bugün

hamarat kadının erkek versiyonudur.

doğada nadiren bulunur. bulan kadın için aslında vaz geçilmez bir ganimettir ancak ne hikmetse belli bir süre sonra kadınlar bu erkekten de sıkılmaktadırlar.

erkekler içinse bu erkeğin varlığı utanç vericidir. bu erkek erkeliğin şanına leke sürmektedir.
(bkz: hamarat ha murat hepsi bir)*
erkekte,ileriye dönük cinsel sapmaların sinyal sesidir.
tehlikenin boyutları fevkalade büyük olup,acilen müdehale gerektirir.
işin sonu allah muhafaza homoluğa kadar gidebilir.
erkeğin hamaratı ne kadar olur ki. perdeleri çıkarıp takıyordur, geneli et olan yemekleri, salatayı yapıyordur, masadan kalkarken tabağını kaldırıyordur.
arada bir kahvaltı hazırlıyor, çay demliyordur vs. * *
aferinlik erkektir. alkışlıyor, ödülünü vermek üzere kürsüye davet ediyoruz. *
akşam eve geldiğinde ocağa yemeği koyan, masayı kuran, çamaşır, bulaşık, ütü vs. işlerinden anlayan erkektir. bulunası zor erkektir. böylesini bulursam hiç kaçırmam alırım walla.

edit: lafın gelişi "bulursam alırım" yazdım. yanlış anlaşılıp mesaj yazaılmasın...
temiz düzenli bir evi olan ve iyi yemek yapan bir erkek,özellikle üniversite yıllarında çok güzel kız tavlar haberiniz olsun gençler.
aynı zamanda birlikte yaşanılası erkek..
(bkz: beslenir ki bu)
fazla feminen bulduğum erkektir kendileri.

erkeğin yemek, temizlik, ütü,vb. ev işi yapanını oldum olası çok itici bulurum. bir erkek ev içinde kendi götünü toplasın, sağı solu dağıtmasın, belki bir yemek bitiminde üç beş tabağı elinin ucuyla masadan alıp tezgaha koysun benim gönlümce yeterlidir. kendi işini kendisi gördükten sonra ihtiyaç olmadıkça fazlasına karışması bence oldukça gereksiz.
(bkz: Evlenilecek erkek)'tir . *
öğrenci evi için nimet sayılan erkektir.
müzmin bekar erkeklerin yapmakla mükellef oldukları durum.
Camı silmesini istemedik ki. Salata yapsın o da olur.
4ev arkadaşı bir öğrenci evini, gerçek bir aile evinden farksız kılan gençlerdir efenim. zira bu dimağlar küçükken evin içinde anne baskıları eşliğinde,cam silmekten içli köfte açmaya kadar tüm ev işlerini öğrenmiş ve misafirleri kıskandıracak şekilde mutfak,salon ve teras kültürü yerleştirmiş kişilerdir... *
bu benim.
temizlik yaparken önce yer silinir mi süpürülür mü?
süpürme işlemi nasıl yapılır, toz alırken ilk nerden başlanır, yer silme suyuna hangi deterjanlar konur, hangileriyle hangileri karıştırılır hangileri karıştırılmaz?
cam silinirken nasıl bez kullanılmalı, gazete kağıdı bir efsane midir?
en iyi çamaşır suyu hangisi, en f/p si yüksek hangisi?
küvet nasıl bembeyaz yapılır, yağ çöz kokusunun çözümü nedir?
kalorifer böceği nedir nasıl öldürülür?
sararan beyaz kapılar nasıl bembeyaz yapılır?
bileği ağrıyanlar için koltuk silme tüyoları,
yere dökülen kıllar için 11 çözüm.

alayı var bende, domestiği bile gömerim bu konuda o kadar iddaalıyımdır.

HIH yemek mi?
olum ne diyorsun sen evde kumpir yaparım lan sana keko
balık çorbası, ekşili köfte, karnıbahar kızartması filan diyorum aga ?

alışveriş uzmanlık alanım.
çamaşır bulaşık makine işi zaten geç onları

tüm işleri bitirir türk kahvemi de yapar keyfime bakarım.
oğlunuza ev hanımı diye alsanız bir kocamı mutlu edemem hıh.
mutfakta sarı bez katlı bir vaziyette lavabonun önünde duruyorsa bilin ki o mutfakta ben vardım ve hamaratlığımla ortalığı birbirine karıştırdım. 10 dakikada banyoyu mutfağı pırıl pırıl yapar, yarım saatte ana yemek salata ve ön yemeği hazırlarım.