bugün

kalkan götlerin ineceği her Galatasaraylının (drogba, sneijder...) tadacağı FENERBAHÇE yenilgisi gerçeği ile yok olacak varsayım.
fener taraftarının içlerindeki umut kırıntılarının biteceği, galatasaray gerçeğinin bariz ortaya çıkacağı, galatasarayın farklı kazanacağı maç olacaktır.
çiğ çiğ yiyecek lafının arkasına 2-1 skor tahmini yapmak? tekrar ediyorum. çiğ çiğ yemek=2-1 ??
bu kadar sevineceksen bu kadar havalara gireceksen gerçekten yenilelim 2-1 nolacak ki.
beni asıl düşündüren çiğ çiğ yenen fener 2-1 yenilmiş olacaksa iki maçta 10 gol yiyen mondragon'un suçu neydi?
6-0 ın senin literatüründe hangi deyimle eşleştiğini de ayrıca merak ettim sayın iddia sahibi.
sneijderli intere , drogbali chelseaye koyan fenerbahçenin birleştirip koyacağı gerçeği .
bugunku antalya maçını izleyen her fb li 3.5 atmaya başlamıştır bile.
acı gerçektir. şunları kadıkçy de yenmeyen bi biz kaldık. biz de yenelim de artık ellerinden 'bizi 12 yıldır kadıköy de yenemiyonuz' u da alalım.
Fener balı diye birşey var malesef , orta alandaki çizgiyi geçemezler son dakika bir kontra tak gol , böyle sikimtronik bir takım işte fener ve bu gerçeği de kabul etmeyip "nasıl yendik yeaea " derler utanmadan. Kardeş tamam yendin de bence susmalısın nasıl yendik nedir arkadaş halen geçen yıl ki 2-1 lik maçı unutamam zaten o maç bu açıklamalarımı gayet doğrular derece. Şöyle de bir gerçek var ki ligin 3. sıradaki takım bize bugün şut çekemedi. Almanya da Schalke 04 varsa bizde de şuan Fener 3.5 olduğu aşikar.
(bkz: kaç yıl sonra).
Valla yaş itibarı ile sayısız Fenerbahçe - Galatasaray maçı seyretmiş bir Beşiktaş taraftarı olarak söylemek isterim ki bu şekilde erken ötmek sonrasında saklanacak yer arattırır size. Nitekim UEFA kupasını alma başarısını gösterdiği yıllarda o zaman Galatasaray şimdi ise Fenerbahçe forması giyen Emre Belezoğlu'nun Ali Sami Yen'de oynayacakları maç öncesi Avrupa'da ard arda gelen galibiyetlerin havası ile "Maçın skoru basket maçı gibi olur" dediğini dün gibi hatırlarım. Ama gel gör ki Samuel Johnson'un attığı golle kazanan Fenerbahçe olmuştu. Aynı şey her takım için geçerlidir. Burada Galatasaray'a bok atmak değil amacım. Ama bir Sneijder ile Drogba alındı diye çok uçmamak lazım. Özellikle 10 kişi kalmış halinizle Arsenal'i eleyip UEFA kupasını kazanmış bir takımın taraftarı bunu söylememeli en azından. Haa, şunu da ekleyim. Galatasaray Fenerbahçe'yi yenecekse de gönlüm 1-0, 2-1 yenmesinden değil 6-0 yanmasından yana. Fenerliler alınmasın. Fenerbahçeli arkadaşlarımın her 6 Kasım'da Beşiktaşlı olmama rağmen çokta umrumdaymış gibi bana attığı mailler sona erer böylece...
Gs fenerbahçe nin çiğ çiğ ancak sikini veya taşağını yer.*
Anasını bile 'yiyeceği' gerçeğidir.
son transflerden sonra pek de zor olmayacağı belli olan gerçek.
cimbomlu sıçması entry. çiğ çiğ yer dedikten sonra 2-1 skor tahmini yapan amele arkadaşa selamlar, bekle belki birgün yenersiniz.
cinconun fenerin yarranı çiğ çiğ yiyeceği gerçeğidir.