bugün

yoo değildir.
sadece Nostalji sevdiğini gösterir ki eskilerin tadı hiçbir anlamda hiçbir şeyde de yoktur. Hatta bunu bilen birisinin; akıllı ve vizyoner eylemidir.
eğlenceli oyundur, bir şey olmaz devam.
O bu değil de bu oyunu hiç oynamamış birisi ne oluyor? Geri kafalının bir vites gerisi mi?
San andreas gta’nın en iyi oyunudur ya da gta denince akla san andreas gelir kısımlarına katılmıyorum. Oyun çok iyi ama gta’nın en iyi oyunu vice city’dir arkadaşlar ve gta denince akla vice city gelir. Tommy varcetti reyiz zaten tek başına yeter.
Gta 5 de çok iyi bu arada.
GTA dediğin zaman akla san Andreas gelir.
Çocukluğum, gençliğim..

Artık oyunlar pek sarmasa da silmeye kıyamadığım.
Diğer GTA serilerini yüklemedim bile.
Çete savaşlarını keşke iki üç kişi aynı anda oynayabilsek.
Yapsınlar ondan iyisini onu oynayalım o zaman.
Pek sanmıyorum. Şimdi birisi günümüz rock müziklerini dinliyorken, oldschool parçaları dinlediğinde daha fazla keyif almıyorum diyemez.
(bkz: ben)
Çünkü bu işin en süzme olayı onlar. Oyunlarda da böyle bence tamam Mario bana 30 yaşından sonra keyif vermez oldu ama s.andreas vs. Kendi türünün efsanelerinede saygı göstermemek büyük bir ayıp olur. Ve halende birçok sevdiğim eski oyunu oynuyorum.
Ben hâlâ eski oyunları oynuyorum. Yeni oyunların içi boş geliyor bana.

görsel
Gta 5 den sıkılmıştır.

Midir ?
Neden olsun
Oyun gayet iyi
Keşke Rockstar Games bu oyuna Remake yapsa
Ama Adamların Remake'ten anladığı yok.
değildir elbette. gta san andreas 2000'lerin şüphesiz en sağlam 10 oyunundan biridir. hala oynanıp oynanmaması hiç fark etmez. cj olsun ryder olsun the shield dizisinden bozma kötü polisler olsun her birinin yeri ayrıdır be kardeşim.
Gta 5 kısa sürer.
Ama san andreas daha uzundur o oyüzden daha fazla oynatır.
vice city oynayanları alakadar etmeyen durum...
Hayır.
Kaliteli oyunların zamanı olmaz, bu tarz oyunların prime dönemleri yoktur. 80lik dede de olsam oynamaktan vazgeçmeyeceğim oyunlarım var. Ve San Andreas'da bu oyunlardan birtanesidir. Yengenizde çok seviyor arada telefondan oynuyoruz. Ben görevleri yapıyorum, sevdiceğim ise araba kaçırıp terör estiriyor şehirde. Super games isimli uygulama sayesinde de çocukluğumuzun atari oyunlarının çoğunu da telefondan oynayarak keyfimize keyif katıyoruz.
O da bir şey mi ben pc de nes emulator ü ile atari oyunları oynuyorum.
Eski oyunları oynarken geçmişe gidip o zamanlar hissettiğimiz hisler hatırladığında bu hissi hiçbir yeni oyunun veremeyeceğini anlarız.
Oyunun geri kafalılığı mı olur? Belki o oyunla alakalı anıları vardır. Gayet de güzel oyundur.
Hayır, geri kafalı değildir. sadece biraz geçmişte yaşayan insan profilleri olur ya o vibe da insanlar olduğunu düşünüyorum niyeyse.
Eski oyunları sevmek geri kafalılık değildir. Herkesin zevki farklıdır gayet doğal bir durumdur.
Bir vice city oynayan değildir.
Bilgisayarı sadece san andreas'ı kaldırıyordur, malum türkiye'de bilgisayara verdiğin parayla avrupa'da 2+1 daire alabilirsiniz.
değildir fakat daha iyi oynanış sunan alternatifler varken san andreas'la sınırlı kalınması gariptir. sığ oynanış unsurları, sikko pc portu vesaire derken, daha iyi seçenekler mevcut.
Buradaki Çevreyolu üzerinden haritanın kırsal kısmına gitmek çok zevkliydi lan. Sanki memlekete gitmek gibiydi. Karakterlerin minecraft gibi köşeli tasarımlı olduğu vice city’den sonra san andreas’taki grafiklere bakıp oha lan aynı gerçek gibi diyoduk.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar