bugün

müdürlerin kalkan götlerinin normal düzeye inmesi hayatta istediğim tek şeydir.
''dünya barışı'' istediğim tek şeydir.
aşık olacağım biri..
Yatağımda huzur içinde ölmek.
300000 tl ile 1 milyon tl arası bir para. daha azı beni çalışmak zorunda bırakır, daha fazlası da lükse girer.
hayatta istediğim tek şey demeyecek kadar çok şeye sahip olmak.
bir kadını külotlu çorap giyerken izlemek.
hayatta yapmak istediğim tek şey değil ama basit olsada neden yapamadığımı sorguladığım bir düşüm var.
sağnak yağmur yağdığı bir gün işten eve erken dönüp eve 200 metre kala arabayı bırakacağım. sonra şemsiyesiz yürüyüp eve, sırılsıklam ıslanıp ardından eve girer girmez banyo yapmak istiyorum. devamın da da bornozla kafayı yastığa vurup misler gibi uyumak..
bisiklet turu yapmak istiyorum. ne telefon, ne bir iletişim cihazı yanımda olmadan. niyeti olan varsa ciddiyim.*
isteklerimi gerçekten ihtiyaç doğrultusunda isteyebilmek olurdu.
çay-sigara.. uğraşıyorum ama daha fazlasını isteyemiyorum.
her zaman kendim olmak.
insan bazen olmadığı biri gibi davranmak zorunda kalıyor.
insanları üzmek zorunda kalıyor.
Torunumu görmek. Tabi önce evlenmem lazım. Bunlar için de bana bir eş lazım.
Bisiklete binmeyi öğrenebilmek sanırım.
(bkz: o)
tüm dileklerimin kabul olması.
hayırlı bir eş.
Huzur. **
ömür boyu mutlu olmak.
audi a3.
bir lamborghini. o olmazsa lamba cini.
yaşadığım için memnun olmak. *
ömür boyu mutlu olmaktan mantıklı bir cevap olamayacağı için katıldığım görüş.
ne istersek isteyelim olayın özü mutluluk.
acdc'nin back in black albümü ve sonrasını bon scott'dan dinlemek.
Türk insanını Türk insanından ayıran bütün engelleri kaldırmak isterdim, dünyanın en büyük medeniyetini kurmuşların torunlarından birisi olarak eğer sorsaydılar , zihinlere pespayelerce zoraki kazınmış yalanlarla yaşıyor olmaktansa, zihinlerden zoraki sildirilmeye çalışılmış o şanlı mazide yaşamayı dilerdim hayattan; muasır medeniyet kisvesi altında körpecik beyinlere, batı özentiliğinin, kullanışlı aptal nasıl olunurun empoze edildiği bir sistemde, tarihinden soyutlanmış içi boş bir nesle tanıklık ederek özgürce yaşamak yerine..