bugün

(bkz: açmayın dayılar)
uzun boylu olanı bir de yanaşırken hemen elini diğerinin sırtına götürüyor , sanırsın kadınla sevişiyor.
iki tutkulu liseli gibi sevişen dayılardır. güldürmüştür.
mide bulandırmıştır.
ayrıca:
(bkz: akp döneminde gerçekleşmiştir)*

edit: dayılar sülalece sözlükte .
bu kadar eksilendiğine göre.
fondaki müzik tüm olayı açıklıyor zaten saygı duyarak susalım. dayılar da köye kadar dayanaymış iyiymiş.
koca koca adamların birbirini öpüp sıvazladığı video dur.

kısa olan pipi sıvazlıyor, uzun olan adam da meme sıvazlıyor.

biri de demiyor ki, aga biz neyin peşindeyiz.

çok rahatlar amk. köy yerindeki amcalara benziyolar aynı. kimin ne olduğu belli değil işte. izledikten sonra patronumdan şüpelenmeye başladım. ne zaman çaycı odadan çıksa eliyle ağzını siliyo çünkü.
vay amk. tavsiyedir olum videoyu izlemeyen açmasın .. paronaya olu.. hoopss çaycı geçti, çaycı patrona gidiyo... lan lannn...
Ülkede yaşanan utanç, tiksinti verici durumlardan sadece bir tanesidir. Sırada, evlerde erkekli - bıyıklı sex partileri ve damacanalar var. Eşşoğlu eşşekler!

Edit : Entryi beğenmedim bi daha şeettim.
alanın razı verenin razı olduğu durumdur .
(bkz: yok artık lebron james) kendi dayımdan soğudum.
çok şaşırılmaması gereken durumdur. ne adamlar gördük, baksan taş fırın erkeği dersin yatakta bir kadın.
tadı damaklarında kalmış olacak ki asansör kapısı açıldığında inmeyen dayılardır.
söylemeden edemeyeceğim.
(bkz: iğrençsiniz ibneler)
ufak olan dayının elini diğerinin çüküne atarken görünce çıktığım videodaki dayılar. harbi harbi sonuna kadar izleyip asansörden inmediklerini tespit edenler de var.* sonuna kadar dayanamadım lan.
merakıma sokayım. ah yine bana haram geceler açtım dinliyorum şimdi.

---------
izlemeyin
---------
vay evliyanızı sikiyim sizin ben. kusmamak için yarıda kestiğim bir video oldu ama şarkıya vuruldum lan.

türk mi acep bunlar çok merak ettim.

ağzınızı yüzünüzü sikiyim dayılar! ağzınızı yüzünüzü tiksindim ulan hayattan sözlükten asansörden soğuttunuz ibneler!
kısa olanının bıyıklı olduğunu sandığımdır. Fena yakalanmış dayılar, inşallah yiğenler, hanımlar izlemez *
hayattan soğutmuştur. yazık la kimin dayısıysa. tiplere bak hele. bastırılmışlığa gel...
özgür hisseden iki adamdır. uluorta mı yiyişsinler amk.. sanki o zaman çok hoş karşılanacak...

evet ben amsterdamda bir market görevlisiym ve burada her şey daha özgürce. yazıklar olsun size kimse bu şekild eeleştirrşelrlrtgflbvnjhgjh çok güldüm lan devam edemicem bu ne amk bıyıklı bıyıklı hassiktir ya..
eşcinselliğin insan fıtratına ne kadar aykırı olduğunu bir kez daha ispatlamışlardır.

göze estetik gelmemesi bile insan doğasına ne kadar ters olduğunun ispatı.
sözlükteki homofobikleri ortaya çıkarmış olan videodur.

gerçi bi an için ben de "hasiktir noluyo lan ahuahuhau" gibi tepki verdim de kusmadım amk. *
kısa boylusu bir başkadır. hem öpüyor hem apış arasını sıkıyor.
(bkz: gol istiyooom gooll)
(bkz: açmayın dedeler)

şok etkisi yaratmıştır
saygı duyun diye yırtınanların olduğu yiyişken dayılardır.

allah bilir evde patates soyan hanımları vardır. görseler kalp krizi geçirirler amk. saygı duyun lan adamları sakın eleştirmeyin hem bu özel hayat herkes top olabilir.

lan dingiller özel hayat özel hayat diyorsunuz da şimdi siz bir yerde sevgilinizle, eşinizle çok sevgili validenizle otururken karşınıza geçip aleti çıkartıp 31 çeksem ne yapacaksınız? "ayyy ne güzel ya adam özel hayatını yaşıyor saygı duyalım al kardeşim peçete" mi diyeceksiniz? sizin ben o entel ayaklarınıza sıçayım! kekosunuz arkadaşım keko!

özel hayatmış... gitsin evinde yaşasın özel hayatını amk. hani bir hatun bir adamı öpse tamam eyvallah ama bu ne lan!
elim ayağım titriyo amk şu an. gözlerime inanamadım. tüylerim diken diken yemin ediyorum.

tanım: tanımını sikim kendimde değilim diyorum sana videosudur.
kusturan videodur. izmarit içmiş adamım bu kadar midem bulanmamıştı bu nedir ya? hapse atılsın bu pezevenkler çok ciddiyim eşcinselleri bile eşcinsellikten soğutur bu bıyıklı dayılar.
şaşkınlıktan linki kapatamadım, şaka mı bu?

ok bu tiple size bir adriana düşmez ama ilik gibi teyzeler var, bıyıklı bıyıklı adamlarsınız napıyosunuz siz hacılar. psikolojim bozuldu.

edit: bi daha asansöre bineni eşekler kovalasın. eviniz yok mu sizin insafsızlar!