bugün

tuzla buz halidir.
böyle zamanlar için;
http://www.youtube.com/watch?v=-JtHfsy3M2Y
Hayal en kırılgan soyutlardandır. isteğin şiddetince acı çektirir.
Hayata küstüren lanettir.
kaynar su gibidir. hayatın en olmadık anında, beklemediğiniz bir anda başınıza laaaap diye dökülür.
Bu ara çok yaşadığım bir duygu. insan bir anda neye uğradığını anlayamıyor. Çevremdeki sevdiğim, güvendiğim insanlar sanki birlik olmuşlar, beni kırmak için ellerinden geleni yapıyolar. Benim de hassas bir kalbim var onlar gibi, neden hiç bir şeyden alınmam gibi davranıyorlar?
olmayacagını bilerek hayal ederseniz hayal kırıklıgına ugramazsınız, ve gerçek olursa da süpriz gibi olur. Bence öyle yapın.
görsel
hayatımı en iyi özetleyen iki kelimedir. yaşam tarzıdır.
hayatımı anlatan iki kelime. her konuda hayal kurar ümitlenirsin, hayal kurmaya başlarsın, sabredersin, ağlarsın ama sonuç asla istediğin gibi olmaz asla. bana çok şey öğretti be sözlük.
Bir heyecanla kaydettiğimiz o numarayı gözyaşıyla silmektir.
sürekli yaşayınca bünye bir süre sonra alışıyor, neyse ki.
en çok değer verdiğiniz insanlara karşı hissedilir. bekledğiniz davranışın aksinin gösterilmesi yada hiç gösterilmemesi anında hissedilen duygudur. kimi zaman karşılıgında içten içe sitem eder kimi zaman ise hiç birşey diyemezsin. suratınızda yarı kızgın yarı hüzünlü bir gülümseme belirir. çokta önemli değil mesajı vermeye çalışırsınız. aslında önemlidir arkadaşlar. yaptıysanız da böyle bi haylazlık telafi edin. gönlünü alın garibin.
Kuala Lumpurdayım. Dün akşam geldik, yarın gece dönüyoruz. Bugünden kalan, çekindiğim harukulade fotoğraflar, ve de yanında yatağa girmeden önce göğüslerime kadar süzülen gözyaşlarım. Fonda vur kadehi ustam, ve hayal kırıklığı. Daha ne isteyebilirdim ki Malezya'dan?
yaşanılan hayal kırıklığı sonrası; insanı hayattan soğutan, yaşama sevincini kıran, en sonunda da depresyona yol açabilecek illettir.
bi daha deneme şansını doğurur ve bu iyi birşeydir. evet umut iyi birşeydir belkide en iyisi.
Ne kadar az güven, o kadar az insan,
Ne kadar az insan, o kadar az beklenti;
ne kadar az beklenti, o kadar az hayal kırıklığı.*
Kesişirsiniz, esprilerinize aşırı kahkahalar atar 'ahanda bu kız benden hoşlanıyor' dersiniz aynı zamanda sizde ondan hoşlanıyorsunuzdur. Sonra gider açılırsınız ve sizi reddeder.
yillarca sevdigin beraber yillar gecirdigin bi insanin seni sadece kucuk bi secenek yapmasi.
nefretin ilhamı. o kırıkları saplayacak bir şeyler elbet bulursunuz. hayalin kırıkları bile güzeldir.
lise yıllarında boş derslere hocaların gelmesiydi.
Hayatın bir gereği. Olması gereken bir durum.
insani buyutur.
Alçıya alınamasa da her kırık gibi kırıldığında adamın yerinde duramamasına neden olan acıdır.
çok heyecanla beklediğin bir şeyin olmaması durumunda duyunlan üzüntüdur. sadece uzulmez ayrica sinirinde bozulur, aglayasin gelir ve asla moralin duzelmez o zamanlar, kisaca asiri derecede kotu bir durumdur.
sıkça yaşadığım olaydır,hayalperest insanların en büyük sorunudur.