bugün

entry'ler (182)

acil aşk aranıyor

ikinci bölümündeki öğretmen ablamızın kim olduğunu merak ettiren dizi.

26 şubat 2014 galatasaray chelsea fc maçı

opel alt tribunden takimlarina destek olacaklarin mesaj atmasi gereken karsilasma.

memeizle com

x tuşu olayının bu kadar büyütülmesini anlamadığım site. bir şeyler elindeyken basıldığında ekranda meme olması, güzel minnoş bir kedi olmasından daha mı kötü ?

grand theft auto v

o büyük altın vurgunundan sonraki ilk franklin göreviyle biten oyun. merak edilen nokta ise şudur, o vurgundan sonra karakterlerin kendilerine düşen payı lester altınları sattığında alacakları söylenmekte. bu noktadan sonra franklin direk göreve gidince ise oyun bitmekte. o göreve gitmeyip bir süre oyalansak o para geliyor mu?

gökmen özdenak

kusura bakmasın ama diş hekiminden inanılmaz kazık yemiştir. karşılığında para alsan öyle diş yaptırılmaz.

fenerbahçe

ihtiyacı olan gazı, galatasaray ftih terimi göndererek vermiştir.üstüste iki üç maç da kazanırsa geri kalan takımlara bu sene şampiyonluğu bırakmayacaktır.

adettendir fena galatasaraylıyım.

28 eylül 2013 galatasaray fc barcelona maçı

barcelona öyle veteranlarla geliyor ki hiç birini tanımıyorum.

fatih terim

takımın başında antrenmandayken kovulmasına karşın bir kuruş tazminat almayacaktır. ünal aysal'ın yerine getireceği herhangi bir teknik direktörün yapmayacağı şeyi yapmış ve galatasaray sevdası yüzünden sözleşmesinden bu maddeyi kaldırtmıştır çünkü.

6 milyar yıllık evrende inönü dönemine denk gelmek

oy toplama gereği duymadan demekrasiyi hiçe saymışsa çok vahimdir.

(bkz: demekrasi)

batman da 34 gravite petrol bulunması

mazota ve benzine 4er kuruş indirimden sonra gelecek 14er kuruşluk zammın habercisidir. yaşasın.

roberto mancini

hakkında şöyle bir haber çıkan teknik direktör :

roberto mancini'nin ingiliz ekibi manchester city'yi çalıştırdığı dönemde yardımcılığını yapan angelo gregucci yaptığı açıklamada, "galatasaray'la ilgili bir şey bilmiyorum. türkiye'de çalışır mıyız diye soracaksanız eğer teklifi görmemiz gerekir. hepimiz profesyoneliz." dedi.

al işte, tam bir paralı eleman, aynı aysal'ın istediği gibi.

ve tabi ki ;

fatih terim

aralarında sürtüşme olduğu zaten apaçık belli olan iki kişiden biri. diğeri için (bkz: ünal aysal)

terim döneminin biteceği zaten alenen belliydi. burada çoğu kişinin üzüntüsü terim döneminin bitmesiyle alakalı değil, üzüntünün nedeni terim'in yerine gelecek olan kişinin galatasaray'ı ne kadar başarılı yapacak olursa olsun asla terim olmayacak olması. fatih terim bizim gibi heyecanlanırdı, fatih terim bizim gibi ağlardı, fatih terim bizim gibi üzülürdü, fatih terim gollere bizim gibi sevinirdi çünkü fatih terim galatasaraylıydı, fatih terim bu kulübün kaptanıydı. haklıdır haksızdır, ünal aysal başkanlık makamının ağırlığını korumak için belki de yapması gerekeni yapmıştır, bunların hepsi ileriki günlerde zaten belli olacak. ama kesin olan tek bir şey var. yerine getirdiğiniz insan gerçekten de parasını alan sözleşmeli bir profesyonel olacak. kulübeyi asla terim karizmasıyla dolduramayacak, takımdan kovulduğunda terim gibi gözyaşı dökmeyecek, ve asla terim kadar galatasaraylı olmayacak.

fatih terim

ne olursa olsun, gönderildiğini takımın başında antrenmandayken öğrenmemeliydi.

ünal aysal

24.9.2013 itibariyle çok büyük kumar oynamıştır. bu kumar lehine sonuçlansa dahi taraftarlarının büyük kısmı bundan sonra maçlara taraftarlık görevlerini yapmaya giderken 2 adım ileri bir adım geri atacaklardır.

roberto mancini

harcanan para / alınan başarı istatistiği dikkate alındığında dünya futbol tarihinin belki de en kötü hocası. fatih terimin yerini doldurmaya tabi ki yetmeyecektir.

fatih terim

eğer olaylar gerçekten de ünal aysal tarafından bahsedildiği gibiyse bir inat yüzünden galatasaray'dan gidecek olan teknik direktör. kendisine sözleşmeyle ilgili sorular geldiğinde "ben birileri istedi diye sözleşme imzalamam." demiştir. bu sözlerle de "biz sözleşme işini şimdiye kadar hep istediğimiz gibi yaptık, şimdi bu sistemi sadece birileri istedi diye değiştirmem." demeye çalışmıştır. fakat ünal aysal, gerek tff'den kendisine sözleşmenin bir kopyası gelmediği için, gerek herkes huzursuz olduğu için kulübü ve kendini garantiye almak istemiş, hocaya iki senelik sözleşme imzalatmak istemiştir.

bu noktada fatih terim, söylenen, teklif edilen şeyleri kendisine karşı bir güvensizlik olarak algılamış olabilir, şayet ben hocanın gitmek istediğini ve bunun için bahaneler aradığını düşünmüyorum. fakat 25 milyon taraftarı olan bir kulüp için de başkanın sadece bir kişinin ağzının içine bakmaması, kendi işini garantiye almak istemesi normaldir. dolayısıyla fatih hoca önerilen sözleşmeyi imzalamazsa, gönderilmek istendiğinde direnen kişi olmayacaktır, kendisi böyle söylemiş olmasına rağmen.

galatasaray

maalesef tek rakibi yine galatasaraydır.

burak yılmaz

kaleciyle karşı karşıya geldiğinde yapması gereken vuruşu drogba'nın ikinci golünü tekrar tekrar izleyip öğrenmelidir.malesef sezon başından beri kafası futbol sahası dışında bir yerlerdedir.

22 eylül 2013 beşiktaş galatasaray maçı

sahaya giren güruhun olimpiyatları türkiyeye isteyen toplulukla aynı olması (tabi ki çarşıdan bahsetmiyorum) manidardır.göt kılları bu haldeyken avrupa şampiyonası da götte patlarsa şaşırmamak gerek artık.

beşiktaş

sakatlıktan doğan taç atışını karşı takıma vermeyecek kadar düşmüştür.