bugün

toptur.
Top diyorlar.
nick'ini kuzeni almış.
(#10012561)
bu entry ile duygularıma tercüman olmuş yazardır.
bir de stajyer ayağına sövüşlenmeniz cabasıdır.
evladım olsa cebine eroin koyar polise ihbar ederdim.
(bkz: #11888745)
arkadaş gerekli açıklamayı cuk diye otururcasına yapmıştır. helal olsundur.
(bkz: #4628655)yarmıştır. elleri dert görmesin, sabah sabah iyi güldüm lan.
çakma elit. hâ, bir de çok pis sever, öyle. sessiz ama açılır sonrada. anagara'nın gulduren seysi, cemiyet başkanı. ayrıca goodboy ne yeaaaa ? ahaha. 2000'lerde kaldı bu nickler. 146 la bağlanıyorduk biz o zamanlar, (bkz: 146 dan internete bağlanmak) lan irc'da vardı bunlardan. koptum resmen.

bak eskilere götürdü bu şarkı. ellll mööööö diii....

http://fizy.com/#s/3qpmfi (bkz: elle me dit/@la paz) (kaçmaz dede bizden)

şurada kopuyorum :

elle me dit, "qu'est-ce que tu fous sur internet, (el mö di kes kö tü fu sür enternet)
ça va pas bien dans ta tête. (sa va pa bien dan ta tet)
regarde le temps que tu perds." (rögard lö tan kö tü pert)
ankara biz daha ölmedik ilk zirvesinde yerde 1 lira bulmuştum, ama goodboy un oturduğu yerdeydi ben buldum deyip cebine attı. bir anımdı, aylardır içimde kaldı paylaşayım dedim.
http://www.divshare.com/download/15536623-d31

bu çocuk da hep telefon şakası kurbanı oluyor yahu...
pislik herifin teki....

--spoiler--

--spoiler--

bunu demiş adamdır. uzak durulası...**

edit: çok terbiyesiz sözlerini aktardığım bu entryi zorla editletmiştir. editlemezsen kucağına otururum demiş bi topitoptur kendisi.
çaylak ya cevap veremiyor ya, yardırın aq arkasından. çok delikanlısınız. eleştirinin de dozu var, cevap hakkı dediğimiz şeyler var. pardon lan. siz barzosunuz değil mi?

iyi adamdır. sikerim yazılarını, iyi adamdır o kadar.

edit: sazan gibi atlamanın acımasız utancını yaşıyorum. ayrıca yazdığım yazıyı format dışı değilse silmemk gibi bir karizmam olduğundan ötürü, silemiyorum da. ne yapıcam lan şimdi ben.
goodboy iyi de çevresi kötü.
''beyler :('' vb. şeklindeki format dışı entry'leri nedeniyle üstüne çok fazla gidilmemesi gereken yazar.

öss'yi 5. yılında kazanan 4. nesil yazar, düz orantıya vurduğumuzda sözlük formatına da 9. nesil yazarlarla birlikte vakıf olabilecektir.
the hobbit çıkmadan bi yüzük sabahlaması mı yapsak extended falan he la? dediğim göbeğiyle sakalıyla balin kılıklı yumuşak yazar.**
ismiyle müsemma yazar. gecenlerde bir de zirve düzenledi kendisi tam bir çay-nargile adamı. sözlükteki hatun yazarlara sesleniyorum kaçırmayın bu adamı talibi çokmuş ben öyle duydum.*
entrylerine bakılırsa hoş yazardır.güldürüyor efendim durduramıyoruz.
adam iş adamı takılan, parasını kendi kazanan bir adammış. benimle yaşıt, benden 15 yaş daha genç gösteriyor. hayır yani 24 yaşındayım ve o benden 15 yaş küçük nasıl göstermeyi başarıyor bilmiyorum ama öyleymiş. her neyse zaten 24 yaşımda olduğuma da inanmadı o ayrı mevzu. aradan zaman geçti hayat daraldı kendisine bıraktım nargile-i şerif'i. o da zai etmemiş öğrendiğim kadarıyla mutlu olduğum.

şöyle bir tekrar okudum yazdıklarımı bir bok anlamadım. umut ediyorum anlasınız ama bence anlamazsınız. ama önemli olan aşkımız.
saka maka, artik sozlugun eskilerinden olan cicegi burnunda organizator. *
ayrica bos frekans bulursam kendisine radyo acicam. valla bak.
nickini bir yaşam felsefesi olarak algılamış iyi çocuktur. dün akşamki memleketlere dağılmadan toplaşıyoruz zirvesinde tanıştığım nargile içerken kasıla kasıla ben düzenledim lan bu zirveyi diye geyik yapan insan.
boz baykuşların daimi üyelerinden biri.*
şimdi hacı bu adam bir yere gitmeye ikna etmeye çalışıyor beni o esnada geçen diyalogtan bir kesit :

goodboy : olum bak hatun da çok. seversin sen...
zigon : ?

farklı eğilimleri var evet... benim hatun sevmemi adam farklı algılıyor layn....
istediğini alamadığında erkeğine her türlü pisliği yapabilecek bir yazardır.
ahanda kanıtı;
http://video.mynet.com/vi...oylesi-gorulmedi/1140720/
bu videodaki kız, bizim yıllarca radikal islamcı olarak tanıdığımız goodboy/girl.
an itibariyle gel bana sığdır dese erinmeden yanına gideceğim hoş hatun.
papa ikinci jan pol'ün, başının üzerinde yeri olduğunu düşündüğüm yazardır.*