bugün

en beğendiğim içeceklerden birisi ayrandır. söz konusu bizim türkiye insanı tarafından yapılmış ayran ise bir başka güzeldir içmesi. ne kola, ne fanta, ne gazoz, ne redbul ne de başka zımbırtılar güzelim ayranımın yerini tutamaz. hele bir de yayık ayranı ise...
içiyorum lan var mı sözü ile vuku bulacak cümledir.

(bkz: bir kaynak olarak göt)
pilavla harika gidiyor, bu akşam kadıköyde bi pilavcıda yemek yerken hiç aklıma kola bilmem ne almak gelmedi, direkt ayran istedim. ayran iyidir, güzeldir.
"hala seks yapan yurdum insanı, dağdaki teröristle aynı şeyi yapmaya utanmıyor musunuz" diye türetilebilecek bir tespit.* *
(bkz: sıç sıç rahatlarsın)*
Su dan sonra en iyi içeceği içen insandır.
Ayrıca ayran içi temizler şifa verir.
(bkz: bsg ayran iç)
bu çağda hiç yapılmaması gereken eylemdir kanaatimce böyle bir önerme yapana/yazana göre. 2010 yılındayız oha, bu devirde ayran mı içilir falan diye düşünüyor heralde. yazık.
içeceği bile statü meselesi haline getiren akl ı evvelin hezeyanıdır efendim. arkadaş chateu de vilette mi bu yoksa petrus mu? ayran ulan, ayran. yoğurdun su ile seyreltilip, hafif tuz ile tatlandırıldığında geleneksel damak zevkimize gayet uyan bir içecek. seversin sevmezsin orası ayrı da, ne demek kaçıncı yüzyıldayız. coca-cola ile yıkayıp, tobleron ile keselemek lazım seni. nutellaya da buladın mı tam olursun. lan ne muannet adamlarmışsınız kurbanı olduğum abur cubura bile laf ettirdiniz be.

(bkz: yazarların kullandığı markalar)
yaz günü sıcağın altında tarlalarda mercimek yolan anadolu insanıdır. benim, sensin, o'dur. yurdum insanını lüks mekanların cazgırları arasında aramak cahilliktir. kendi milletini tanımamaktır. acizliktir ki kendi acizliğinin farkına varamadan diğer insanları küçük görmek. önce aynaya bakıp sonra tespit yapmalıdır.
mis gibi bilimum et mamülünün yanında ayranını çeken, damak tadı olan insandır.
(bkz: ve tanrı öküzü yarattı)
(bkz: zevkler ve renkler tartışılmaz)
(bkz: hala başlık sıçan yurdum yazarı)
kendisi türkiye'de hiç bulunmamış gibidir. bahsettiği avrupalı içeceklere karşılık bizim de onlara kazandırdığımız ayranı tanımaz bilmez. dağdaki teröristle aynı içeceği içip-içmeyeceğimizi sorar bilmez ki, bize verilen coca-cola'ların şekeri mısırdan, teröristlere sunulanın şeker pancarındandır.

sağlık adına hiç birşey bilmediği kesindir; çünkü övdüğü coca-cola'nın kemik erimesi olan hastalar tarafından içilmesi kesinlikle yasaktır. kemikleri sertleştiri ve daha kolay kırılmasına sebebiyet verir ancak ayran içerdiği kalsiyum sayesinde kemikleri sağlamlaştırır.
damak tadı sağlam, ağzının tadını bilen olan insandır.
daha ucuzunu bulamadığı için ayran içen yurdum insanıdır.

(bkz: hele otur bi soluklan ayranimizi ic yigenim)
(bkz: burda yazılan herşey uçup gitsin)
ayranı zaten yurdum insanı icat etmiştir, onun içmesi de şaşırtıcı olmayacaktır
silik olarak damgalanmış yazarın söylediği saçma lüzumsuz laf. ne içmeli o halde ?sorusunu akla getirir. hadi ordan dedirtir insana.
(bkz: nerde yaşıyorsun sen)
ayranla modernizm ilişkilendirden ve kim tarafından ilişkendirlidği merak edilen cümle...

(bkz: ohaaa ne alaka oğlum)
dağdaki teröristle aynı içeceğe içmeye utanmıyoruz; dağdaki teröriste para veren coca cola fanta gibi şeyleri içmeye utanıyoruz diye düşündüren durum. sinirlendim burda. nedir bu sizin popülarite sevdanız? adam gibi yaz gitsin ne yani trolllük yok dikkat çekmek için kasmalar felan. cool var kernel var author var bluevelve var tamam işte 4 troll yeter sana. daha neyin peşindesin. güldürüyorsan güldür düşündürüyorsan düşündür.
asitin bünyeye etkileri ve kalsiyumun yararlarını bilen insandır. böyle öküzlüklere katlanamaz; içer ayranını, yaşar paşa paşa hayatını.
BÜFEYE KADAR GiTMEYE ÜŞENDiĞiM iÇiN DAHiL OLDUĞUM GRUPTUR. KEŞKE OLSA DA iÇSEM. OŞ.
eziğim ama dikkat çekmeliyim ne yapsamda sivrilsem sorusuna bulunan en gerzekçe çaredir. Lütfen böylelerine pirim vermeyiniz diyesim gelen yazmakla ilgisi olmayan bitkisel hayat türü.
(#6834953)
kesinlikle ayranını evinde yapan insandır. bol köpüklü.