bugün

boksta rakibinden çok fazla darbe almış, ancak ayakta durabilen, yarı bilincli boksör hali.
son zamanlarda ismi daha da fazla duyulmaya başlayan rapçi. *
'Sekiz' şarkısında kendini batırmış rapçi.
face'den mesaj yazan motorları takmayan rapper.
sürekli param yok param yok diye geçinip bu günlere parasıyla gelen rappar bozması.

edit: değilmiş meğer. özür dilerim grogi. bu yazıyı liseliyken yazmıştım.

edit 2: grogi nerelerdesin oğlum ? özledik.

edit 3: bugün yaş kemale erdi. grogiyi keyif ile dinliyorum. kusra bakma grogioğlan.
sagopa kajmer'in kafile 2 albümünde yer aldı. o dönem inanç , düşünmek , din gibi konularda sözler yazıyordu. sonrasında sagopa'yla yolları ayırdılar ve anıl piyancı'nın yanına geldi. şimdi yazdığı konular "ot" , "sex" , "kızlar" vs. nabza göre şerbet veren ; ilkokul seviyesinde söz yazan şanslı rapçi.
http://www.youtube.com/watch?v=WT-RmeEPoTY
face'den mesaj yazan motorları koluna dövme yapmayan rapper.
Doğum yeri Amerika Birleşik Devletleri - New York - Brooklyn olan ve izmir'de ikametgah eden rapper .
çok tatlı şahsiyet. yeni farkettim evet bi saattir videosunu izliyorum.
çoluk çoçuğa hitap eden kaliteden yoksun rapçi aday adayı.
rüzgar isimli elçin orçunla ile feat yapan bir rapçidir.
(bkz: Kafamızı yap grogi) rap adına geleceği var bence.
her şarkıdan sonra kendini bir değil 2 3 4 basamak atlatan hip hopcu.
ankaralı, antalyalı rapçilerden sonra izmir'de de rap piyasası olduğunu gösteren adam. şaka maka bir ara dalga geçtiğimiz turkish rap olayı kendini baya geliştiriyor.
Red düeti "tırnaklar yarım" parçası ile benim için dağlar aşmış rapçi * *
aşağıdaki kliple profesyonelliğe bir adım daha yaklaşmış genç yetenek.
http://www.youtube.com/watch?v=kShjU9qmbPs&feature=share&list=RD02t2xqdFJFhIw
adam gibi adam.
ot, sex alkolü anlatan rapçi bozması. kendisi sussa kepi ondan daha iyi rap yapar. bir gün rapi bırakmasını asi style dan daha çok istiyorum. ha bırakıyorum diyorsa iki gün sonra döner bu prim için. yapma lan yapma sen yapma. git hidra nın geçirdiği dissi dinle dinle anıl a sarıl. senin neyine hip hop. ben müzikle ailemi geçiriyorum lafından prim beklemen red in senle takılması kadar büyük bir hata. sanki oradaki herkes sabancı nın torunu. ayrıca 50 cent seni görse montunuda kepinide yakar arabesk rape başlar o kadar etkileyici bir insansın.

not: fatih uslu ya teşekkürler. *

edit: ayrıca yazaktım ayrıcam yazmışım.
mükemmel bir tarzı olan ama g.tüm gibi lirikleri olan rapper. hele sekiz 2 de.. sanırsın montajla koymuşlar seni oraya grogi, hiç uymamışsın. ama sansar ve redle düeti olduğuna göre rap aleminde saygı duyulan biri. ayrıca hidrayla da araları baya açık.
kafa yapan rapçi. alın http://www.youtube.com/watch?v=kShjU9qmbPs&feature=share&list=RD02t2xqdFJFhIw
hidranın yerle bir ettiği rapçi bozuntusu.
rapper mi desem bilmiyorum galiba öyle. çok kötü verseleri var resmen ilkokul düzeyi rap yapıyo. kasıntı hareketleriyle bir çok kişiye antipatik gelir.
anıl piyancı ile yetenek sizsinize katılması gülsem mi ağlasam mı bilemedim bir durum yaratmıştı.
bir zamanlar hidra tarafından sikilen mc.