bugün

eşsiz bir coğrafyaya sahip olan ülkemiz topraklarından silinmesi yok olması halinde yazarların üzülmeyeceği belki de sevineceği illerdir.

Edit: silinme derken kütlesel olarak, yani şehir olarak silinmesi. Yani anlamayan andavallar olarak, şehrin yapısını beğenmezsin silinsin dersin, insanını beğenmezsin silinsin dersin, havasını suyunu beğenmezsin silinsin dersin. Yani silinsin derken toprak olarak ülkeden ayrılsın demezsin. Neyi beğenmiyorsan onu kastedersin.
Hemen başlamayın amk vatan millet sakarya ayaklarına. 4 sene askerlik edip gazi olan bir adamın torunuyum ben. Bana anlatmayın o masalları.
(bkz: şırnak)

Kime faydası var len.
Hepsine üzülürüm efenim. Doğumuzu kaybetmemek için ne şehitler veriyoruz yıllardır. Her metre karesinde kanımız var.
Şırnak, hakkari, diyarbakır gibi illerdir.
Doğu anadolu bölgesindeki iller .
izmir ve hakkari.
Hepsine üzülürdüm. Sonuçta Edirne'den Kars'a hepsi beni vatanımın toprağı. Tabi bazılarına daha az üzülürdüm orası ayrı.
şehit vererek aldığımız toprakları haritadan silmek mi? bir de buna üzülmemek. aşağılık bir düşüncedir.
(bkz: burdur)
(bkz: izmir)

(bkz: kars)

(bkz: samsun).
içerisinde insan nüfusundan fazla araba barındırdığı için bence kars'tır efendim.

(bkz: tamam vurmayın adam öldü)
haritadan silinmesi için aynı zamanda başka bir haritaya eklenmesi gereken illerdir.
yukarda doğu illeri yazanlar aynı zamanda o illerin başka bir yere verilmesini desteklemektedir, sonra gidipte yok efendim ülkeyi bölmeye çalışıyorlar falan demeyin , siz bölmüşsünüz zaten böleceğiniz kadar.
il olarak değil de koca bir bölge olarak:

(bkz: iç anadolu bölgesi)
(bkz: doğu anadolu bölgesi)
(bkz: güneydoğu anadolu bölgesi)
bu başlığı açan kişinin hem doğmuş olduğu hem de doymuş olduğu ildir.
(bkz: bilecik)
(bkz: ankara) (çankaya hariç)
(bkz: kırıkkale)
(bkz: yozgat)
(bkz: çankırı)
eğer dünya haritasından silinecekse başlıcaları şunlardır.

hakkari, diyarbakır, bingöl, mardin, erivan, atina, moskova, washington dc

dünyaya hiç bir yararları yok aksine zararları olan illerdir.
kilis. kilis ne amk ya.
yozgat
bayburt
trabzon.
Diyarbakır. Net.
(bkz: papau yeni gine)
Yozgattır efenim.
rize ve siirt başa oynar. lakin bundan 60 küsür yıl önce silinseydi de bu tür şeyleri istiyor olmasaydık. ahaha.
bartın. nerde ya burası hala bilmiyorum?
Sirnak hakkari tunceli.