entry'ler (84)

nur esin

kendisi dobra yerinde tespitleri ve doğallığı ile tam bir görümce denilebilir. özellikle seks konusunda yapıştığı benzetmeler çok ilginçtir. ama kendisinin sevenleri de olduğu gibi sevmeyenleri de vardır. kendisi instagramda her hikayesinde sun klss efekti kullanmaktadır.
(bkz: ) tiktok.com/@nur_esinn
(bkz: ) instagram.com/@nur_esinn3434

burakhan uğurlu

işaret dili eğitmeni. en son bayburt üniversitesinde keyifli bir eğitim vermiş ve milliyet gazetesinde haberi yayınlanmıştır.

ecem çalık

son zamanların en doğal güzelliğidir. kesinlikle gözlerine doyum olmamaktadır.

ilginç atasözleri

yazık demire, yazık kömüre, yazık demircinin bu genç ömrüne diye doğu karadeniz yöresine ait bir atasözüdür.

samsoncubaşı

yeniçeri ocağının 71. ortasının başıdır. padişahların av köpeklerini yetiştirmek ve avlarına katılmak temel görevlerindendir. sırp ayısının derisinden giysi giyerler.

37 yıldır yıkanmayan adam

su en büyük düşmanıdır. suyu gördüğü yerde öldüresi gelen adamdır. bu yüzden hiçbir kızla yakınlaşamamış ve kızlara da düşman olmuş bir tiptir.

sigarayı bırakmak

sigara bırakılmaz ara verilir. aslında sigara bağımlılığı diye birşey yoktur. sigara alışkanlıktan öte değildir.

bir erkeğin en masum olduğu an

bir erkeğin en masum olduğu an
1- bir kıza gerçekten aşık olduğudur.
2- sevdiği yemeği beklediği zamanın sonudur.

olacak o kadar a gülen mizah yoksunu insan

levent kırca nın yapmış olduğu komedi tarzında skeçlerden oluşan ince siyasi dokundurmalar barındıran muhteşem mizahtır. buna gülen insanlar da haklı olarak gülmektedir.

unutulmaz film replikleri

- ben buraya neden çıktım? kim çıkradı beni buraya? ben buraya çıktım da çıkmadım mı dedim? (umudumuz şaban)

adını feriha koydum

"adını feriha k.yduğum" ve "adını feriha koydum döndüm bir de feriha ya k.ydum" esprilerin sıkça yapıldığı dizidir.

leyla ile mecnun

absürd anlamında türkiye nin en iyi dizisidir. genellikle anlamayanların ne kadar saçma dedikleri dizidir. aslında onlar dizinin zaten absürd komedi olduğunu bilmeyenlerdir. bel altı esprilerin olmadığı tek dizidir. ismail abinin denize el salladığı sahneler en iyi sahnelerden biridir.

tam öperken yüzünü çevirmek

tam öperken yüzünü çevirmek karşı tarafı sinirlendiren durumdur. bu durum genellikle bayanlar tarafından kullanılan bir yoldur. sinirlenmemek elde değildir. ama bayanların da bu konu da bazen haklı olduğu durum oluyor. ya erkeğin ağzı kokuyorsa?

ispanya nın sinir bozan pas trafiği

türkiye ile oynasa ve aynı pas trafiğini yapsa kesinlikle kavga çıkacağını düşündüğüm sinir bozan pas trafiğidir.

mesut özil e ırkçılık suçlaması

mesut özil e twitterdan bir kullanıcının "mesut özil kesinlikle alman değildir. bir kağıt parçası kökeni değiştiremez." sözleriyle başlayan ve mesut özil in yargıya taşıdığı suçlamadır.

illuminati

rönesans zamanında 1800 lü yılların sonunda çıktığı rivayet edilen gizli örgüttür. ele geçirme dini değerleri yok etme kaygısı taşıdığı söylenir. şekli tek gözü ifade eder. tükiyedeki temsilcileri acun ılıcalı, gökçe, sertap erener olarak söylenir. acun un hızlı çıkışı illüminatiyle olduğu savunulmaktadır.

mehmet erdem

kuzey güney dizisiyle çıkış yapacak olan sanatçıdır.

atatürk ün her gece yarım litre rakı içmesi

bizim gibi bira içecek değil ya. ataya aslan sütü yakışır. temel ihtiyaçlarından biridir. su ihtiyacını karşılamaktadır.

uefa dan beşiktaş a men cezası

uefa dan beşiktaşımıza 1 yıl men cezası gelmiştir. bunun tek sorumlusu yıldırım demirören dir. böylece beşiktaş krize sürüklenmektedir.

zeynep birinci

karadenizli sesi tok olan sanatçıdır. biraz etine dolgun olan sanatçının en ünlü şarkılarından biri trabzondan aldım bakır şarkısıdır.