bugün

hâla san andreas oynayan insan, hikayeci oyunları seven insandır. Günümüz oyunlarında süper grafikler yapılmış olsa da hikayeye takılır san andreas oynar , call of duty 2 oynar.
Gerçek oyuncudur. Değer bilen insandır.
steamda 6 şubata kadar indirime girmiş.
gta san andreas rockstar games firmasının çıtayı yükselttiği oyun diyebilirim zaten son oyunu olan gta v ile patlama yapmıştır.
2006 2007 yıllarında çok severek oynayıp görevleri bitirmiştim. Şimdi olsa yine oynardım. Ama bilgisayarda yok oyun da.
Yok kardeşim. insan zevk aldığı oyunu oynayabilir, bunda herhangi bir sakınca yoktur. Hatta ben (bkz: red alert 2) günlerime geçenlerde gidip geri geldim.
hazzın en iyisini yaşıyordur desek yanlış olmaz halen fanları var ve o theme song efsanevi.
ben hala vice city oynuyorum diye yanıtlayacağım, neresinin geri kafalılık olduğunu anlayamadığım sorudur. mesela şu an helikopter görevini geçmeye çalışıyorum.
bırak gta san andreası ben hala ara sıra vice city ye girip biraz oynuyorum geri kafalılıkla alakası yok bence. yıl 2030 da olsa ben hala geçmişe duyduğum özlemden olsun , can sıkıntısından olsun. yine de o oyunu oynamaya devam ederim.
değildir ama bunun samp diye bir mp modu vardı heh işte hala onu oynayan geri kafalıdır.
değildir hala zevk alıyorsan ne mutlu sana.
san andreas eyaletinde geçen bir oyundur. san andreas eyaleti, kaliforniya ve nevada eyaletlerinin bir kısmından baz alınmıştır. yıllar geçse bile yine oynanan bir oyundur.
hayır.

efsane bir oyunu oynayarak nostalji yapıp eğleniyordur. diğer alternatifi de (bkz: gta vice city)'dir.
GTA sevmiyorum.
gta oyunlarını hiç bir zaman sevmedim sevmeyeceğim.

witcher varken skyrim varken dragon age fallout new vegas varken

sıçayım öyle nostaljiye.
Değildir ama GTA oynamak yerine Fallout oynamayı tercih ederim, özellikle new Vegas.
telefon oyununu bedavaya almak için para biriktiriyorum, az kaldı kavuşmamıza.

vites mi bu geri kafalı olsun.
Daha birkaç ay önce bitirmiştim. Geri kafalılıltan ziyade nostalji olsun diye oynadım.
Neden geri kafalı olsun?

bu aralar sürekli mod üstüne mod indiriyorum.Oyunun %70'i modlarla dolu oldu resmen.Oyun eski olabilir,ama modlar ile hala eğlenceli bir ortam sunuyor.
Hayır değildir. Bir insan sevdiği bir oyunu hangi yıl olsa bile oynayabilir. oyun sektöründe san andreas gibi 17 yıllık bir oyundaki kadar görev çeşitliliği olmayan oyunlar 2021 yılında hala çıkmaya devam etmektedir. Özellikle çok oyunculu ve modlar ile oyun hala oynanabilirliğini korumaktadır. Definitive edition'ı ne kadar büyük bir hata olsa da eski oyunu korsan olarak indirilip eğer oynanmamışsa oynanmalıdır. Definitive edition ne kadar kötü olsa da gelecek yıllarda çıkabilecek bir Gta San Andreas Remake oyun dünyasında çok büyük bir etki bırakabilir.
aynısını vice city için yaşıyorum. abes bi' soru bence. tommy vercetti gömleği, malibu club, seavice yazarak görev bile yapmadan diğer şehre geçme çabaları. yine şifre yazıp sokakta herkesi birbirine kırdırmam. steam kütüphanesinde gta 5 var oynamıyorum. canım pek istemiyor. telefondan san andreas bile oynadım. sanırım geri kafalı değiliz de eskilerde kalmışız yaşı 30'a yaklaşanlar olarak.
Definitive edition ile artık oynayan kimse kalmayacak muhtemelen.
Geri kafalı değildir, sistemi eskidir yenisini alacak parası yoktur.
geçmişinden kopmamış anılarıyla yaşayan adam gibi adamdır. eskilere değer verir. yeniliğin kendisini bozmasına izin vermez. geçmişle geleceği harmanlar. bu adamlardan kimseye zarar gelmez.
Buradaki Çevreyolu üzerinden haritanın kırsal kısmına gitmek çok zevkliydi lan. Sanki memlekete gitmek gibiydi. Karakterlerin minecraft gibi köşeli tasarımlı olduğu vice city’den sonra san andreas’taki grafiklere bakıp oha lan aynı gerçek gibi diyoduk.