bugün

entry'ler (1075)

kaldır kafanı

Bugün denk geldiğim anlamlı çağrıdır. Kısaca alternatif superapp'in hazırladığı "telefondan uzaklaş, kaldır kafanı bugün babanın gözlerinin içine bak." temalı bir reklam filmi.

younes belhanda

fransadaparladigi zaman ki halinden eser yok. aonra neler yasadiysa baya bir amator kume futbolcusu ayarina dusmus. ne istikrarli pas yapar ne istikrarli oynar. hali saha macina bile cagirmam kavga cikarir.

şişman gelin

ben cok gordum var yani. ama sisme gelin yok. belki bende ona hic rast gelmedim.

galatasaray ın sevilmeme nedenleri

taksim mwtrosunda mac cikisi hayvanlasmalari. evet maca giden bir galatasarayli olarak bunu soyleyebilirim. fenerli ve bjk lilarda bu tip konular yuzunden sevilmez o ayri. tarafyar olmak hayvanlasmak ve kadinlarin cocuklarin yaninda kufir etmek degildir.

emre akbaba

bu kadar paraya kulubeye adam cok aldik. yerli olmasi disinda 0ek bir artii yok.performansi zamanla gorecegiz. insallah hem galatasaraya hem milli takima hayirli transfer olur.

orduluların piç olması

adam hakli nedir derdin ordulularla, halki kin ve nefrete sevk eden kisiyi banlamayan yonetimimiz var. caps alin lazim olur.

dolar 10 tl olsa da oyum ak parti ye

iste bu ipne kesin gurbetci! anca yurtdisindaki akpli boyle birsey diyebilir.

fuck buddy nin evlenmesi

sanki fucklanan taraf gibi duygusal yazmis arkadas o ilgimi cekti.

sözlüğün en yaşlı üyesi

72 yasimndayim selam olsun sana mustafa kemal pasa..

şehirlerarası otobüs yolculuğu yapmak

cok icecek icme, caydan uzak dur. seno cok tuvalete goturucek seyler yeme. en onemli sorun mola vakitleri. onun haricinde etrafi izlemek icin keyifli oluyor. kucuk abur cuburlar al ama mideyi bozma. artik nwredeyse hepsinde sarj yeri var. tablet notebookta goturebilirsin yaninda.

ali osman ulusoy turizm

sofor muavin berbat ama servis ekibi 10 numara. cuma trafiginden dolayi alibeykoy'e giden serv8s gelemey8nce beni ozel arabayla aldi alibeykoydeki ekip. tesekkur ediyorum. Ama dwdigim gibi sofor kalitesi dusuk. otobus mola icin durdugunda normalde muzik filan calar uyarir sizi. bunda yok oyle bisey. sofor duruyor iniyor gidiyor. otobus kontagi kapattigi icin anliyorsunuz.

aziz yıldırım

tum galatasaraylilarin destekledigi baskan.

sigara alkol tiryakiligi gibi fenerbahce tiryakisi. birakacagim diyor birakamiyor...

gercek hayatta footbal manager oynar gibi fenerbahceyi yonetti.

vergi veriyorsak elektrik su faturası niye var

ooooo simdi onu diyosan senin suyunuda kesemezler en temel ihtiyac oldugu icin ama kesiyorlar : ) ben faaturalarda degilim ben trt payi ve kayip kacagi neden ben oduyorum amk. onun derdindeyim.

kızların aslında fazla büyük penis sevmemesi

kizlarin aslinda penis sevmemesi olarakta duzenlenebilir baslik. erkekler penise daha duskundur. erkegin kafasinda bu bir gurur ve begeni meselesi oldugu icin homoseksuelite kavrami turemistir...

vefat eden arkadaşın taş gibi karısı

musalla tasidir o, aman uzak dur...

kyk borçlarının silinmesinden rahatsız olan yavşak

borc silinmez borcun faizi silinir. borcu tekrar yapilandirir devlet.

akran zorbalığına sessiz kalmak

genclere tavsiyem zorbalik yapmayin, zorbaliga musama gostermeyin. Beni lisede itip kakan insanlara, goz yumanlara su anda kan aglatiyorum. oyle diyeyim. 15 20 yil sonrasini dusunun bir insana zorbalik yapacaksaniz.

happn ve tindera sevgili fotografi koyan kezban

amaci ne olundugu anlasilmayan kezbandir. hakkimda kismina instagram adresi koyar. bacim diyecegim ortam musait degil, tanismaya calisacagim fotografa bakip olmaz ayip ya diyorum...hesabi acip unuttu diyecegim onda da fotograf tek olur. anlayamiyoruz kezbani...

padişahlar neden türk kadın almıyordu

Turk kadini alinmaz asik olunurdu da o yuzden... Arkadas buradan ilber otaylinin kendisine cevap verecegini sanmis o yuzden sormus...

la casa de papel

cok boktan bir dizi mantik hatasi bol. prefesoru zeki gostermek icin fantaziye kacmislar. polsilerin dinlendiklerini bilmelerine ragmen hic kontrol yapmamalari ama souguncularin yapmasi. darphaneden cekilen kablonun farkina varilmamasi. insanin ispanyaya gidip soygun yapasi geliyor amk.