hayatta sıkça karşılaşılan ve insanı bıktıran insanlardır.

örnekler:
-en çok ben biliyorum ama aslında sadece eleştiri yapabiliyorumlar.
-en iyi ben konuşurum, ve asla yanılmam tipleri.
-tartışırken tartıştığım konuyu harala gürele başka bir konuya çeviren tipler.
-başkaları hakkında kesin yargılarda bulunanlar.
bir şeye körü körüne inanmış insanlar ve cahillerdir. bir de önyargılı olanlar hiç çekilmez.
her durumda insanın moralini bozmasını bilen ve bunu da gerçekçi olmak sanan aslında karşısındakini hiç düşünmeyen düşünse böyle yapmayacak olan akraba, komşu, iş arkadaşı, sınıf arkadaşıdır. bak yine sinirlendim aklıma gelince.
egosu 1500 olup arka tamponu arşa kalkmış olan insanlar ile, arkadaşı üstünden prim elde etmeye çalışan tipler.
bilgi sahibi olmadığı ya da eksik olduğu konularda iki kişi tartışırken konuyu inanılmaz saçma sapan bir şekilde bölüp enkaz haline getiren, 10 saniye sonra ise kendi canının istediği konu hakkında konuşan ve konuşturmaya çalışan. direk suratına bağırarak anasına sövesim geliyor.
adam yerine koyup değer verince kendini bi bok sanan karaktersiz tipler.
paso başkalarını anlatan ve kendi hayat hikayelerinden kesitler veren insan türüdür.
kendini çok üstün, entel, dantel gören başkalarını aşağılayarak orgazm olan insancıklardır.. sözlüklerde de bol miktarda bulunur bunlardan.
(bkz: küçük dağları ben yarattım)
faşistler ve şakirtlerdir.
Ben her şeyi bilirim insan tipleri zira çoğu atar tutar sonra tükürdüğünü yalayarak mort olurlar.ha bi de her daim şikayet eden sonunda seni de isyana getirip lan bu ne biçim hayat diye söylenmene sebep tipler vardır.karamsar,ağlak tiplerdir bunlar.daha da yazamıyorum sinirlerim bozuldu:)
en başta cahilller topluluğu gelir.
yolda gördüğünde selam veren.
insanın bütün yaşam enerjisini alan itici tiplerdir.

bunların başında kendini bulunmaz hint kumaşı sanan insanlar gelir ki onlarla zaten hiç baş edilmez. hemen uzaklaşın oradan.
ikinci olarak da özenti arkadaş gelir. yahu bir de arkadaş. delirtir işte insanı. bir şey de diyemezsin. bu da hayattan soğumak için tek başına bile sebep olabilir.
üçüncüsü de yavşak insanlardır. buram buram yavşaklık kokarlar hepsi. onların da hepsinin köküne kibrit suyu gerekir.

daha çoğaltabiliriz efendim. bu kadarla sınırlı değildir bu tiplerimiz.

(bkz: bi bitmediler be)
çok bilmiş. ya da evli olduğu halde gözü dışarda olan erkek.
bir anda tüm pozitif enerjini toplayıp hadi şunu yapalım yada bir işe başlarsın ama o gelir sadece 1 kelimesi ile tüm enerjini çeker alır.
7/24 kızlara yavşayanlar.
sürekli ben dobra biriyim diye tekrarlayan, dobralık kisvesi altında insanlara laf sokan kimseler.
sorumsuz anne ve babadır. gerisi hikaye.
Bir muhabbet sırasında bahsi geçen herhangi bir konu hakkında kesinkes fikir sahibi olan , çok saçma ilgi alanlarını mükemmel bir ilgi alanıymış , herkes ona ilgi duymalıymışcasına anlatan , başkalarına özenip yapmaya başladığı bir şeyi "ben onu ondan görmedim olum , teee ne zamandan beri yapıyorum zaten" gibisinden diyerek reddeden , muhabbet anlayışı ortamdaki diğer kişileri küçük düşürmeye yönelik espri yapmaktan ibaret olan insanlardır. Ağzını burnunu kırasım geliyor böyle tiplerin.
- çocuklarına yeteri kadar ilgi göstermeyen daha doğrusu yalancıktan ilgi göstermeye çalışan anne babalar.
- günde 16 saat ders çalışıp gözlerinin altında mor halkalar beliren fosil öğrenciler.
karamsar insandir gerisi hikaye.Bana umut vermeyenin hayatımda ne işi var.
fukara sümüğü gibi yapışkan olan insanlar.

git dediğin halde gitmez. laftan anlamaz. lisedeki türkçe hocamızın bi sözü vardı sınıfa söylerdi. "köpeğe bile hoşt desen gider!" bunlar da bu şekilde bir türlü gitmezler
''kankiyyyy bi sigara versene'' şu cümle ile yaklaşan herkes. kız yada erkek fark etmez.
beyni cüzdanında olan insandır.
kesinlikle ön yargılı olan tiplerdir.