haber metninin altında eksi butonu aradım. ulan keşke sözlükte yazar olsaydı şu kalkavan. uğruna seve seve seri eksi oy veren ibne olurdum.

biri tesadüftür der, biri feto sayesinde der. üçüncüsü ve daha sonrasını kim/kimler diyecek merak ediyorum. aha hali hazırda bi tane de ben uydurdum;

"ergenekon, gs'nin rakiplerini tehdit ettiği için uefa kupası rahat alındı."

edit: o değil de aahhahahah asprinick mesaj attı şimdi. aynen aktarıyorum bilmeyenlerde öğrensin;
"şaka gibi ama mehmet ağar yüzünden bu zaten söylendi dostum, maalesef bu salaklar kadar yaratıcı olamıyoruz."
Kesinlikle doğru iddiadır. Eğer final maçını anlatan onlarca belgeselden her hangi birini izlediyseniz, soyunma odasındaki şampanya partisinde arkada göz yaşlarına hakim olamayan fettullah'ı açık seçik görebiliriz. Tarihi yanıltmayalım lütfen! o değilde galatasaray roma'da dayak yerken neredeydin, neyse geçmiş gün!
hacı hocayla değil, hagi hocayla oynanıp kazanılan kupaya 8 yıl sonra kulp takma çabasıdır.

bilmeyenler ve görmeyenler için hatırlatma; uefa kupasında kulp yoktur.
kalp vardır, yürek vardır.
kime maledileceği bilinemeyen bir kupanın yeni müsebbinin izahıdır.

takım kötü, fethullah beye götürdünüz, takım avrupa şampiyonu oldu öyle mi? ben buradan futbola ait bir şey konuşmak bile istemiyorum. yapılan kaliteli transferler, fatih terim gibi bir hoca, yönetim, taraftar silinmiş, hoca yazılmış. futbol bu değil anlayın artık. fatih terim de sadece iyi gaz verdiği için iyi hoca değil. bunlar başka...

burada aslında futboldan çok, inanç ve cehalet meselesi konuşulmalı. bu konuya futbol kadar bile girmek istemiyorum. midem kaldırmıyor!
(bkz: fethullah gülen in chelsea ye transferi)
(bkz: fethullah gülen in başarısı tesadüftür) *
ihsan kalkavan'ın fetulah'ın büyücü olduğuna inandığını anladığımız süper haber. fazla harry potter seyretmiş ihsan.
(bkz: tanrı futullah güleni kutsasın)
bu daha bişey değil geçen sene de manchester united şampiyonlar ligi'ni feto sayesinde kazanmıştır...piuuu uyuyun oğlum siz...peki ya avrupa şampiyonası?ispanya nasıl kazandı???hadi çocuğum anladın sen onu...

not:fenerliyim
kendisine nasıl ulaşırız şu şükrü saraçoğlu stadını bir okuyup üflesin.
aziz yıldırım'a acilen iletilmesi gereken havadistir. o takıma ayrı para yedir, diğerine açıktan teşvik primi ver, hakemlere verilecek paraları zamanında öde ki seni kollasınlar, ohhoooo uzun iş. onun yerine fethullah gülen'e ufak bir bağış yap halletsin hepsini...
aklı karşıtıran önerme. bunca sene azize'ye güvenip tesadüfi kazanıldığını san, bazı fenerbahçelilerin gazına gelip "hakemler galatasaray'ı tuttu ondan aldı kupayı" geyiklerine inan, sonra fethullah sayesinde olduğu ortaya çıksın. oynamıyorum arkadaş. neler dönmüş serhat ya diyorum. hani tesadüftü olum? fenerbahçe o kadar yaltaklanmaya rağmen niye bi şey olamadı o garip ama:

(bkz: adam gibi adam recep tayyip erdoğan)
(bkz: kargaların bile güleceği iddia)
haberi sözlüğe koyan kişiye bakılınca ne kadar objektif haber oldugu kabak gibi ortaya cıkan haberdir. n'apalım yani biz de? "fenerbahce sevilla'yı taraf gazetesinin üstün cabaları sonucu aldı, yoksa yıllardır 'alıcaz da alıcaz' dedikleri şampiyonlar ligi kupası'nda ceyrek finali s.kimde görürlerdi?" mi diyelim?

biz de bu linkleri mi koyalım, nedir yani?

http://www.superpoligon.com/haber/3767
dolaylı olarak papa sayesinde almıştır.*
uefa kupası hacı hocanın motivasyonuyla alınabilecek bir kupa değildir. aslan gibi top oynamanız, ve şanslı olmanız gerekir. öylesine saçma sapan bir önermedir. amaaaa...

ama bunlar, galatasaray kadrosundaki ve camiasındaki fetocu ve dinci futbolcuların varlığını değiştirmiyor. hoca efendileri her zaman arkalarındadır.

zamanında hakan ünsal takımdaki genç futbolculara baskı yapmadıklarını, sadece dinlerinin gerekliliklerini yerine getirmeleri için onlara yol gösterdiklerini açıklamıştı. inkar edeceğim diye söylenen bu acı cümleler 16-17 yaşındaki gençlerin nasıl baskı altına alındığını, camiadaki eğilimi özetliyor.
uefa kupası bir tesadüftür!!
hayır fethullah sayesinde alındı!!
hayır hakemler galatasarayı tuttu!!
hayır avrupa türkiye'de deprem oldu diye jest yaptı!!

hayır hayır bu süpermen!!

ne dert olmuş rakiplere be bu kupa! iyice içlerine oturmuş kusup kusup duruyorlar. siz gidin tur atlayınca "ilk tur atlayan takım fener" diyin olm daha eğlenceli
humeyni sayesinde de Neuchatel Xamax'ı 5-0 yenmiştik, diye devam ettirilesi önerme.
(bkz: seni çılgın hadi oradan)
(bkz: yok öyle bir şey yemişler seni)
(bkz: ali sami kulaklarin cinlasin)
(bkz: has ktir be rıfat abi)
garip bir beyanattır.

(bkz: ne içtiysen aynından bende istiyorum)
(bkz: tevfik bizden inayet allahtan)
şu fetullah gülenin sayesinde fenerde türkiye kupasını alsa bari. * * *