bugün

2008 yapımı bir hint filmi.
kesinlikle izlenlmesi gereken bir film zira acıyı, sevinci ve hüznü iliklerinize kadar hissediyorsunuz.
klasik türk filmi tadında aşk hikayesi, duyguları hissettiriyor. aksiyon var, vur vur dedirtiyo. 3 saatlik film, hiç sıkmıyor.
arada hint şarkıları var, danslarla süslü, izlerseniz pişman olmazsınız.

daha fazlası için:
http://kepazeyim.blogspot.com/2010/09/bi-film-daha-ghajini.html
heyecan, üzüntü, sevinç, aşk, aksiyon...ne ararsan filmde var. çok yorum yapıp kafalarda bir şeyler şekillendirmeye gerek yok. fakat mutlaka izlenmesi gereken bir hint filmi.
oldukça iyi kurgulanmış bir hint filmi.
Hint sinemasına bakışımı değiştiren filmdir. biraz türk sineması tadında gerçekten mükemmel bir film.
15 dakikalık hafızaya rağmen yılların intikamının nasıl alındığını anlatan Hint yapımı bir Aamir Khan filmi. (bkz: Aamir khan)
Duygusallık isterseniz de fanaa'yı öneririm. (bkz: fanaa)
belirtmek gerekir ki film çok büyük bir ustalıkla çekilmiştir. film her türlü havayı içinde barındırıyor. ayrıca film kesinlikle bir başyapıt.
izlenmesi gereken çok güzel bir hint filmi.
film 3 saat olmasına rağmen insanı hiç sıkmadan o 3 saat boyunca ekrana bağlamaktadır.
ghajini... harika oyunculuk, harika senaryo, harika çekimler. sonuç inanılmaz bir film. kesinlikle izlenilmeli. ayırdığınız 3 saatin bir saniyesine bile pişman olmayacaksınız her şeyiyle mükemmel.
izlenilmesi gereken filmlerin başını çektiğine inandığım bollywood filmidir. kurgusu ve karakterleriyle beğenileri kazanmış. mementonun çakması olduğu söylense de alakası yoktur.
memento dan esinlendiği çok belli olsa da mementoya nazaran daha dolu ve renkli bir konusu vardır.

ama tabi ki mementonun final sahnesinin yakınından geçemez.(her şeyi kendi kendine kurguladığı son sahneden bahsediyorum)
yarıda keserek 3 seferde ancak bitirebildiğim sıkıcı filmdir.
bu filmde bir melek mi desem, peri mi desem... işte öyle bir şey oynuyor.
vasat ergen filmi, vakit kaybı izlemeyin.
çat diye dans etmeye başlamasalar güzelim film daha güzel olacak denilen film. ulan aamir khan giymiş çingene pembesini dans ediyor saçma sapan, sonra gelmiş bir şirketin yöneticisini oynuyor. yeak yeaa. ama değişik, güzel bir film olduğu doğru. mementoyu hatırlatıyor başlarda ama sonra yolları ayrılıyor.
aşk,dram,macera şahane bir film.pişman olmayacaksınız.
Amir khanın bu zamana kadarki izlediğim en kötü filmi. Fena da sayılmazdı yine de.
aamir khanın neden içinde bulunduğunu anlamadığım film. zira gerçekten çok kötüydü film be.
Çok güzel, acayip ağladım diyenlerin gazına gelip seyrettiğim ve o 3 saatime yandığım film.
memento çakması olduğunu daha afişinden bağıran film.

--spoiler--
hiç yakış tıramadım.
--spoiler--
dövüş filmi adı altında indirdiğim, ama izlerken ağlamaktan kendimi alamadığım güzel bir hint filmi. güzel intikam sahnelerinin yanı sıra, aşırı acıklı bir aşk hikayesini de içinde bulundurmakta. izlenilebilir, güzel, akıcı bir film.
nedense beğendiğim bir filmdir. memento, amelie çakması diyorlar. izlemediğim için bilemem.
arkadaşım, ghajiniyi izlesene demisti, izlerim bir ara demistim. Sonra her seferinde sonra izlerim diyorsun ama hic izlemiyorsun deyip kızmıştı bana. Ben de ona birsey demeden faceden çıkıp filmi açtım, 3 saat boyunca izledim. Gerçekten guzel bir film. Konusu da intikam üzerine. Izlemeyenler, izlemek isteyip ama tereddutte kalanlar açsın izlesinler.
avrupa özellikle ispanyol filmlerini çok seyrettim, hollywoodu zaten seyrettirme mecburiyeti içinde bırakıyorlar. 3 idiots ile başlayan bollywood maceram bu film ile devam etti. 3 idiots kadar mükemmel değildi ama güzel filmdi. intikam, aşk, hüzün , sevinç ve bollywoodun olmazsa olmazı müzikleriyle farklı bir havaya giriyorsunuz.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar