bugün

popüler kültürün etkisiyle , 2 ayda popüleritesini 10 katlamış oyuncı/şarkıcı.
farklı müzikleriyle duygulandıran şarkıcı.
bu adama kim niye bayılır anlamak mümkün değil, o ne öyle yorum mu olur.
türkiye'nin en önemli şarkıcılarından belkide en iyisi. müzikten anlamayan vasat insanların bu adamı eleştirmesi son derece komik.
hayattan soğuduğun zaman şarkılarını dinleyerek bir kere daha karamsarlığa kapıldığın insanın ta kendisidir. içinden çıkılmaz anları daha çıkılmaz hale sokan sanatçıdır Halil Sezai. ama bir o kadar da dinleme isteği uyandırandır kendisi.
türkiye'nin en iyi şarkıcılarından olduğunu iddaa edip birde eleştirenlerin müzikten anlamadığına kanaat getiren müzik gurmelerini açığa çıkaran oyuncu. Facebook olmasa o da olmazdı ortalama bir dizide izlerdik kendisini.
isyan parçasıyla katıla katıla gülmeme neden kişidir. nasıl bu kadar meşhur olduğu ise anlaşılamamaktadır. *
cem adrıanla düet yapan sanatcıdır.
(bkz: bokunu çıkarmak)

çok gereksiz bir şekilde üstüne gidildiğini düşündüğüm bir oyuncu/şarkıcıdır kendisi.

adı bu kadar sıklıkla anılmadan önce incir reçeli'nde izlemiştim kendisini; ancak dillere dolanacak şarkısını söylediği yere gelmeden sıkılmış ve kapatmıştım filmi. halil sezai paracıkoğlu kimdir sorusunu sormama vesile olan bir arkadaşımın facebook statüsüydü. taşak, dalga ve bilimum sosyal medya dayağından haberim olmadan, tamamen önyargısız dinliyordum adamı, ilk tepkim "çok iyi" oldu. öyle ki sabahımın uyuşukluğuna hüzün eşlik etti. diğer şarkılarına bakıyordum, ne kadar içten söylüyor diyerek yorumlarıma devam ediyordum ve bununla sınırlı kaldı.

fakat kabul görmüş troll* sosyal medya kendisine taşak malzemesi ararken bu adamı buldu ki yazılan her söz, hakkında atılan her twit adamın çöküşüne zemin; saygınlığına bir darbe. yapılan espriler de hiç komik değil doğrusunu söylemek neticeyse; "ayy"

umarım bir şekilde kotarır.
çok yakın zamanda unutalacak balon şarkıcı. şu sıralar ergenlerin gözdesi.
halil sezai paracıkoğlu incir reçeli filmi ve isyan şarkısıyla ünlenen, kendi özgü keşleme bir tipi olan, yeni albümü aşk şarkıları olan sanatçı.
18 şubat 2012 cumartesi günü kktc muğusa ıceberg'de konseri olan sanatçı...
kktc yastayken konser verecek olan kişi.
bu adama kötü şarkıcı diyenleri demet akalın ve hande yener ikilisine havale ediyorum. onlardan sonra serdar ortaç özel bi muamele yapacak.
türkiye'de şarkıcı boşluğundan iyi yararlanmış kişi.
Süper mario'nun mantarı, Temel Reis'in ıspanağı derken Halil Sezai'nin rakısı da metabolizmaya etki eden maddeler arasında yerini aldı.
türkiye'nin hiç de ihtiyacı olmayan yeni kuşak arabeskçisi.
istisnasız hakkında hergün burada en az bir entry (bu ikincisi) girilen oyuncu/şarkıcı.
şarkıları çok güzel diyemeyeceğim. ama adamın duruşu ve sesinin tonu çok etkileyici! onu dinleyince vücuduma bir dinginlik, rahatlık geliyor.
türkan dizisindeki performansı da takdire şayandı. son bölümlerde diziyi onun için izlemeye başlamıştım.
Biri buna şarkı söylemeyi öğretsin. Sanatçı boşluğundan güzel yararlandı.
incir Reçelinde oynayan ve seslendirdiği şarkılardan dolayı sevilen oyuncu.
Şarkı söylerken sözlerini içine çeken bir garip insan.
buram buram arabesk bu adam. üstelik insanlar eski sevgililerini özledikleri için dinlemiyorlar halil sezaiyi. dinledikçe özlüyorlar aksine. bir ortalıktan kaybolsa hiç fena olmayacak aslında. zira isyaaaaaaaaağğğn diye bağıran insanlar türüyor günden güne.
daha önce başkasının denemediği bir tarzda şarkı söyleyen adam. yakışıklı değil, sesi de iyi değil ama kesinlikle romantik. bu adam herkesin romantik olabileceğini ve romantik olmanın kıvanç gibi, kenan gibi yunan tanrılarının tekeli olmadığını kanıtlıyor. pek çok kız ona aşık oluyor, pek çok adam onun gibi olmak istiyor.

başarılıdır.
konserine alınacak bilete 50 tl istediklerine göre soyismi ile barışık bir arkadaş olmalı.