bugün

(bkz: güzelliğinin farkında olan kadın)
bir kibirli insan repliği.
(bkz: recep tayyip erdoğan)
neden böyle yapar bu insanlar anlaşılmaz ama bi s.ktir git denesi farz olunmuş durumdur. sevaba bile girilir.
(bkz: iyi bok yedin)
(bkz: sanatçı egosu)
sozun sahibi icin degerli sanatkar ;

(bkz: ankarali namik)
- küçük dağları ben yarattım !
+ o dağlar götüne girsin. dinimiz amin.
konya da okuyanlar bilir birazda buranın insanlarından kaynaklanıyor, üniversiteye gelen hatun kesimin afedersiniz ama g.tü göğe eriyor. küçük dağları ben yarattım moduna giriyorlar.
Öyle bir insanlardır ki; bir sorunla karşılaştığınız da paylaşmak istersiniz, anlatmaya çalışırsınız dinlemezler aksine kendi dertlerini anlatırlar... Sonra "ya benim derdim" dediğiniz de "ee ben dinledim ya işte bitti o dertlerin" diyerek bencilliğin allahını yaparlar! iki tokat atasın gelir ama değmez diyerek yanından kaçarsın.
(bkz: mükemmelliğimi çok mütevazı olmama borçluyum)
ayrıca (bkz: çelişki)
eline sağlık pek de güzel olmuş.
kibirli insanların edasıdır. çok havalı olan bu insanlar, çevresindeki herkesi kendinden düşük görür.
kendini bi bok sanmak
istanbul' un sahibi tabirini de kullandığımız şımarık insan tribi.
aslında burada daha pis bir adam var, açıkçası ben öyle düşünüyorum. dağı yaratıyo, o göt kalkmış potansiyeli var adamın. fakat küçük diye ekliyo, hani bir nebze de olsa biraz haddimi bilirim ayağı yapıyor. aslında bu daha pis bir insan, içten pazarlıklı, yavşak insan hissi veriyor.
büyükleri de yenikral...*
"Alçak yerin tepesi, kendini dağ sanırmış."

(anonim)
(bkz: kibirli insan görünce aniden gelen sikme hissi)

yaratmak kelamının boşa kullanılmasıdır.
bu götü evde oturarak büyüttüm demenin bi değişik yolu. kibirli insan modeli.*
anlamsız bir egoya sahip olan insanlarda görülür. dünyanın merkezinde kendilerinin olduğunu ve her şeyin onlara göre şekillenmesi gerektiğini düşünürler. bu tutumda olan insanların düşüşünü izlemek ayrıca zevklidir.
haşa ve kella.