bugün

kapasitesi aşılmış oluşum. beni almıyormuş.

davetiye için by akkus'a teşekkürler.
bilgisayarların başında herkesin birbiriyle şakalaştığı, birbiriyle eğlendiği, birbirine davetiye gönderdiği yeni eğlence aracı.

bizde niye yok diyenler için: http://davetiyeburadanalinir.com.tr
şimdilik facebook düzeyinde değilmiş gibi görünen site. sayfanın üst bölümü twitter'ı andırıyor. sevimli ve kullanışlı bir görüntüsü var.
davetiye yollayabilecek arkadaşa bol keseden şuku.
isteyenlere davetiye yollayacağım hede ve hödödür.
davetiye almama rağmen linke tıkladığımda url bulunamıyor hatası alıyorum. birkaç siteyi de denedim fakat aynı hata. napalım giremediğim sitedir.
davet beklenen sosyal ağ.
(bkz: ekleşmek)
An itibariyle beklendiği üzere chrome da daha hızlı çalışmaktadır. E-mail yollandığı takdirde davetiye yollamaktayım..
davetiye buluyorum. * ama error yedim bu seferde. çok uğraştırdı şerefsiz değse bari.

http://galeri.uludagsozluk.com/g/google-plus/
kendi hesabım olmasına rağmen kimse olmadığı için yalnız başıma kaldığım sosyal ağdır. ve bu sosyal ağ içerisimde tek asosyal benim galiba.
iki farklı davetiye almama rağmen şuan için giremediğim oluşum. 3,4 hatta 5e bile razıyım. bu arada rizövrd.
ilginç, davetiyesiz üye oldum profilim falan var yani.
davetiye yok mu davetiye dediğim oluşum.
sanırım tüm alımları kapatmış olan sosyal ağdır. çünkü bugün birçok kişiye davet yollayıp girdiklerini bilmeme rağmen, son 2-3 saattir davet yolladıklarım üye olamamışlardır.

suç benim değil dostlar.
google profile gerçekleştirdiğim ama plus ına geçemediğim oluşum. yardım edin ulan.
aldığım davetiye sonucu denediğim ve videolu sohbet gibi imkanlar veren facebook tarzı sosyal ortam..
bulunamayan davetiye.
Davetiye sahibi olup da kapasitesini aştığı için üye olamadığım yer.
peşin konuşmamak lazım ama facebook' un tahtı bu kez sallanabilir. gerçi geçen google wave mi ne bok çıkartmıştı o tutmadı.
blogger'ın bile dahil olmasını beklediğim sosyal paylaşım sitesi.
sağolsun bir kaç arkadaş davetiye gönderdi ama almıyor p.zvenk gogıl. bak aslanim sabrımı zorlama ilerde çağırırsın ama ben gelmem bu sefer. her neyse fazla davetiye göz çıkarmaz göndermek isteyen olursa yardım etsin.

Duzeltme: isim yanlışlığı. Sen adamın ismini yanlış yaz Bide davet bekle. Pehhh
an itibbariyle davetiye bulabilmek için totem yaptığım.
alan adı çok önemlidir. plus.google.com alan adıyla ile hiç kimseye rakip olamaz. şayet plus.com olsaydı tamam haklısınız derdim ama video.google.com adresi youtube.com'dan daha iyi olamadığı gibi plus.google.com ile de facebook'tan daha iyi olacağını sanmıyorum ancak plus.com daha uygun bence.
tavsiyem google amcanın plus.com'u satın alması veya kendine yeni bir alan adı bulması.

mesela ben olsam myplus.com gibi bir şey yaparım veya gplus.com gibi...
davetiyesini bulduğum* ama bu seferde "error 404" hatası aldığım site.
edit: Az önce bir daha denedim ve üye oldum ama yine aynı hüsran. google buzz'da olduğu gibi bunun da nasıl kullanıldığını hala çözemedim.