bugün

metin akpinar'in basrolunde oldugu startv de yayinlanacak olan dizi.
metin akpınar'ın şov yaptığı dizi.
metin akpınar ın usta oyunculuğunu gösterdiği star tv nin yeni yerli dizisi.
dizilerin kriz sebebiyle bir bir yayından kalktığı dönemde yeni yayına başlayan ve ömrü sadece bir kaç bölüm olacak olan dizi.
metin akpinar farkiyla izlenebilen dizi. o nasıl bi ses, o nasıl bi karakter, o nasıl bi ustalık dedirten cinsten.
an itibariyle tekrarını izlediğim ve metin akpınar'ın gerçekten hayranı olunacak bir sanatçı olduğunu bana yeniden hatırlatan dizi.
recep ivedik'le bile dalga geçmiştir an itibariyle.
bazı esprileri çok vurucu olan, metin akpınar'ın döktürdüğü dizi. izliyorum evet.
senaryosunun her tarafından mesaj fışkıran dizi.
dizi.

bu akşamki bölümünün neredeyse tamamını izledim.

gerçekten de sürekli toplumsal mesajlar veriliyor.

hele metin akpınar'ın canlandırdığı karakter...
adam sürekli; her şey konuşarak halledilir, sevgi esastır, korsan çok kötüdür kabilinden mesajlar veriyor.

biliyorum ki bayılmıyorsunuz böyle dizilere. ben de prison break'in yeni bölümünü sabırsızlıkla bekledim uzun zaman ama iyi olmuş gayet. büyük bir kanal, dev bir oyuncu -ki diğerleri de gayetle iyi-, önemli bir saat(akşam saati)... türkiye'nin tv/dizi izleyen insanlarının ihtiyacı var böyle mesajlara.

sizin böyle mesajlara ihtiyacınız yok tabi canım, biliyorum. siz zeka kokan senaryolara hayransınız, sürprizlerle dolu bir öykü falan fişman ama yine de böyle bir dizinin verdği mesajları ve etkilerini hafife almamak, değer vermek gerekir.

aferin lan kanal, aferin lan yapımcı, aferin lan senarist, aferin lan oyuncular falan diyorum başka da bir şey demiyorum.

umarım uzun soluklu olur.
metin akpınar uğruna izlenmekte olan, hani fena iş de çıkarmayan dizidir.
metin akpınar'ın usta oyunculuğunu tekrar tekrar gösterdiği dizi.
ilk sezonu 24 bölümden oluşmaktadır. komik, romantik, duygusal, yer yer iğneleyici esprilere sahip bir dizidir. metin akpınar sayesinde büyük bir izleyici kitlesine ulaşmıştır.
su replikle akillara nacizane bir deyimimizi getirmis dizi.

necati elinde ingilizce kitabiyla tuvalete dogru yonelir. bunu goren karisi;

- aa! kitapla mi gidiyorsun tuvalete?
+ genetik olarak aklim orada daha iyi calisiyor.

(bkz: turkun akli ya kacarken ya sicarken)
geniş aile'yi izledikten sonra hakkında yapılacak en iyi tanımın "yetersiz" olacağı dizi.
hiç izlemediğim, sadece dün reklamını gördüğüm, reklamdan anladıgım kadarıyla metin akpınar'ın fenafillah oldugu ilahi dizisi.
mesajlarını düz düz anlatımla veren vasat dizi. ama metin akpınar için arada bir göz kaydırmaya değer.
mesaj kaygısı içermese daha hoş bir hal alacak dizi. aynı gün canım ailem, geniş aile ve önümüzdeki salı yayın hayatına başlayacak girecek olan bu kalp seni unutur mu adlı yapımlar olduğu için fazla tercih edilmez.
edit: imla.
ekranların en bayık dizilerinde top 5'e oynayan dizi. hatta ne top beşi top 2.

bir diğeri için;
(bkz: akasya durağı)
billur yazgan gibi bir afet-i devran-ü fettanın rol aldığı dizi.
aile dizisidir metin akpınar gibi bir usta oynar mükemmeldir.
metin akpınar ve tarık papuççuoğlu'nun karşılıklı döktürdükleri dizi. ama metin akpınar tek başına bir dünya elbette. diğer yorumlardan da görüyoruz ki türk milleti'nin herşeyi gibi zevkleri de değiştiği için eleştirilmektedir sürekli. 15 yıl önce süper baba'yı, 20 yıl önce de perihan abla'yı izleyen ve beğenen millet papatyam'ı beğenmiyor. ama bu normal çünkü aynı millet akp genel başkanı tayyip'i bile beğenir oldu. milletin beğenileri değişti.
o kadar tasarrufla ilgili mesaj verip bugün hepsini silmiş dizi.

--spoiler--
zaten o yiğit'in oyun konsolu vardı.bugün bir daha aldılar.
--spoiler--
entrikasız dizilerden, izlerken yormuyor insanı ihanet yok aldatmaca yok toplumsal mesaj da cabası...
şampiyonlar ligi haftalarında futbolseverlerin istisnasız hepsinden küfür yiyen nadide bir dizidir kendisi. eh, bir fc bayern-man utd maçının heyecanını vermese gerek...
güncel Önemli Başlıklar