bugün

entry'ler (835)

günah çıkarma diyalogları

Tanrım bi ara konuşmalıyız uzun süre oldu birbirimizi sormayalı ben sana olan ilgimi kaybedince sende tahmin ettiğim gibi hiç sormadın beni ama bence bi ara konuşmalıyız mesela bana maddenin başlangıcından bahset ilk big bangtan bahset heyecanlı mıydın mesela, ne hissediyordun? Bişeyler yapıyordun sonuçta bence mutlu hissediyordun o an. Özlettin kendini tamam sen hep uzak duruyordun ama bende durunca alışkın değilim özledim seni. Bi ara beklerim meşgul olsamda çatkapı gelebilirsin sana çay yaparım. Sonuçta bir ağırlığın var yemişim işi canım bitanem hayatımın anlamı iki gözüm gelmiş derim seni nurlu yerlerinden öperim. Kek sever misin? Ah tanrım bu aralar hastayım öylece dokunsan ne olur ki? iyileştirsen beni ama sen var ya elinden gelse beni daha çok hasta eder öldürüp yanına çekersin, o kadar mı çok seviyorsun beni ya sen çok şekersin. Biraz yaramazlık felan yapıp kul hakkı yiyip kötü düşüncelerim ya da böyle senli benli konuşmalarım için beni yakmazsın değil mi? Bide ben içince güzel olurum öyle yakınca kokarım ben ha bide arlanmam daha sinirlenirim daha beter olurum. benim gözümde öyle cennet bakire huriler filan yok elizabete alıştım sadece ben gelince bi çay koy muhabbet edelim böyle en baştan başlarız konuşmaya senin böyle bıçkın olduğun yıllardan bahseder sonra zamanı felan bükeriz neyse görüşürüz tanrım beni yakacaksan da öyle selam ver seni göreyim de öyle cehenneme geçeyim yanmaktan değil de meraktan çıldırırım. Neyse iyi günler tanrıcığım.

diyarbakır dan başka yerde yaşayamamak

görsel

Burası Norveç değil burası diyarbakır fiskaya şelalesi.

unutulmaz film replikleri

görsel

gecenin fotoğrafı

görsel

electric slide

alice phoebe lou

Sesi çok güzel olan güney afrikanın ıssız dağlarında yetişip yolu Avrupa'da önce Paris ve Amsterdam'a sonra Berlin'e düşen sokakta şarkı söyleyerken keşfedilip tedxberlin de onüç dakikalık performans gösterecek kadar ilerleyen küçük hanım.

hayat

Hayatını belirli bir modda devam ettirmek çok aptalca. Hergün aynı şeyleri yapmanın sana kazandıracağı bişey yok sadece günü geçiyorsun, günü avuçluyorsun. Yaptıkların bir önem arz etmiyor. Önemli bir insan değilsin, önemsizsin. Çok fazla kendini kasıyorsun, bu şekilde davranmama gerek yok. Sadece aptalca görünüyor o kadar. Girme bir kalıba girme. Bu seni kötü gösteriyor. Kendini kandırarak bir noktaya kadar devam edebilirsin. Bunun sana sağlayacağı hiçbir avantaj yok. Bunu bilmen bence önemli çünkü acınacak haldesin. Çünkü yok yere yaşıyorsun, yokluğun bile önemli değil. Mesele zevk almak da değil, senin bu boktan hayatı kabullenmen sadece. Yoksa başka birşey değil. Bir amaca bir işe bir varoluş nedenine kendini bağlayamaman. Evet hayat zor birşey evet bir yolu yok gibi görünebilir bu sadece senin beyninin sınırları. Sana bunu anlatarak çözebileceğimi düşünmüyorum fakat kendime çekidüzen verebilirim. Bu çarkı bu noktada ben kırabilirim. Kırarsam görürsün o zaman. O sana daha tuhaf görünür. imrenirsiniz nefret edersin ya da zevk alırsın.

7 haziran 2016 vezneciler patlaması

Kardeşim üniversitede sınavı vardı gitmişti. Aradım abi dedi ben geçmeden 5 dk önce patlamış, çok kötü abi dua et dedi. Sınav iptal eve geliyorum dedi.

Şimdi içimden neler geçiyor düşünebiliyor musunuz?

açık oylayan erkek yazarın amacı

Bir kezbanın totişini kaldırmaktır.

erkegin aşkı cinsel iliskiye girene kadardır

görsel
Noktayı koyuyorum.

yazarların ruh halini anlatan sözler

(img:#1045801)
Tam olarak bu.

volkan şen

Volkan bugün çok şen değil.

sözlük yazarlarının meslekleri

görsel

Tarafını seç seçimini yap.

sözlükçülerin en büyük korkuları

Bir gün kendimi sevmeye başlamak.

haber izleyenlerin asosyal tipler olduğu gerçeği

Tam tersi asıl asosyal tipler haber izlemez. insanları umursamadıgı gibi olayları da umursamaz.

gelmiş geçmiş en iyi yabancı dizi

(bkz: true detective)

49 milyon vatandaşın kimlik ifşası

Bunun sebebini bulmak yerine siteye erişimi engelliyorlar. Dünya kimlik bilgilerimize baksın ama biz bakamayalım.

en iyi kalkan penisin sertlik derecesi

Bazen derisini yırtıcağını hissedersin, işte o an'dır.

en erotik meyve

Kripto sapıklar.

yüksek alkollü içkilere yasak gelmesi

içecekseniz adam gibi Chivas regal için.

Siz küçük iken kutu kutu pense oynar iken biz kutu kutu efes pilsen içiyorduk.

mr robot

Psikolog:

-toplumla daha iç içe olmalısın.

Mr.robot

-toplumu sikeyim.