bugün

dokuzuncu nesil yazar. hoş gelmiş.
(#17852924) şu liseli seviyesindeki kelime oyunları ile sataşmalar hiç bitmeyecek. (bkz: fenev), (bkz: sekiztaş), (bkz: cincon).
trollcük

liseli sanırım.
burada adı geçen gökmen, gökmen özdenak mı? diye sorduğum yazar, hoşgelmiş.
(bkz: amk spor gazetesi)
liseli ergen.
abdullah öcalan'a lcd tv verilmesinden veya arınç'ın öldürülen 3 pkk'lı için üzüldüm, böyle ölümü haketmediler sözleri gibi pkk'cı söylemlerden rahatsızlık duymayan yazardır anladığım kadarıyla zira bu konu hakkında sorduğum sorulara cevap vermemiş tipik akp'li gibi savunmaya geçmiştir.
(bkz: amk spor gazetesi)
çimlere uzanmış üniversite 1 sınıf öğrencisi.
türk milliyetçiliği ile kürt faşizmini bir tutan gafildir kendisi.
Çok gereksiz bir yazardır çok. o kadar gereksizdir ki eksi vermek bile gerekmez. kendini fasulye gibi niyetten sayar. ulan sikleniyorun yaşasın diye dolaşır. neden mi bu kadar salladım buyrun ( #19035727) edit: ( #19035520) birde bu varmış. Gece gece baya günaha soktu beni . Gerçi hakedene sövmek gunah mı orasını bilmiyorum.
(#19035649)
gördüğünüz gibi, 365 gün bilim üreten(?) bir yazarmış.
ama ne yazık ki 18 mart'ı anmak adına okullarda verilen çanakkale menüsü bilim üretmesine engelmiş.
vah vah, çok üzüldük...
(#19043318)

kuyruk acısı olan troll kürtçük.
galatasaray dan gittikten sonra elle tutulur birşey yapmamış, milli takımda ortadan kaybolmuş, silik bir performans gösteren arda turan ın hala büyük oyuncu olduğunu iddia eden yazar. futboldan zerre anlamadığını düşünüyorum.
--spoiler--
s ...
i ...
k ...
--spoiler--

(#19157761)
(#19157760)
(#19157759)

neyin peşindesin efendi!
Peşinde olduğunu sol frameye değişik şekillerde yansıtan yazar.
(#19157761)
(#19157760)
(#19157759)
(#19241601) acımış.
gözyaşlarını "ahahaha" ile saklamaya çalışan bir başka troll.
liseli vardı ya ah o liseli ! gısacık etekli dar elbiseli. işte o liseli bu. nickinin anlamı ise amk. gazete olan. ama yakışmış.
(bkz: inlerken ses gelmemesi ilginç tabi)
özdenak topçusunun gazetesi. tıpkı çıktığı kanal gibi tıraş bu da!
(#19544485) taraftarın ironi yaptığının dahi farkına varamayan yazar..
terime söverken aykutu öven galatasaraylı bildiğim yazar

başka lafım yok bu arkadaşa...
galatasaraylılığı ile gurur duyduğum yazar arkadaşım, kıskananlar çat-la-ya.(#19552266)
daha önce sözlükte hizlisoloatangitarist nickiyle bulunduğunu tahmin ettiğim yazar. o nicki inceleyenler tepki göstermemeye başlayacaktır kendisine. aldırmayınız.
diğer ismi (bkz: amk) kendisiyle çelişen yazar. (#18228737)

gs düşmanı ama bu entry si (#18228737)