bugün

dunyanin en cok kazanan ascisi olan ingiliz.
(bkz: aaron ramsey)
(bkz: ramsey)

(bkz: erkek giyim)
küfür etmenin en çok yakıştığı insanlardan biri.
Sadist, televizyonda en çok küfür eden adamlardan biri acayip aksiyonlu programlar yapar. Yemek hakkındadır ama fark bile etmezsiniz.
(bkz: hell s kitchen)
dünyanın en ünlü şeflerinden biri olan marca pierre white ile beraber michelin 2 yıldlzlı roux brothers'ların sahibi olduğu le gavroche restorant'ta çalışan ardından kendi restorantlarını açmaya başlayan, şu ana kadar 13 michelin yıldızı kazanan masterchef usa programının jurilerinden olup, murat bozok'unda yanında çalışma şerefine erişebildiği, yemek yapışına ve küfür edişine hayran olduğum adam.
eğer gerçekte de hell kitchen programındaki gibiyse allah' ın çalışanlarına sabır vermesi dilenen usta.
O dünyanın en iyi aşçısı olarak gösterilir ama büyük rakipleri de vardır Heston Bluementhal, Jamie oliver gibi. Kendisi egoist bir insandır hataya yer vermez. Bazı hareketleri çok yapmacı be abi.
(bkz: reyiz)

hell's kitchen'ı sırf sinirlenip yüzü kızara dek küfretmesini görmek için seyrettiren aşçıdır,seviyoruz.
Gerçekte şeker gibi adamdır hell's kitchen'de bağırıp çağırması tamamen şovdur sanırım türkiyedede buna benzer bir program yapılmıştı fakat tutmamıştı şef amerika da kadın-adam farketmeksizin herkese fuck off fuck you çekiyor demek ki keramet Fuckda.
sevgilisine yemek yapmayi cok sevdigini gecen verdigi demecte dile getirmis sef.
milleti köpeğin götüne sokup çıkaran ama yinede inanılmaz sevilen adam.
nimete küfüt edip bir türlü çarpılmayan adam.
fx tv yayınlanan hell's kitchen adlı programın psikopat aşçı başı .Yarışmacılara türlü türlü eziyetler çektirir bu abimiz .
adamın hası olan şef.

- ağzından küfür eksik olmaz ama karşısındaki bu küfürü muhakkak hak etmiştir.
- diğer şeflerin karakterlerine hakaret etmez, onları aşağılamaz. bağırıp çağırdığı bir şef giderken kapıyı açacak kadar centilmendir.
- saygısız müşterilere bile küfür eder, haddini bildirir. ulan masadan elinde tabakla kalkılır mı, ''bu olmamış yenisini yapın'' denir mi? garsonlar ne halta yarıyor öyleyse?
- iyi yapılan yemekten övgüleri esirgemez ve bu övgülerin başına da ''fucking'' eklemeyi ihmal etmez *
- tv programları amerikan yapımı ve ingiltere yapımı olmak üzere ikiye ayrılır. amerikan yapımı olanlar tamamen şov ve reyting amaçlıdır, fakat ingiltere yapımı olanlarda yemek ön plana çıkar.
- bugünlere tırnaklarıyla kazıyarak gelmiştir, hazıra konmamıştır.
- ayrıca kendisi eski bir futbolcudur. sporcu geçmişi vardır yani. ''sen misin bana küfür eden'' deyip ağız burun girişilmesi sakıncalıdır. neyse ki şimdiye kadar buna cesaret eden olmamıştır. herkes kuzu gibidir onun karşısında *
Gordon ramsey in yemek okulu programı ile ekranlarda olan masterchef in ağzı bozuk bi o kadar sempatik adamı.

Ama bu programda gayet kibar. Olmuyor odaklanamıyorum.

(bkz: Bana küçük küfürler et ramsay)
iskoç kokenli ingiliz aşçı. youtube da takip ediyorum.
Sinirli hallerine bayıldığım aşçıdır. Bence komik adam.
görsel
görsel
Ailesiyle konuşmasını gördüm.

Ailesiyle birlikte yemek yediler, genel olarak bir huzur ortamı.

Benim anlamadığım kendi karısına kızına bağışına yapılmasını istemedigi tarzda şeyleri neden başkalarına gözünü kırpmadan yapması.

Tanım: oroapu cocugu aşçı
Bu aralar twitter hesabindan yaptiklari yemekleri paylasip kendisini etiketleyen insanlari super trolleyen ingiliz asci.

Video linki: : https://youtu.be/btUKx5QO-rc

Izlerken resmen karnimi agritan, cok savage bir insan evladi.
5 yıldızlı şef dünyaca ünlü, programları olan şef.
insanları aşağılayarak şovunu yapmaktadır. işinin bir numarası, pratik abimiz. Çok içten küfrediyor transa girebilirsiniz.
Altında yardımcı şef olarak çalışmayı istemeyeceğim kişi.

Kafası atarsa direk olarak ana avrat düz gider, söver geçer.

Ancak kaliteli şeftir. Bir sürü şey öğrendim kendisinden.