bugün

fiili livata eylemini gerçekleştirenler kesinlikle kürt değildir. bu videoyu cia ile birlikte türk faşistleri planlamıştır.

(bkz: yersen)

yıllar sonra gelen edit: başlık başıma...
hayattan soğutur.
spoiler içerir.

--spoiler--
oyyy baboooo
--spoiler--
babonun akli dengesinin yerinde olmadığı açıktır.

orospu çocukluğudur aynı zamanda.
ne önemi var kürt veya türk aklını siktiklerim? iki tane orospu çocuğu akli dengesi yerinde olmayan birine tecavüz ediyor işte.

ha siz bu orospu çocukluğundan zevk alıyorsanız o ayrı. zaten ancak bir orospu çocuğu bundan zevk alabilir.
(bkz: açmayın hacılar)
(bkz: ibretlik paylaşım)
sözlükteki gaylar nasıl olduda atlamadı merak içindeyim. hadi koruyun hemcinslerinizi.
utanmanın olmadığı deli bir hacı amcaya yapılan saygısızlıktır.
açmamla birlikte başıma ağrı girmiştir. ulan bu ne sevgi koyim ya.
nobrainin, rotten.com videolarının yanında teletabi bölümü gibi kaldığı swf.

edit: yeterince iyi aratmamışım demekki, bu başlığı geçtiğimiz günlerde ben de açmıştım. habersiz, sorgusuz sualsiz başlığı kapatanları çok seviyorum..
mırri babo mırri.
vurvurvur swf ve asansörde yiyişen dayılardan daha tehlikeli olan swf. *
lanet gelsin böyle swf ye yol yakınken açmadan dönün derim.
açmayın dedelerden sonra açmayın hacılar dememe neden olan iğrenç swf dir. koparıp atma hissi uyandırmıştır :/ .
izlettiğim insanların dikkat kesildiği swf. oy baboo ne lan.
la hiç kimse de amcanın godoş olduğunu söylememiş dedirtendir. yok deliymiş şöyle böyleymiş adam bildiğin vurduruyor. başındaki takke sebebiyle hacı olduğu sanıldığından mı korumaya geçtiniz? hacı olsa ne farkeder adam gavvat işte.
yıllardır her yerde görmeme rağmen açmadığım, inatla açmayacağım swf.
pencereyi aşağı aldığımda sanki arap spiker maç anlatıyor.

(bkz: uyy babooov)
bir millete mal etmeye çalışan salakların olduğu swf.

sapığın milleti olmaz ulan amına koduklarım.
harbi harbi dublajdır bu.

kamera mesafesi değişiyor, fakat sesler hiç alçalıp yükselme göstermiyor. ortam sesi de sıfır. bu videoyu çekeni de, dublaj yapanı da kanırta kanırta sikmek gerek.
qunek swf.

(bkz: oy babo)
izleyemediğim swf. aramadığımda diyebiliriz.
götlerini sikme isteği uyandırır.
özlenen swf. hedi kıro hedi hedi. oy babooo *
her yerde arayıpta bulamadığım swf. Merak uyandırmıştır bu kadar tiksinç ne varmış. Elinde çalışan link olan yeşillendirsin lütfen.