elleyince sertleşen başka yerlerim de var * * *
banu alkan'da olmayan aparattır. sen göğsünü kaç senedir o kadar aç aç bir allahın kulu da göremesin meme ucunu. olacak iş değil.
erkeklerde de olan ve ne işe yaradıkları tam olarak kestirilemeyen uç.
eğer çok deli uyuyorsanız, sürekli sağa sola dönüyorsanız uyurken ya da giyinirken, soyunurken çok dikkat etmiyorsanız, bu kısma piercing yaptırmamalısınız.

genel itibariyle dikkatli bir adamımdır ama bu sabah uyandığımda yatakta piercingimi görünce anladım bir şeylerin ters gittiğini..

merakla ve çekinerek baktım göğüs ucuma, bir de ne göreyim sevgili uuserler. yıllardır benim vücudumun g noktalarından biri olarak, hayatımda önemli bir yere sahip olan göğüs ucum yırtılmış. piercingim öksüz kalmış.

halbusi ne umutlarla deldirmiştim ben o göğüs ucunu. yaza beraber girecektik onunla, nice mevsimler, nice baharlar atlatacaktık. o piercinge ağırlık asıp guinnes rekorlar kitabına girecektik ( yok lan abarttım biraz ) ama anlamalıydım yırtılacağını, o kadar şeffaf hale gelmişti ki artık piercingi görebiliyordum derinin altından.

şimdi işin yoksa iyileşmesini bekle, tekrar deldir. bu kez daha yukarıdan, daha derinden. göğüs ucun mu var dedin var aga..
göğüsün değil memenin ucu olur. bu kibarlık beni öldürecek.
(bkz: yenge meme yapmış olabilir)
(yiğit özgür)
ısırılıp emildiğinde bir kulak memesinden bin kat daha fazla uyarıcı olan uzuv. çoğu kadın buna karşı koyamaz..
(bkz: meme ucundaki yildiz)*
bebekler süt emer.
tüyler ürperten bir olay olur, ne anne farkındadır nede bebek.
kadının göğüs ucu mükemmel çalışan bir tarayıcı gibir. bebeğin vucudundaki eksik minarelleri tespit eder. bir dahaki emzirme anına kadar anne sütünün içeriği yeniden düzenlenir. anne emzirme sırasında bebeğin bütün organizmasını göğüs ucu sayesinde tarar. aksaklıklar, eksikliler tespit edilir. sütle çözülebilecek sorunların dışındaki büyük sorunlar için anne, hissi davranışlarla müdahale etmeye çalışır.

Kadın erkek ayrımsız olarak her insanın göğüs ucuna dudaklarını dokundurma dürtüsü ödipal dönemden kalma bir alışkanlıkmış.

PAHO - Pan American Health Organization - Pan Amerikan Sağlık Örgütü

2 Nisan 2009 / Anne Sağlığı Araştırma Merkezi / Anne Sütü insiyatifi
bebeklerin 6 ay boyunca süt emdikleri bölgedir.
erkeklerde de var olandır.
kadınlardaki daha tavsiye edilesidir.
meme ucudur.
Adet dönemlerinde ağrı ve sızı yaratabilen, süt çağındaki bebeklere süt sağlayan, erkeklerde ve kadınlarda ortak uyarılma biçimi sergileyen bölge.
erekte de erojen bölgedir.
nipıldır o. yerim onu ben.
yerine göre kadınlarda ve de erkeklerde sex objesi olarak kullanılan bölgedir.
tek ve yegane uzuvdur "sevgilinin en çok neresini seviyorsun" sorularının cevabı olan.

sadece cinselliğe yormak haksızlık olur, aşk da vardır bu uçlarda. sevdiceğin dudak ıslakılığını hissettikleri zaman dünya başkalaşmaktadır, kalp atışlarını öpmek gibidir, her nefes alışında inip çıkan göğüs kafesini öpmek gibidir, ruhunu öpmek gibidir sevgilinin göğüs uçlarına temas edince dudaklar ve dil...

kuru üzüm kıvamındadır, diş uçları ile ısırmakla ısırmamak arasında bir muallakta/arafta bırakılarak öpülmelidirler.
Sevişme esnasında bolca uğranılan bölgedir.
bizim papilla mammaria değil mi olm?
0,7 ve tombo olanları makbuldür.
öptükçe öpesi gelen, ağzımı ordan cektiğim anda nefessiz kalarak boğulacak hissi veren, hiç bırakmak istemediğim hede.
atletsiz tenimizin uzerine* giydigimiz bazi t-shirt,penye v.s.'lerin kumas turlerinden asinip yanmalara sebebiyet verebilendir.
insan hayatında iki farklı ruh haliyle emilir.
birincisi bebek iken süt içi emilmesidir ki tamamen içgüdüseldir.
ikincisi ise şehvetle cinsel arzuyu dindirmek için emilmesidir. onda içgüdüsellik yoktur. tamamen bilinçli, isteyerek ve zevk alınarak yapılır.
dikleştiğinde müthiş bir haz uyandıran yerdir.
ayrıca sansür koyulmasına hala anlam veremediğim yerdir. oraya sansür koysan nolcak mk.
http://galeri.uludagsozlu...4%9f%c3%bcs-ucu_97959.jpg