entry'ler (42)

dinlemesi kişiyi mutlu eden şarkılar

yazdığınız şarkıların çoğu slow şarkı, ne tür bi manyaksınız la siz.
Dance of The Karadeniz albümünü dinleyip mutlu olmak bi yana dursun kalkıp oynamaya başlamazsanız ben de neyim.
(ortalama basslı bir sisteminiz yoksa gereken etkiyi alamazsınız)
Yayla Havasi - Carnaval Mix

http://www.youtube.com/watch?v=H05EDA0Rf6g

adab ı muaşeret

"senarist yazmamış adeta sıçmış" diyorum daha da bir şey demiyorum.
Yönetmen, oyuncular ve diğer ekip ne kadar iyi olursa olsun, kamera kalitesi ne kadar süper olursa olsun senaryo berbat olunca filmin anlamı kalmıyor.

behzat ç

karakterin max payne' e benzediği yönündeki tespit bence de doğrudur.

29 haziran 2002 güney kore türkiye maçı

türkiyenin bir nato gücü olarak güney korede kuzey koreye karşı savaşması sonucunda güney korelilerin bize duydukları bir sevgi ve dostluk vardır çünkü biz olmasaydık nato güçleri kuzeylilere yenilmiş ve şuan güney kore falan olmayacaktı.
bu maçtada koreliler bu yüzden türk bayrağı asmışlardır, insana yakın sevimli insanlardır vesselam mesela gidin seul'e alışveriş yaparken türk olduğunuzu söyleyin size extra indirim yapacaklardır, demekki nato gibi pis bir topluluk bile güzel şeylere vesile olabiliyormuş.

6 günde 26 pkk lı teröristin öldürülmesi

ben bu kadar hoşgörüyü anlayamıyorum adamlar terörist be terörist anlamıyormusunuz ülkeye resmen savaş açmışlar ve bu insanlar kendi istekleriyle dağa çıkıyorlar kim zorluyor onları ? neymiş efendim onları eğitebilirmişiz, tamam iyi güzel vicdanlı bir insansınız fakat gözünüzün önüne 10 binlerce sayıdaki şehit olmuş askerleri getirdiğinizde sizde 26 pkklının öldürülmesinin bunun yanında incir çekirdeğini doldurmayacak bir rakam olduğunu göreceksiniz ama dünyada en çok yanlış bu konuda yapılıyor zaten,vatanı için canını vermiş insanları sayı olarak görüyoruz.
Haberler: "Şemdinlide 8 asker şehit oldu" tam tamına 1.5 dakikanız var ülkeniz için şehit olmuşsunuz ve sadece 1.5 dakika sonra haber vtrsi bitecek ve sonsuza dek aileniz ve sevdiklerinizden başka kimse sizi hatırlamayacak.

ey sareban

üstüne aynı kişinin Torang parçası acaip giden müzik.
link:[http://www.youtube.com/watch?v=x2z91yaojTo&feature=related ]

live for speed

drift serverlarında tozu dumana katıp 1. liği bırakmadığım oyun DEMO sürümü gayet zevkli online oynanabiliyor

türkiye de olanları elinde viskisiyle izleyenler

kürtlerin özerklik taleplerini duyupta yinede elinde viskisiyle izliyorsa o viskiyi dotune sokmak gerekir.

3 numara saç ve kirli sakal ikilisi

yaban modeli en güzelidir saç sakal salınır karizma tavan yapar.

soğuk duş

hiçbir entryde söylenmemiş ama soğuk duşu her sabah alırsanız yaşlandığınızda vücudunuzda kırışık denen birşey olmayacağına emin olabilirsiniz.

sağ mı sol mu sorusuna düz diyen insan

- üstmü, altmı ?
+ triptonic

fransız öpücüğü orucu bozar mı

dogy style orucu bozarmı? gibi bir soru

tanrının cehennemi anlamamız için sıcak göndermesi

demekki kuzey kutbundakilerin hepsi cennetlik diye cevap verilebilecek söylem.

milyarlık kasa alıp şifresini 12345 yapmak

(bkz: arabanın anahtarını kontakta unutmak) (gel beni çal)

uzun yazı okuyamamak

bu olay konsantrasyon eksikliğinden kaynaklanmaktadır ve çözümü hızlı okuma setidir, insan hızlı okuyamadıkça daha önünde birsürü yazı olduğunu görüp dikkati dağılır ve sıkılır oysa ki internetten indirebileceğiniz bir hızlı okuma seti ile hem okumanızı hızlandırır hem de konsantrasyonunuzu ve anlama yeteneğinizi geliştirebilirsiniz (bkz: kendimden biliyorum)

enstrümental müzik dinlemek

Radio voyage'ı dinlemektir insana huzur verir.

sen her gece rüyalarımda gelip bana havlıyorsun

cem yılmazın edi pakbayram şeklinde olan yanlış anlamasından bir nebze daha iyi olan yanlış anlama biçimi *

suzluk com

ilk duyulduğunda trakyalılar tarafından kurulmuş havası veren garip sözlükümsü.

google için kapatma talebi

artık dünya çapında internet = google olduğu için türkiyenin internetle ilişkisini kesmekten başka birşey olmayacaktır.

fazıl say ı sevmiyoruz

devamı; "fazıl sayı sevmiyoruz ama ismail yk ya tapıyoruz" diye devam eden saçmalık