bugün

çok da iyi olmuş dedirten haberdir.
bu kadını bir türlü sevemedim. bakalım süreç nasıl sonuçlanacak.
pkk terör örgütüne yönelik soruşturma kapsamında "PKK/KCK silahlı terör örgütüne üye olma" eyleminden gözaltına alınmıştır.

Birileri kudurmuş salya saçıyor etrafa yine. Hatta neymiş 90'lara dönülüyormuş, iç savaş çıkarmak isteniyormuş falan. Benim anlamadığım terör destekçisi bir terörist pislik gözaltına alınınca nasıl oluyor da bu sonuçlar çıkıyor ortaya? Bugüne kadar muz cumhuriyeti gibi, ne devlet var ne hukuk, alenen terör örgütünü destekleyenlere hiç dokunulmadı. Şimdi hukuk uygulanınca ne oluyor? Gereği yapılsın.
Gote got denilip iceri alinmis.

Orospu cocuklari rahatsiz..
Kimse kusura bakmasın ama 2007' li yıllardan beri neredeydi bu devlet? dtp zamanlarında da teröristti bu kadın. Üstelik tutuklanmadı daha. Göz altı sürecinde hala ve maalesef kimse tutuklanacağının teminatını veremiyor. Hadi tutuklandı diyelim, ee geri kalan onca hdpli teröristler ne olacak? Bak terörist diyorum, milletvekili değil. Artık o kadar kesin terörist oldukları ama maalesef yargı sistemimiz çok yavaş işliyor.

T: Siyasetten ömür boyu men edilmesi gereken terörist.
Siyasetçi , gazeteci, asker, polis, hakim vs. Bu ülkede artık kimse dokunulmaz değildir.
Her kim bu zırhın arkasına sığınıp illegal yollarda müşteri ararsa sonucuna normal olarak katlanır.
halkın oylarıyla seçilmiş bir belediye başkanının göz altına alınması olayıdır. milli iradeye saygı gösterilmelidir.
Chpli terörist sevicileri rahatsız eden gelişmedir.
Gözaltına almak yetmez. Terörle içli dışlı olmuş bu insanlar cezalarını çekmeli artık. Bunlar mecliste fink atıp dünya kadar maaş alırken her gün içi yanan Şehit analarının ahı bu ülkeyi göçürür yoksa
hala Gülten kışanak denilen kadını terörden değilde fetöden içeri almak bu hüküğmetin terörle mücedele konusunda kararlılığını gösterir.
Bu kadın pkk ya yardım etmiş olabilir şaşırmam.

Ama eğer bir şeyi akp yapıyorsa o şeyde kesinlikle ne dürüstlük ne doğruluk ne adalet beklerim.

Sadece akp gözaltına aldırttığı için gülten kışanak ın masum olduğuna inanıyorum.

Akp ne yapıyorsa o şey ülkeye zarardır.
sevmem ama bence yanlış hareket. sonuçları çok ağır olabilir... hem bölgedeki kürtleri düşman gösterip hemde Türkiye içindeki kürtlerin seçilmişlerine karşı yapılan bu hareketler pek akıl karı değil. Beklediniz seyrettiniz, Özellikle adamlar pkk cenazesi kaldırıken neredeydiniz, açılımcı g.toğlanları dedirten olay.
devlete karşı 'özerklik ilan ederim, öz yönetim hakkımız' diye atarlandığında neden tutuklanmadığı merak edilen diyarbakır belediye başkanı.

ben seçilmişine, atanmışına bakmam. hain haindir.

zamanlamasının da manidar olduğuna inanıyorum, mhp'ye bak bunlarla da mücadele ediyoruz diyerek göz kırpmıştır bence.

millete hodri meydan dediğiniz restleştiğiniz bir dokunulmazlık vardı, sahi ne oldu ona?

darısı parsel parsel verenlerin başına.
çok geç kalınmış olaydır. gözaltına alması bir şey değil ellerinde çok sayıda somut delil varken neden sadece gözaltı neden hapishanede değil diye sorulması gerekmektedir.
eğer sonuç olarak terörden dolayı hapis yerse, imralı adasındaki orospu çocuğu gibi bunu da beslerler.
ülkede terör suçuna karşı fazla bir yaptırım yok ne yazık ki. oysa telef edilmeleri gerekir.
bide böyle deneyelim.hepsini içeri alın, asın bakalım bitiyor mu pkk.