bugün

entry'ler (34)

top pre

league of legends oyununda ''noob'' dediğimiz 2 arkadaşımızın normalde olmaması gerekli bir şekilde üst koridora gitmesidir, can sıkıcı durumdur çünkü üst koridorda sadece tek kişi oynar, eğer 2 kişi geliyorsa üste bilinki o takımda ormancı yoktur.

özür dilerim

yapılan hatayı anlayıp söylenen ve arkasından bir daha olmayacak (sözde) sözü gelen affedilmek amaçlı söylenen sözdür.

çirkin insan psikolojisi

aslında çirkin insanda suç yoktur, ona öyle olduğunu hissettirenlerde vardır asıl suç. yani sonuçta o öyle olmayı seçmedi.

40 derece sıcakta otobüs camını kapatan insan

bir kere cama uyuz olursa dunyanin yalanini uydurarak kapattiran tipik insandir, sinir bozucudurlar.

şehzade mustafa

sultan Süleyman'in oglu ve suleyman tarafindan sucsuz yere oldurtulen Şehzâde.

böyle bitmesin

ayrilikta ayrilmak istemeyen tarafin soyledigi acinasi sozdur.

böyle bitmesin

ayrilikta ayrilmak istemeyen tarafin soyledigi acinasi sozdur.

kızların yüzüne bakamayan erkek

hayatinda kizlarla fazla arkadaslik kurmamis erkektir.

sigara içenlerin enayi olduğu gerçeği

parayla kendini oldurmektir, saflik, salakliktir. hadi tadida biseye benzese tamam diyeceğim ama yok arkadas oyle guzel bir tadida yok. siz siz olun sigara illetine bulasmayin.

hint filmleri

bence en iyisi (bkz: 3 idiots) isimli filmdir, harika bir film gerçekten konusu herşeyiyle mükkemmel.

survivor ünlüler gönüllüler 2014

ünlülerden tanıdığım bi tek gökhan keser var. gönüllülerden de yetenek sizsinizden turabi var gerisini tanımıyorum.

uludağ sözlükte açılan siyasi başlıklar

bence gereksiz bakmıyorum bile.

facebook ve youtube nin kapatılması

bence zor bi durum ama olursa çok kötü olur.

sözlük yazarlarını strese sokan şeyler

bilginin olduğu bir konuda tam entry yazarken baskasının onu yazdığını görmek.

sevgilinin aşkım hesabı öde de kalkalım demesi

insanda aniden garip bir his oluşur.

7 aylık kızını ayaklarıyla ezerek öldüren baba

çok üzücü dünyada böyle olayların olması, bir insanın yapabileceği iş değildir o.

uludağ sözlük teki google reklamları

benim hiç dikkatimi çekmiyor nedense ?

bot pre

league of legends oyununda al kolidora arkadaşlar gidecek demektir, ama abi her bot pre beslemek zorunda mı ? lanet olsun bıkıyo insan ya.

league of legends

dünyanın en çok oynana oyunu, bazen oyun başında sinir krizi geçirdiğin ama harika bir oyun. birde arkadaşlarınla oynuyorsan müthiş olur.

atari oynamak için arkadaşın evine gidilmesi

atari playstation'un atasıdır, asla unutmam onun basında saatlerce mario oynadığım günleri. asla bıkmadan oynardım bi tane futbol oyunu vardı, bi tanede araba yarışı bu üçüyle geçirirdim bir günümü.