entry'ler (156)

en hüzünlü cümle

hüzünlü piç.

öğretim üyelerinin bencil ve egoist olması

bir üst kıdeme geçtikçe yeni bilgiler edindikce ego yerini insani değerlere önem vermeye bırakıyor. limit sonsuza giderken profesörler daha insancıl kimliğe bürünüyorlar.

kitap okumama nedenleri

asgari ücret baz alındığında yayınevlerinin astronomik fiyatlarla piyasaya sürmesi başlı başına bir sebeptir.

sözlük yazarlarının itirafları

biz şimdi gidersek bu maç efsane olur yıllarca unutulmaz, yok oturusak bi bok olmaz başladığı gibi biter diyerek ayrıldık star tvden.devre arasında iki tarafta ne yiyip içtiyse 6 gol olmuş üstüne.bu ara dünya dengelerini elim de tutuyorum.

(bkz: 17 eylül 2013 galatasaray real madrid maçı)

hayata bakışınıza göre hangi ülkede yaşamalısınız

gidilen her ülkede mülteci muamelesi görüleceği için böylesi iyi.

zafer bayramı kutlu olsun

sıcak yatakların altında bu büyük ecdadın mirasyedisi gibi hissediyorum.

bugün 30 ağustos milletimizin zafer bayramı kutlu olsun.

sözlük yazarlarının beslediği hayvanlar

adolf ve diana.

su kaplumbağalarıdır ikisi de.yemleme vakitleri geldiğinde kısık gözleriyle farkeden adolf yaydan çıkmış ok misali doğrulur yerinden.diana ise ingiliz kraliyetine yakışır şekilde önüne konulmadan yemez; yemeye başladığında ise yarısını sol ayağının altında tutup kalan parçayı nazikçe midesine indirirdi.adolf hırsın, diana ise asilliğin sembolü.dış görünüşleri ne kadar benzese de birbirinden zıt iki ayrı tip vardı ortada ve aşk havaları kokmuyordu ortalık.lakin geçen sabah birlikte uyuduklarını görene dek.bir kaç defa kaçma çabalarında yan yana gördüğümde sularının ısındığını farketmeliydim.adolfta bu değişimin kurbanı olmuş, Aşkın Gözü bencilliğini yok etmişti.burada sözümü bitirirken; aşk iki su kaplumbağasında daha anlamlıydı.

otomatik vites

sol ayağını çatlatmış insanlar için kullanım kolaylığı ve rahatlığıyla sizi gündelik işlerden uzaklaşmamanızı sağlar.

wolkwagenin yeni reklam yüzü eskişehir yakınlarından bildirdi.

hayatimstrat

10.nesil sahip olduğu ulupuana bakarak çeşitli yetenekleri olduğunu düşündüğüm yazar.inansak mı bilemedim gerçekliğini güneşe tutup bakmak lazım.

başarısız liderlerin özellikleri

mikrofon başlarına geçtiklerinde vatandaşları şunu diyebiliyorsa başarısızdır ; "bu basiretsiz adam meclis koltuğunda oturabilmem için ümit veren yegane canlı. "

ulupuan

hayat boyu öğrenilmeyecek listesinin baş mimarı.ne işe yarar, nereye imza atmak gerekir bilinmez.Yüksek olan yazarlara zirvelerde ulu temalı tişörtler anahtarlar, düşük olanlara ise 100 puan kazanma çekilişine şifre verildiği rivayet edilir.maç kazanan takıma 3, ayın 7sinde 240tl burs verilen ülkemizde her ekstra bilginin değeri merak konusu olmaya devam edecektir.

ssc napoli

son yılların en güzel seria ligi olacak,
Napoli bir şekilde aradan sıyrılıp şampiyon olursa
hepinize birer litre benzin alacağım.

türk kültürüne ait mimari eserler

iç çamaşırı giymeden dolaşan tüm sinsi rahipler şahidim olsun ki işi kılıfına uyduran beton sevdalısı müteahhitler kenara çekilse hakettiği noktaya kavuşacak olan yapılardır.

insana moral veren sözler

rahmetli babadan gelir:seçiminin doğru olup olmadığını seçmeden bilemezsin.

20li yaşlara yaklaşırken meslek seçimi yapabilmek için üniversite sınavına girmeniz ve yüzlerce cevabı kombine ederek bir puan elde edilir. bu puan sizin seçim kaderinizdir.yüksekse fiyakalı üniversiteler burslariyla birlikte sizi bekler, değilse anadoludaki üniversitelerden birine yerleşmeniz muhtemeldir.asıl mühim olan adın önüne hangi ünvanın gelecegidir.buna karar vermek güçtür, hangisini seçsen daha iyi olucak bilemezsin o dönemde. bende elektrik mühendisliği yazmışım ne yapar bilmiyorum tabi kim bilebilir ki daha önce 220 volt ne işe yarar?zaman geçtikçe elektrik yedikce kendine şunu sorarsın 5 yıl sonra neredeyim ben.tüm bu deli sorular seçimin yanlışlığına işarettir.mimar olup saat 12den sonra balkabağının Osmanlı motifli eve dönüşecegi binalar daha çekici gelmekteyse yeni bir seçimin kıyısında yüzüyor bulursunuz kendinizi. autocad imlecini görmekten usanmış genç 21.yy türkiyesinden bildirdi.

alex vs hagi

hagi sol kanattan kaptığı topla üzerine gelen yaylım yaylım yorumlardan ilkini sağa sonrakileri sola yatırır ceza sahasındaki alex'e sert bir orta keser, alex ise kendisini elestirenlere göz kırpıp zeka dolu bir şekilde vuruşla topu köşeye bırakır.

foursquare de check in yapan kıza yavşayan erkek

bir zamanlar gaza geldiğinde Bağdat bizim Kerkük bizim diye bağıran adamlar nerde şimdi? bebişim içerikli mesaj atmaktalar!bu debelenme niye? olmazsa olmaz, olursa başımla beraber. Güzel denklemler bunlar.bilinmeyeni yok.

sözlük yazarlarının itirafları

staj yerinde elektrik teknisyeninin yanına verdiler.tanisaniz en uyuz kişiler listenizin başına koyabileceginiz insanlardan sayın ustam.egoistin önde gideni.karşıki dağların efendisi. çileden çıkarmanın bi versiyonu.günden güne sinir katsayımı yükseltti. staj bitimine bir hafta kaldı ve ben de yaramazlık yapma ateşimi artırıyor.yazardaslarim beni iyi anladınız. muhabbetinize yardımlarınızı tavsiyelerinize açığım.

sevgiler.

tarihi kişiler sözlük yazarı olsa alacağı nickler

mustafa denizli - içimizdeki irlandalı.

lisede yurtta kalmak

bazen belletmen hocayla uğraşmaktır.

güven bana

29-30.06.2013 tarihli yayındaki yarışmacıların acilen ülkeyi terk etmesi gerekir.