entry'ler (423)

hakan 23 cm

penis uzatma yöntemi öğreterek para kazanmaya çalışan ilginç bir insandır, gay olabileceğini düşünüyorum. yoksa bi insanın penisle ne işi olur.

büyük penis

sorun anlatayım dediğim çok sevdiğim organımdır.

rakı içmeyi marifet sanan tip

içmek neyse de her rakı içtiğinde instagrama #rakı tagiyle atmak zorunda değilsiniz be kardeşim. bir değil iki değil hiç şaşmaz kesin o #rakı gelir.

jinekoloğa giden gay

Var olup olmadığını merak ettiğim gaydır. Cinsel yaşam kalitelerini yükseltmek için arka çeperi kontrol ettiriyorlar mı acaba?

15 mayıs 2017 bursaspor beşiktaş maçı

kartalımın sarı gelinlerin totosunu bir kez daha yakacağı maç olacaktır.

bursadan gol haberi var

var var evet var.

adem kılıççı

ilhan'a az bile söylemiştir. kafa göz girişmemesi büyük sabır sahibi olduğunu gösterir.
not: bjk

kürdistan kurulursa türkiye deki kürtler ne olacak

gidene kal denmez tabii ki ama gitmeyene de kal demiyoruz öyle bir fark var.

galatasaray kürek takımı

galatasaray taraftarının bir sonraki sene için gözdesidir. futbolu hiç saymıyorum artık, hadi iki senedir basketbolla kendinizi kandırıyorsunuz. orda da bu sene siki tuttunuz. artık şu küreğe gönül verin adamlar her sene şampiyon oluyor görmüyorsunuz.
görsel

kan pudingi

cannes pudingiyse yenebilir.

deniz naki

futbol takım kadrolarından çok dağ kadrolarına yakışan canlı.

alp kırşan ile buyrun

acun tv için yeni program ismi önerimdir. buyrun kelimesinin tahtını kebapçı çıraklarının elinden alan alp kırşan'ı kutluyorum.

yazarlara whatsapp tan gelen son mesaj

"sen azgın bir boğasın".

ctrl w yapınca çıkan yazı

güldüm cidden *

kendine sigara alıp çocuğuna şeker almayan insan

doğru olanı yapandır. şeker zararlıdır. şeker yerine elma muz kiraz alması gerekendir.

8 nisan 2017 trabzonspor beşiktaş maçı

ali palabıyık atandığına göre beşiktaş'ın hakemi de yenmesi gereken maç olacaktır.

askere gitmemiş erkeklerden hoşlanamamak

vardır böyle bir şey. genelde işverenler ve insan kaynakları departmanı hoşlanmaz.

4 nisan 2015 fenerbahçe otobüsüne silahlı saldırı

aziz yıldırımın mağduriyet yaratmak için planladığını düşündüğüm olaydır.

hamile eşi döverken dikkat edilmesi gerekenler

önemli uyarılar ve bilgiler içeren güzel bir yazı dizisidir. devamını beklemekteyiz efenim.

27 mayıs 1960

devrimdir nokta.