bugün

entry'ler (281)

uludağ üniversitesi

kötü bir üniversitedir. Öğrencisini banknot olarak görür. Eğitim fakültesi birçok liseden daha vahim durumdadır. *

ekşifest 2013

isteyene biletimi bağışlayabileceğim etkinliktir.

feyyat gökçe

Dönem içinde bizim bölüme ders vermediği için 2 yıldır yaz okuluna kalma sebebimdir kendisi. Evet, onunda söylediği gibi belki onunda bazı eksikleri ya da yanlışlar vardır ama genel olarak Feyyat Hoca, kesinlikle eğitim fakültesine fazla gelen, derste en çok sorgulamayı öğretmeye çalışan bir hocadır. Dersinde düşünmeden konuşanlara ve saçmalayanlara tahammülü yoktur belki, ama her zaman öğrencisinin yanındadır. Kendisiyle de oldukça barışıktır. Keşke babam, dayım, amcam olsaydı dediğim insan.
Seni sevmeyen ölsün hocam! Sırf sayıların neden öyle simgelendiğini öğretmen bile bence bir çok şeyden önemli :)

mosmoda

Dünya çapında popüler olan ve ancak yurt dışında bulunabilen markaları Türkiye'de satışını yapan marka. Başarılı bir e- ticaret sitesi. Adresi de budur http://www.mosmoda.com

görükle tv

Görükle'deki öğrenciler tarafından kurulan yeni bir sosyal medya paylaşım portalı.Merakla neler olacağını bekliyoruz. Sayfası da şudur efenim: http://www.facebook.com/gorukletv

ajansbursa net

http://www.ajansbursa.net adıyla faaliyet gösteren Bursa'nın yeni haber portalı.

uludağ üniversitesi itiraf ediyor

facebook üzerinden yayılan bir itiraf paylaşım sayfası.Uludağ üniversitesi öğrencileri tarafından gerçek kimlikleriyle söyleyemedikleri her şeyi bu sayfada paylaşıyorlar.kendi nickini gossip boy olarak bildiren admine -ki kim olduğunu kimse bilmiyor- mesaj yoluyla, öğrenciler içerinde kalan her şeyi paylaşıyorlar.oldukça eğlenceli ve etkileyici bir sayfa.Bu aralar da çok popüler.

artisieksisi com

yeni yazarlarını arayan sitedir.

artisieksisi com

Çift Kişilik “Lenny Kravitz” Konser Bileti ödüllü yarışmasıyla beni benden alan internet sitesi.Oldukça da pratik, artısı eksisi neymiş giriyorsun görüyorsun gençlik.

öğretmenlerin baban ne iş yapıyor diye sorması

çocuğun babası ölmüşse çocuğu derinden üzecek sorudur.

ceres

bir kozmetik markasıdır.Boya bakım ürünleri,selülit kremi gibi güzellik ürünleri bulunur.Özellikle boya bakım ürünleri oldukça kullanışlıdır.Üşenmedim bu 5'te 5 etkili boya bakım kremlerinden sipariş ettim.Şipşak saçlarımı boyadı ışıl ışıl yaptı hem de hoş bir kokusu var.Hoş değişik bir ürünmüş gençler.

defolu hayvan

umarım bir tane 92'li ile hayatını birleştirir.

defolu hayvan

ikimiz birden sevinebiliriz göğe bakalım
Şu kaçamak ışıklardan şu şeker kamışlarından
Bebe dişlerinden güneşlerden yanab otlarından
Durmadan harcadığım şu gözlerimi al kurtar
Şu aranıp duran korkak ellerimi tut
Bu evleri atla bu evleri de bunları da
Göğe bakalım

Falanca durağa şimdi geliriz göğe bakalım
inecek var deriz otobüs durur ineriz
Bu karanlık böyle iyi afferin Tanrıya
Herkes uyusun iyi oluyor hoşlanıyorum
Hırsızlar polisler açlar toklar uyusun
Herkes uyusun bir seni uyutmam bir de ben uyumam
Herkes yokken biz oluruz biz uyumayalım
Nasıl olsa sarhoşuz nasıl olsa öpüşürüz sokaklarda
Beni bırak göğe bakalım

Senin bu ellerinde ne var bilmiyorum göğe bakalım
Tuttukça güçleniyorum kalabalık oluyorum
Bu senin eski zaman gözlerin yalnız gibi ağaçlar gibi
Sularım ısınsın diye bakıyorum ısınıyor
Seni aldım bu sunturlu yere getirdim
Sayısız penceren vardı bir bir kapattım
Bana dönesin diye bir bir kapattım
Şimdi otobüs gelir biner gideriz
Dönmeyeceğimiz bir yer beğen başka türlüsü güç
Bir ellerin bir ellerim yeter belleyelim yetsin
Seni aldım bana ayırdım durma kendini hatırlat
Durma kendini hatırlat
Durma göğe bakalım

Turgut Uyar

hayattan bıktığını söyleyen on dört yaşındaki kız

9-10 yıl önceki halimdir.Ağır ergendim vesselam.

çöpçü

"diğer şubeleri pek iddialı olmasada acıbadem şubesinde pek bi güleryüzlü pek bi hoş ağırlandığımız çöp şiş restorantıdır, kaliteli ama komplekssiz mekandır. 15 liraya salata, çöp şiş ve lavaştan oluşan doyurucu bir menü sunmaktadırlar, etide gayet lezizdir. lavaşın tandırda yapıldığını, hazır gelmediğini görünce o sıcak sıcak gelen lavaşa insanın gönlü pek bir kayıyor diyet falan yalan oluyor bi ona dikkat etmek lazım işte. bi de sahibi var ki dünya tatlısı bir kadınmış, pek bir ilgilendi bizimle, "izmir'liymişsiniz?" diye sorduk, "karşıyakalıyım" dedi, "saygılar abla" dedik. ha bir de cevizli sarmasının lezzet derecesi over 9000 seviyesinde.."

ben bu yazıyı kızıma yazdım

sana bir sürü mektup yazdım kafamda ben.
anladım ki benden anne olmaz.
iyisi mi kaç git doğma.

ağır kezban ve amele kürt ilişkisi

başlığı açanın anası ile babası arasındaki ilişkiden daha kalitei bri ilişki türüdür.

holiday inn

bursa'daki holiday in'in havuzu oldukça güzeldir.Hatta öğrencilere kampanya yapmışlar standdan bilet alınca 10 tl daha ucuz alma imkanı sunuyorlar.* *

defolu hayvan

http://www.youtube.com/watch?v=QEUmJR3-Um8

defolu hayvan

uzaktan hayran olunası kişidir.