bugün

Yaptığı program "dikkat şahan çıkabilir" zamanlarını anımsattı Bana. O da ntv'de yayımlanırdı. program devamlılığı için skeç yayımlaması şart. Aksi taktirde zall'ın sosyotrend'i gibi olur.
kendisini batman'ın siktiğini düşündüğüm şahıstır.
ünle birlikte eski samimiyetini yitiren vine fenomeni.
görsellere bakınca ulusal ve uluslararası çapta ayar yemediği adam kalmadığını gördüğüm tip. bir buçuk metre boy ama sağlam bir mide. işte fenomen olmak bunu gerektirir.
New orleans ı makyaj markası sandıktan sonra rezildir.
ismini gördükçe sövesim yüzünü gördükçe dövesim geliyor mk çocuğunu.
Bazı esprilerine gülerim ama yapmacık hallere girebilen birisi olduğu için pek tasvip etmediğim vine fenomeni.
popüler kültürün isminin önüne bazı sıfatlar getirmesini sağladığı insan.
hayatımda ilk kez tanımadığım bir kişiden nefret ettim. bu kişiye neden fenomen diyorlar anlam veremiyorum.
Lan Bi insan nasıl bu kadar itici olabilir? Ajdarın soft hali bu.
allah belamızı vermek için dönem dönem bize böyle musibetler yolluyor sanırım. kafasında bardak kıran caner, çikita muz ajdar ve son olarak hakan hepcandır. bi insan mu kadar mı itici olur...
Sadece ben mi bu adamı çok itici buluyorum dediğim kişilikti. An itibariyle öyle olmadığını anladığım kişilik.
her şeyi geçtim bir insan bu kadar kötü şarkı söyleyemez!
(bkz: mal)
okan bayülgen in yanına aldığı yeteneksizlerden biri.
Niçin yeteneksiz, antipatik adamları etrafına topluyor bilinmez.
Saçma sapan bir program yapan internet feromeni. fenomen değil, feromen. ne bileyim, komikti bu niye böyle bir adam çıktı bilemedim.

gülmüyorum ben buna artık.

çekilse keşke. zirvede bıraktım tribine de razıyım.
biraz büyümesi gereken adam pardon ergenimsidir. adam olmamış hala.
O kadar kötü yorum yapılmış ki kötü yorum yapmayacağım bu herif hakkında. Fırlama bir tip işte.
ntv'deki programı tutmadı, yakında sikko bir film çeker ve yavaş yavaş yok olur.
Boktur.
Az önce sevgilisi ile öpüşürken gördüğüm ve gece gece bütün moralimi bozan bizim mahallenin en güzel kızı ve eski sevgilim olan şahsın kankisi. Ve hatta akrabası olması gerek ama emin değilim.
cocumuyo vineleri lle daha bi populer olmus sahis. Kendini bi sey saniyo. Degisik.
çalar saat bile onun kadar ayar yememiştir. keşke sadece vine'larla devam etseydi.

eli ayağı düzgün hobbit ajdar vakası.
Bu adam da para kazanıyor ya zoruma gidiyor arkadaş. Ama Cem Reis'den sağlam bi ayar yedi sonra kuyruğunu sokuşturup kedi gibi Köşeye Köşeye kaÇtı.
Aptal insan ayıracı. Bu tipe gülenleri engelliyorum. Oh mis. Zaten kullandığım da yok sosyal medyayı, neyse.