bugün

son günlerde özellikle televizyonda sıkça karşılaştığım ve beni ifrit eden durum. Teyze yaşın olmuş elli bırak bu işleri biz o çatalın devamında ne olduğunu gayet iyi biliyoruz yapma böyle denilecek durum.
ben eskiden neydim bak şimdi ne oldum deme durumudur.
yaşlı amcalar tahrik oluyor demekki. iyk.
papatyam diye bir dizi var hani starda ordaki başroldeki kadının adını blmiyorum ama kadın sürekli göğüs çatalı ayrık açık ortada geziyor galiba birisi ona göğüslerin çok güzel demiş öyle geziyor yani.
birde bunu bilerek açıyor gördüm bir sahnede göğüsleri kapalıydı bir plan sonra ana kadının göğüsleri yine ortada öyle eliyle aşağı ite ite elbiseyi açmış demek ki o an.
(bkz: papatyam feride nin memeleri) başlığıda varmış aha.
(bkz: eski kaşar)
demokratik, laik, hukuk devleti göstergesi.
Ellilik teyzelerin göğüs çatalını görmekteki maharetli gözler kadar önemli olnmayan teyzelerdir.
laikliği hakkıyla yerine getiren pörsümüş karıdır.
kanyon girişi teşhiridir. sonu nerede bilinmezdir.
hadi genç ve güzel bir hatunla konuşurken göğüs çatalına gözün kayar, çünkü dikkat çekicidir, ihtiyar bir kadının göğüs çatalına dikkat eden kişi daha bir sapıktır o ihtiyar kadından. gerçi ellilik teyze derken ne teyzeler var, tina turner, ajda pekkan felan, lakin ihtiyar ihtiyardır. hem teyze deyip hem de memelerine bakmak da ayrıca bi sapıklıktır.
tanım: nasıl olsa kimse bakmaz diyerek dekolte giyinmiş teyzedir.
etrafında sadece yirmilik erkekler olmadığından tabi ki "nasıl olsa kimse bakmaz." diyerek giymemiştir o dekolteyi. hedefleri elli ve üzeri amcalar olabilir pekala. kırklık, ellilik bir amcaysan pekala gözün kayabilir. iğrenç falan değil yani.
göğüs çatalları boyun kısmından göbek kısmına kadar uzandığından aslında göğüslerinin öyle çok fazla bir kısmını göstermemiş olan teyzelerdir.
ben de sizler gibiydim zamanında diyebilen teyzemdir.
Otobuse bindiginde de yaslilik edasiyla yer isteyenler teyzelerdir.
verse sikeni çok olur.
hayattan soğutan teyzelerdir.
o göğüs çatalı değil de boyun yarığı resmen. o yaştaki teyzelerin göğüs çatalı boyunlarına kadar dayanmış durumda. onu da açıp bizi hayattan soğutmayın.
ben de hala iş var mesajını vermeye çalışan tayzelerdir.
beğenmiyorsan bakma arkadaş ister gösterir ister göstermez kimi ilgilendirir bu amk.
yirmisinde o çatalı çok iyi kapatmış olan, ellisine geldiğinde ise bunun pişmanlığını duyan teyzelerdir.
kadın 50 yaşında da olsa beğenilmek istemektedir. elinde kalan son koz belki de göğüs çatalıydı.
buraya baslık olduklarına gore amaclarına ulasmıs teyzelerdir, dikkat cekmislerdir.
bölüm şefimizdir kendileri, 52 yaşında aşırı seksidir ve ne zaman gördüysem göğüs çatalı hep ayan beyan ortadadır. bir anne şefkati hissetmiyor değilim o göğüslerde.
(bkz: annem göster ama elletme dedi)
(bkz: herkesin bir alıcısı vardır) *