bugün

entry'ler (320)

en talihsiz hayvan

Kanımca çöldeki kutup ayısıdır. Taş gibi kendi türündeki hatunlar dururken, kapkara bedeviye talim etmektedir kendisi.

cinsel ilişkide çıkan sesler

Normlde duysanız o bögrüntü benden mi çıkıyor? hadi benden çıkıyor diyelim neremden çıkarmışım diye iç hesaplaşma yaşamanıza sebebiyet verecek seslerdir.

bir travestiden hamile kalmak

Çocuğun iki annesinin olması muhtemel durumdur.

duyulduğunda küfür ettiren reklam replikleri

Erman TOROĞLU'nda karizma bırakmayan boru reklamı.

Bu boru başka boru
Boru bu başka boruuuuuu......

hicbiseyebosunaiclenmeyenadam

(#7540626) entrisiyle en doğru tespiti yapmış kişidir.

atatürk ün başöğretmen olması için tek bir sebep

Ulu önder Mustafa Kemal'e bok atmak isterken bokun içine batan kişiliğin açtığı başlıktır. Zira Ulu öndeimiz bazı matematik terimlerşini bizzat kendisi bulmuştur. Alfabeyi yazmıştır. Saymakla bitmez. Ayrıc bazı misyonları yaymak amacı güttüğüde muhakkaktır.

atatürk ü sevmeyen kişilerden nefret edenler

Sevip sevmemesi benim değil onun sorunudur. Ancak Mustafa Kemal Atatürk'ün adından rant sağlamaya kalkarsa, onun adına bok atmaya kalkarsa karşılığını her türlü veririm.

sevgilisine asılan kaşarı kaldırıma gömen kız

Alnından öpülesidir.

ev kızı varken üniversite mezunu kızla evlenmek

eğer sizde tahsil yapmadıysanız doğru bir seçimdir. ancak üniversite mezunuysanız evlendikten 1 yıl sonra aradaki uçurumu ve diyalog kopukluğunu farkettiğinizde çok geç olacaktır.

ismi mustafa olanı cehennem ateşi yakmaz

ismi Muhammed Emin olanıda cennet genel müdürü yapıyolarmış demekle aynı mantıktır.

giyinmesini bilmeyen hatunlar

Kilosuna bakmadan göbeğini açan, bacaklarının kalınlığına bakmadan bacaklarını açan, boyunun uzunluğuna rağmen topuklu giyen, kısacası olmaması gereken yerlerden dekolte verip, gereksiz aksesuarlarla kendini donatan, modifiye edilmiş şahinden bile iğrenç hatunlardır.

okumuyoruz

Ülkemizdeki kişi başı yıllık 56 sayfa okunduğu tespit edilmiş. Bu rakama göre okuyoruz denilemez.

almancada am eki

An itibariyle Daylight görsel eğitim setinden almanca çalışırken, dersi anlatan bayan öğretmen, "Hans kommt am montag um 15:00 uhr" kelimesini yazarken am kısmına gelince " evet her zaman ki gibi günü söylemeden önce am'ımızı koyuyoruz" demesiyle yarılmama sebep oldu. taze taze sizinle paylaşmak istedim efenim.

kocameşe mola cafe

Uludağ üniversitesi merkez kampüsünün bulunduğu görüklede biraz içerilere doğru olan bir cafedir. Bahçesindeki koca meşenin gölgesi altında puf minderlerde oturup güzel bir muhabbet ortamı yaratabilirsiniz.

NOT: yanındaki yolun hemen karşısında mezarlık vardır. Rahatsızlık duyanlara bildirilir.

kişiler değil devletler laiktir

Kendi ülkemizden gördüğümüz üzere, devlet laik olmadıktan sonra halkın yani kişilerin bir kısmının laik olmasıyla hiç bir yere varılmıyor. Laik ve dinci kavgası uludağ sözlük gibi geyiklerin dönmesi gereken bir ortama bile aşırı bir şekilde yansıyor. En başta devlet tamamen her kurumuyla laik olmalıdır ki, halkta zaman içerisinde bunu özümsesin. Tartışmalara mahal vermeyecek bir ortam oluşsun. Zira Böyle tartışmalar kimi zman önemli sonuçlar doğurabilmekte, hatta bu konu üzerinden yapılan saçma polemikler bile ülke gündemini meşgul edip, ülkemize zarar verebilmektedir.

kim o demeden açma

Annenizin en az 18 yaşınıza kadar hatta abartıp 20 yaşınıza kadar hangi cinsiyette olursanız olun sizi evde yalnız bırakacağı zaman söylediği cümle ve nasihattir. Gideceği yerde arka sokak bile değildir. 2 kat altta yada üstteki komşudur.

kekoların da canı var

Canları muhakkak vardır ama canın çıksın, gazaplara gelesin emi dedirtirler insana.

kato operasyonu

1993 - 1995 yılındaki Osman PAMUKOĞLU yönetimindeki birlikler tarafından gerçekleştirilen Ejder ve Güneş operasyonlarının küçük bir bölümüdür. Kato dağındaki kamp tamamen yok edilmiştir. Kato dağı 93'den önce adı sıkça duyulurken pkk için günümüzde önemini yitirmiş gözümektedir.

isyancısını doğuran yasaktır

isyancıyı doğuran yasaktır. Zira bunu basite indirgeyerek açıklarsak, tarihi olaylara baktığımız takdirde, büyük olayların çoğu bir takım yasakların sonucunda ya da halka uygulanan yaptırımların yasakların vb. sonucunda ortaya çıkmıştır. Sonuç itibariyle yasaklar öyle ya da böyle bir isyancı grubu her zaman doğurur. Bunlar toplumsal hayatı düzenlemeye yönelik yasaklar olsa bile.

her yerinden öpüyorum

Bursa zafer plazanın önünde arkadaşımı beklerden 3-4 metre yanımdaki bayan telefonla konuşmakta. Konuşmalardan telefondakinin erkek olduğunu ve sevgilisi olduğunu anladım. Bayan telefonu kapatırken her yerinden öpüyorum dediği anda beni bir gülmedir aldı. Bayan bana ters ters baktıktan sonra çekti gitti *

Tamam kabul ediyorum benim içim fesat :D