bugün

sözlüğün çiçeği burnunda yazarı.
"arkadaşlar bi el atın da birkaç bişeyler karalayalım adama, hüzünlendim walla" şeklinde tepki vermeme neden olmuş yazar.

(bkz: #2694358)
bazı yazıları ile "ben 4. nesilim" diye bas bas bağıran yazar kardeşimizdir. öpüyoruz gözlerinden.
kimse yazmayınca üzülüp, sıkılıp kendi nick'inin başlığını kendisi açan 4.nesil yazar.**
(bkz: nick altı dolu olunca mutlu olan yazar)
entrylerini gördükçe gülümsediğim yazar. ince bir mizah anlayışı olduğuna inanıyorum. başarılarının devamını ayritetten diliyorum.
savunduğu düşüncelerin arkasında durmasından dolayı takdirimi kazanmış yazardır.
dikkatiyle dikkatimi cekmis yazar. kullanmaya basladigimdan beri yanlis kullandigim bir kelimeyi, gayet kibar ve sade bir uslupla hatirlatarak, dogrunu ogrenmemi saglamis yazardir kendisi. bana bir ogretisi olmustur. tesekkur edilesidir.
(bkz: oldboy)
zor zamanlarda hal hatır soran sıcakkanlı yazardır.
bir başlığın altına yazılmış olan entrylere gülerken ben, verdiği ayarla kahkahalarımı yükseltmiş yazar...
derdinizi dinleyen anlayışlı yazar. öyle ki siz üzülmeyin diye entrylerini bile değiştirir. * * *
kendisine sınavlarında başarılar diliyor ve bir an evvel aramıza katılacağı günü iple bekliyoruz.iple evet. *
kendi kendine başlık açmayı benden mi öğrendi acaba diye düşünmeden duramadığım sözlük kişisi. öss'de başarılar kendisine.
össde başarılar dilenesi iyi insan. nesildaşım.
bursa' yı kazanıp bursa tayfasına katılması dilenen değerli yazar.
yeni okulunda başarılı olmasını can ı gönülden dilediğim değerli dost. ankara' ya gitme sebepleri artmaya başladı. büyük ihtimalle ankara' ya yerleşip bir market açacağım, uludağ sözlük yazarlarına da indirim yapacağım. *
yeni hayatı için şans dilediğim yazar.
üviversite de birde goodgirl buldu mu tam olacak goodboydur.
ismini okudugumda ecnebilerin kopek severken kullandigi kelime kombinasyonunu bana hatirlatan yazar. yanlis anlamasin, cagrisim oldu bi anda.

derle ya "guuud booooğğyyy" diye, kopekte dilini cikarir, hizli hizli nefes alip kuyrugunu sallar. o sahneden aklima geldi iste.
sözlükte bebek görme zirvesi planlayan yaratıcı kişilik. * *
kimilerinin varlığı, huzurlu uyumak için bir sebeptir.
bir adam düşünün ki, olağan üstü yazılar yazıyor ve nick altında sadece 33 entry var ve eminim ki bu adam bir kişinin kalbini kırmış olamaz, sakin ve hoşgörülü adama, bu vakur duruş yakışırdı zaten.
önyargısız düşünebilme yeteneği olan ve yardımsever bir yazar.
aylar hatta yıllar bana başlığımı düzeltmem için özel mesaj atan kardeşim , şimdi soracaksınız bu mesajı önemli kılan neydir diye ...işte cevabı kendisinin karizmatik ultra yakışıklı resmi , özel mesajla sol tarafta beliren resme bir baktım tamam dedim işte alen dölen .. evet sözlük kızları ve kıza yakın olanları goodboyla en kısa zamanda mesajlaşın ve karizmasını izleyin * .başarılar goodboy.
bölümdaşım hoş sohbet sözlük insanı..
(bkz: (#4664826) entrysi ile yardırmış yazardır.