bugün

büyük ihtimal para mevzusuna yorduğumuz. çirkin adamın çekici olmadığını,düşündüğümüz, çirkin adamın ne yeteneğinin olduğunu bilmeden vay lavuk para ile manitayı ayıklamış dediğimiz birlikteliktir.
çirkin erkek yoktur, az para vardır.
güzel bir özlü söz ile konuyu pekiştirme gereği hissediyorum;

türk kızı hintliye benzer; öküze tapar.
her zengin erkeğin beynini s.ken söylemin dışa vurum halidir. s.ktirin edin ne boka geldiyse geldi kız. para şu bu sonunda altınızdaysa olay bitmiştir. kafayı kurcalamayacaksın her şey için.
yolda görüp sinir olmanıza vesile olan çiftlerdir. aynı şekilde yakışıklı bir erkek ile çirkin bir kız da olabilir. '' abi elemana bak lan nasıl kapmış bu kızı. '' yada '' bu çocuk bu kızda ne bulmuş ki '' şeklinde sitemlere neden olurlar. ama takmamak gerekir olmuşla ölene çare yoktur nasılsa. ama çirkin şansı diye birşey vardır, evet. *
"para yok mu para alacagın olsun" demek istemeyen güzel kadın tercihini coktan yapmıstır bile. yakısıklı ama hem de gururlu genc hayal kırıklığıyla uzaklasır ordan..
en azından çocukları çirkin olmaz. çirkin adamın soyu güzelleşmeye başlar.
kadınlar, erkeklerde kendinde olmayan bir şeyler ararlar. kendine güvenen güzel bir kadın yakışıklı bir adam aramaz (zeki bir adam daha çekici gelebilir ya da bu örnek çoğaltılabilir) bu sadece dizilerde olur. bu yüzden normaldir, yadırganmamalıdır.
Onları gören bir başka erkeğin ' vay be herife bak kıza bak ' dediği durumdur.
kıskanılır. abi yakışıklı erkeği kıskanmam adam zaten... ama çirkin erkek gördüm mü, onun yerinden ben olabilirdim diyorum. zor valla.
gönül-ot-bok üçlüsünün birleşimiyle doğmuş birliktelik.
çirkin erkek yoktur,bakımsız erkek vardır.
çirkin erkek yoktur, kel karizması taşımayan erkek vardır. haydi berbere, o saçlar kazınacak.
bir süre sonra erkeğin gözünü açan, götünün tavan yapması durumuna ulaşan birlikteliktir.
güzel dediğimiz kadın kazara çirkin olarak nitelendirilen bir erkekle beraber olmaya başladıktan sonra, erkek bu kadar güzel bir kadın benim yanımdaysa başkaları da olabilir diyerek yeni arayışlara girer. hatta buna kadınlar da yardımcı olur. bu kadar güzel bir kadın böyle bir erkekle beraberse vardır bir numarası diye düşünülür.
kadınların istedikleriyle doğru orantılı bir sonuç. bu birliktelikte kadının istediği ya güçtür. bu güç paraya dayanan bir güçtür. yada onu mutlu edecek konuşkan bir adamdır. bunların hiçbiri sizde yoksa elinizdekileri değerlendirmenizi öneririm.
(bkz: eksik tamamlama)
DIŞARDAN BAKAN iNSANLARIN ''GÖNÜL BU OTA DA KONAR BOKA DA '' DEDiKLERi DURUMDUR.
(bkz: monica bellucci ve vincent cassel)
güzel kadın zengin erkek birlikteliği
(bkz: Para var huzur var)
adriana lima & marco jaric
kendine güvenen bir erkeğin tanışamayacağı kız yoktur, biraz da karizma varsa olur bu iş.
yakışıklı erkek çirkin kadın birlikteliklerine göre sayıca fazladır. Kadınların görünüşten çok farklı şeylere önem vermesinden kaynaklarınır para, iyi bir mizah anlayışı vs.
iki farklı tipin birleşimidir. Bunlardan doğacak çocuk melez olacaktır.
her güzele bir çirkin, her akıllıya bir deli gereklidir diye tanımladığım durumdur.