bugün

oyuncak ayısını camdan düşürmüş kızdır.
tv de sürekli aynı çizgifilmleri izlediği için yaz tatili sıkıcı geçiyor olabilir.
ne yaşadığını bilmeden atılıp tutulan durumdur, bunlara gerek yok .
ergenliktedir.
tüm yazı doktorları izleyerek geçirmiş olan kızdır.
9-10 yıl önceki halimdir.Ağır ergendim vesselam.
Olabilecek kizdir.
be allahin ergen ergen diye dalga gecip, yasi buyumesine ragmen hala ergen kalan mallari?
Ya bu cocugu babasi dovuyorsa her gun, annesi uveyse, olmusse?
babasi bile yoksa, yurtlarda bakicilar dovuyorsa?
hadi onu gectim duzenli ailesi olmasina ragmen bilemediginiz bir olayi varsa? ne bileyim ulkemizde olmayan seyler mi buna takmis bir heyvan varsa?
ne bileyim lan. kulagi kasi gozu yamuksa, insanlar dalga geciyorsa bunla?
engelliyse? uzuluyorsa haline? mucadeleyi kaldiramiyorsa artik?
insanlar bundan kaciyor, arkadaslari siktir git sen bizimle oynama diyorlarsa?

siniflandirmayin su toplumu artik. kizsa ne olacak, yasi kucukse ne olacak.
bu hayatta her an her sey olabilir.
ergen kızdır.
komşunun 15 yaşındaki çocuğu tarafından yüz verilmeyen kızdır.
ergendir, ergenliğin insanın geri kalan hayatının ve kişiliğinin belirlenmesinde ne denli önemli olduğunu bilmeyen kişiler yüzünden bu duruma gelmiş olması mümkündür. *
(bkz: hayat beni çok yaraladı ağğbii diyen liseli)
(bkz: yediğim kazıklar beni olgunlaştırdı diyen liseli)
(bkz: yaşıtlarım bana çocuk gibi geliyor diyen liseli)
(bkz: ben keşkelerimle varım diyen liseli)
(bkz: abi sahil kasabasında balık tutucan diyen liseli)
ağır bir ergendir. Kendinizi cok yormayacak sekılde ogutler veriniz.
afedersiniz ama dangalağın tekidir. kızım sen daha ne yaşadın ki bıkıyon? git sen tv izle salak seni...
"uff yter bktım artkk!!" şeklinde facebook güncellemesi yapması an meselesi olan ergenlikteki kızdır.
"çok yoruldum, her şey üstüme geliyor, sevgilim niye yok" gibi yavşak modda söylemleri de var. *
(bkz: 3 yaşında hayatı anladığını sanan goblin)
15 yaşındaki yazarların hakkında olur olmaz yorum yaptığı kız.

belki sevgiliden, tipten, ergenlikten öte, gerçek sorunları vardır ha?

not: eğer sorunları sevgili, tip ve ergenlik temalarıyla ilgiliyse, hele bir de feysbuk ana sayfamı bu nedenlerle işgal ediyorsa kafam girsindir kendisine.
geç kalmıştır.

henüz 4 yaşında bir yeğenim var... her ''hadi artık uyku zamanı'' dediğimde ''yetel altık bıkttım bıkttımmm bu dünyadan'' şeklinde çemkirik atıyor.
justin bieber ve sinan akçıl hayranidir.
ergenliğe gireli 1 yıl olmuştur yada 1 yıl sonra ergenliğe girecektir. nefes alsa morali bozulur.
buradan gerizekalı diye seslenilesi kızdır. sanki hayatı çok görmüş geçirmiş, çekmiş çevirmiş de nispet yapıyor.
ergen mergen diye saçmalamayın lan! sanki herkes dünya'nın en olgun adamı/ kadını amına koyayım. olsa olsa en fazla, o an için canını sıkan şeyin yaşayacağı en büyük üzüntü olmadığını bilmeyen bir çocuktur. kendini nasıl ifade edeceğini de bilmiyordur belki. ancak var işte yavrucağın bir derdi; görürseniz bir tanesini gerçekte dalga geçmeyin kendisiyle; bir abi/abla edasıyla yanına gidip "derdin ne bakalım senini prenses?" demeyi deneyin bir. adamı hasta etmeyin.
bıkkınlığını dillendirmekte geç bile kalmış olan kızdır.
basit zorlukları çekilmez sanan daha karşısına ne gibi zorluklar çıkacağından habersiz olan ve kapının ziline boyu yetişmiyor diye ağlayan kızdır.
Muhtemelen barzolar tarafından darbeyi yemiş ablalarına özenen Çocuktur.