsa en zengin bor madenleri bizde.

bim

Büyük boy poşet sıkıntısı yaşanmaktadır. Annelerin bir numaralı tercihidir.

recep tayyip erdoğan

Yaşadığı hastalığı üzerinden attığı her haliyle belli olan başbakanımız. Zira 2 haftadır formunun zirvesinde. Geçmiş olsun.

moussa sow

Bir Guiza, Bienvenu değil, en azından boş kaleye atıyor. Yalnız daha çok topla buluşturmak lazım, bugünden bir şey anlamadım, Bienvenu ya nazaran ayakta durabiliyor. Daha çok topla buluşmasını talep ederim.

bim de satılan profiterol

Halen 1.5 tl ye satılmaktadır. Madonun da sahibi ve üreticisi olan Yaşar Dondurma tarafından üretilmekteymiş. Artık Mado profiterollerinden arta kalanlarımı iteliyorlar onu bilemiyorum.

hayatın şifreleri

bugünkü programında dr.ömer coşkun konuğuyla beraber türk tv tarihine geçmesi muhtemel efsanevi programa imza atıyor. Ben daha önce bu kadar tencere-kapak bir ikili görmemiştim. Şimdi bu programı bırakıp nasıl işe gidecem? Bu travma ile öğleden sonra nasıl çalışacam?

28 ocak 2012 anadolu efes erdemir maçı

Maçtan bir diyalog:

ismet Badem: Efes Pilsen i Cska öncesi ve CSKA sonrası diye tanımlayabilir miyiz ?

Sessizlik, Murat Murathanoğlu maçı anlatmaya devam eder;

ismet Badem: Sorum hava da kaldı ?

Murat Murathanoğlu: Ne demek istediğini anlamadım..

28 ocak 2012 trabzonspor fenerbahçe ülker maçı

Trabzon seyirci ile beraber iyi mücadele ediyor.

Fenerbahçe sakatlıklardan sonra tam kadro oldu fakat, hadi ligi bir şekilde idare eder fakat bu takıma euroleague için iyi bir uzun şart bu saatten sonra uzun oyuncu bulabilirler mi orası zor görünüyor. Vidmar a geçen sezon sakatlanmadan önce ki performansından dolayı çok güvenildi anlaşılan fakat üzülerek söylemek gerekir ki yaşadığı sakatlık eski Vidmar ı geri getirmiş.

18 ocak 2012 real madrid fc barcelona maçı

Daha ne ister bir insan hem el classico hem hamit ilk 11 de, bir de bunlar yetmezmiş gibi Ömer Üründül değerli yorumlarıyla bizlerle, bir de vuvuzela duysak tadından yenmez.

18 ocak 2012 real madrid fc barcelona maçı

ilk 11 ler

Real Madrid: Casillas, Carvalho, Pepe, Ramos, Ronaldo, Benzema, Alonso, Coentrao, Altintop, Higuaín, Lass

Barcelona: Pinto, Alves, Puyol, Piqué, Abidal, Busquets, Xavi, iniesta, Cesc, Messi and Alexis

olarak açıklanmıştır.