bugün

doğru bir önerme.

güzel kızlarımızın ka.kası pembe olup, gucci eau de parfum no 2 gibi kokmaktadır.
külliyen yalan önermedir.vallaha değil lan..*
(bkz: güzel kızlar sıçmaz)
güzel kızların biz erkekleri birbirimize düşürmek ve kendi kıçlarını bize koklatarak süründürmek için ortaya attıkları nifak tohumudur.inanmayınız efendim.yok öyle bişiy.
(bkz: hemoroid)
(bkz: asi kızın boku deli mavi olur)
(bkz: bok renginden güzellik tahlili)
(bkz: pakize tarzi laboratuvarları)
(bkz: pembe panter)
(bkz: panter emel)
(bkz: sıç emel sıç)
eğer önerme doğruysa suratıma sıçmasını kendisine teklif ediyorum ki artık ben de dünyayı toz pembe * göreyim.
sözlükte kızların sıçmaları üzerine kafa yormak gibi ulvi bir meseleyi kendilerine görev adlentmiş olan nadide kullanıcıların son önermelerinden birisidir.
gaita tahlili yapmış yazar...
(bkz: güzel kızın götü pembe olur)
ayrıca;
(bkz: güzeL kızın osuruğu kokmaz)
(bkz: güzeL kız terLemez terLese de kokmaz)
(bkz: güzeL kızın saçı hiç bir koşuLda bozuLmaz)
(bkz: kızdan soğuma sebepleri)
aa sen sı.ıyo muydun?
ayrıcalıklığı anlatan bir başlık olsa da doğa kanununa aykırı bi durumdur. imkansızdır.
pamuk prenses de 7 sap içinde bakire zaten.
her şeyi toz pembe görmek böyle bir şey olsa gerek.
yok artık dedirtecek söz. ne sanıyosunuz olum siz onlar da insan be..
muhtemelen yalnızca pembe yemek yiyen güzel kızlar için geçerli olan hipotez.
(bkz: cisine lebboy kakasina sebboy diyerek buyutmek)
pembe ayrıca simli falan olur.
güzel kızların sıçmadıklarını düşünen zihniyetin bir aşama kat etmiş hallerine mensup düşüncedir.

çok doğrusun yurdum genci güzel kızların boku pembe olur; hatta şöyle pamuk şeker kıvamında, hani böyle tel tel. allahım yahu. ne diyeyim arkadaşlar allah size akıl fikir versin. bok boktur. rengide standartlar dahilinde bellidir az çok. şöyle koyu kahverengiden açığına doğru giden renkler kombinasyonu uygun görülmüştür bu vücut dışkısı için. pembesi varsa bana hiç denk gelmedi. zaten tutup da güzel kızın boku hangi renkmiş acaba diyerekten hanım kızımızın dışkısal faaliyetlerini inceleme altına almadım. hani demem o ki çok faztazi kurmayın bunun üzerine. öyle pembe, hafif fosforlu; hatta mis kokulu boklar beklemeyin kızlarımızdan. atalarımız bile ne demiş: "dün boktun, bugün koktun."*
"güzel kız kaka şey yapmaz; yapsa da o bile güzel olur" düşüncesinin cümleleşmiş halidir.
güzel bir kız değilim.
işin kötüsü kız da değilim.
şimdiye kadar sıçar vaziyette bir kız görmedim.
sıçar vaziyette güzel bir kız da görmedim.

ama bildiğim bir şey var ki, bokun rengi pembe olmaz.(ne çok şey biliyormuşum meğer) bok, pis kokan kahverengi, duruma göre acık kahverengi tonlarda bir insan dışkısıdır.

bok lan bok işte. bildiğin bok ne pembesi?...
-seninle ayrılmalıyız
-nie?
-geçen gün seni sıçarken gördüm bokun pembe diil
-pembe?
-öleymiş güzel olanın boku pembe olur
-efet ayrılalım biz en iisi geç bile kaldık.