bugün

dertliyim. ne desem nasıl desem bilemiyorum, olaya nerden gireceğimi de bulamadım zaten. lanet olsun ki susuyorum. resimler konşsn en iyisi.
jessica alba ve kocası*
[görsel ]
ashley cole ve karısı cheryl cole**
[görsel ]
adriana lima ve kocası marco jaric*
[görsel ]
heidi klum ve kocası seal**
[görsel ]
avril lavigne ve adını bilmediğim karizmatik kocası*
[görsel ]

ee mına goduklarım. zenginsiniz ,fiyakalısınız, popülersiniz, gençsiniz, güzelsiniz; ne halt etmeye bu hödüklerle evlenirsiniz? sayenizde bu resime bakan yurdum insanı* masum kocalarınza ana avrat sövüyor.*

edit: burada geçen kişiler ve kurumlar** hiçbir şekilde hayal ürünü değildir.
Sevgilim de var, abaza değilim, sapık hiç değilim. yaptığım komik bir tespit sadece gülüp geçmek yerine eleştirenlere ve ciddiye alanlara sadece şunu söyliyeyim: Ben kimim biliyor musun? sokakta yürüpte üff hatuna bak haco, lan bide yanında ki kazmaya bak diyen yurdum insanıyım. evet onun sesiyim ben.
onun için; bana liseli yakıştırması yapan üstün alman zekalı arkadaşıma ve dış güzellik önemli değil diyen, ama; bir dış güzellik denk getirse içini falan hiç kurcalamayacak olan arkadaşlarıma sevgilerimi, saygılarımı iletiyorum.
(bkz: önemli olan dış değil iç güzellik)

edit: kimi kandırıyorum ben ya.
"belki de makyajsız hallerine birtek bu herifler bakıyodur." diye düşünmeme sebep olan durumdur.
kadınlar kendilerini güldüren erkeklerden hoşlanırlar sözü mü doğrulanıyor acaba? yok yok bunlar harbi hödük.
genelleme yapılmasının yanlış olduğunun bilinmesi gereken durumdur.
uzanılamayan ciğerin mundar olmasıyla benzerlikler taşıyan söylem.
bu önermeyi yapacak kadar sığ beyinlerden daha zekidir zekası aşağılanan güzel hatunlar.
sanırım kadınların, çeşitli sebeplerden ötürü uzun süreli beraber olacağı erkeği dünyevi dürtülerle seçip (yukarıdaki örneklerde olduğu gibi (şöhret, para, son on yıl içindeki popülerlik), aslında beraber olunacak kişiyi, derinlik, duygusal ve asil olan kavramlar üzerinden seçmesi gerektiğini bilmesi dolayısıyla da herşeyden önce o adama aşık olarak bu tür sorumlulukları yerine getirdiği noktasında kendini tatmin ederek bu işe başlaması daha bir enteresan durumdur.
( allah bir yandan alır bir yandan verir önermesi ).
hergün aynada bulduğu görsel hazzı birde yatakta suratının tam karşısında aramayan, onun yerine başka arayışlar oturtmuş kadınlardır söz konusu olanlar.
unutmayın ki çirkinler ete tapar, güzeller etin altında saklı güzelliklere.
(bkz: yazarların her haltı genelleme özelliği)
insanları sadece tipleri ile değerlendiren yazar zerzenişi.
tipinle karşılanır zekanla uğurlanırsın. yolun açık olsun evladım.
güzel hatunların tipe değil karaktere önem verdiklerinin göstergesidir. eğer sadece bu konuda değerlendirilirse.
bir kız ya güzel olur ya da zeki.
burda güzel veya güzel olmayan hatun kıyaslaması yapmamak lazım. hangi erkek çirkin hatuna yaklaşıyor ki akıllı olup olmadığını bilsin. erkekler her zaman güzel hatunlarla muhattap olurlar ve etkiye tepki olarak da akıllarını kullanmayan kadınlarla karşılaştıklarını sanarlar.

büyük bir sır olarak; kadınlar akıllarını kullanmasını bilir endişeye mahal yok.
Fahriye Evcen 'in Boğaziçi Üniversitesiöğrencisi olması ve aynı kişinin Özcan Deniz 'le beraber olması.
önyargının doğurmuş olabileceği gerçekliğe benzer yanlışlıktır eğer bir kişiye salak gözüyle bakıyorsan o kişinin gerçekleştirdiği her davranış ve söylediği her söz salakça gelir, zeki insan ön yargısıyla bakıyosan bunun tam tersi.
tabi birde tv kültürümüz icabı aptal sarışın, güzel ama aptal çirkin ama zeki üzerinden yürüyen dizilere kapılan insanlarda bu şekilde düşünebilir.
zekasız olmasa o güzellikle hangi erkeğe aşık olabilir ki
güzel kızlar da akıl ile dünyaya gelirler. ancak sayın, sevgili erkekler bu güzel hatunların etrafında öyle pervane olurlar ki; hatun kişisi, aklını zerre kullanmadan her şeyi yaptırabileceğini anlar ve kendini yormamaya başlar. kullanılmayan şeyler de zamanla körelir ve yok olur.
doğrudur, %90 bu böyledir. güzel kızın önüne herşey kendiliğinden gelir, peçetemi gerekti hop birisi getirir. kontormü lazım? sevgili yükletir. paramı lazım diğer sevgili verir.özgüven erken yaşta zirve yapmıştır. bir kere bile düşünmesi gerekmemiştir e doğal olarakda kullanılmayan şey paslanır hesabı zeka da yerinde saymıştır. tabi istisnalar kaideyi bozmaz.
kedi pek akıllı sanki de, ciğere laf atıyor.
olması istenir sadece, gerçek olan değildir. akıldan yoksun olsun fıstık gibi olsun ama benim olsunun cümleye farklı şekilde yansımış meali.
güzel hatunların seçenekleri çoktur. haliyle çok fazla ilişki yaşamaları muhtemeldir. Seçeneklerin çok olması demek, bu erkeklerden yakışıklı olanların düzgün ya da bu hatunları çok seveceği anlamına gelmez. yAŞAmayan bilmez. Bir de güzel kadınların gözüyle bakmak lazım. Tipsiz erkeği tercih etme nedeni, %90 çok sevilmesi, %10 kadının bu erkeği çok sevmesinden kaynaklanır. Cevap çok basit aslında. "sevilmek".
güzel hatunların aklıyla sevişemediğiniz için olmasına gerek yok.
aradığınız gerçek bulunamadı. hem aklı hem güzelliği olan kızla karşılaşınca bu cümleyi kuranlar, bu sefer de ezikliklerinden köşe bucak kaçacak yer ararlar. yazık ya.