bugün

sevgiyle yoğrulmamışsa yüreğin
tekkede, manastırda eremezsin.
bir kez gerçekten sevdin mi dünyada
cennetin, cehennemin üstündesin.
ömer hayyam
Dünyanın en güzel duygusu tabi sende seviyorsan.
Çok özlediğimiz olsa gerek.
bir sure sonra yanilsama oldugunu anladığın olgudur.Sevdigine emin olabilirsin ama sevildigine asla.
ister her insan. bende onun tarafından isterdim...
hiçbir şeye değişilmeyendir
sevildiğin kadar da seviyorsan geriye yaşaman gereken tek şey kalıyor dünyevi zevklerden o da ölmek.

(bkz: sevdi sevildi öldü)
hayata yeni başlıyanlar için annedir.
Gercekten sevılmek ıster her ınsan ama sevdıgı ınsan tarafından yoksa dıger turlu olmuyor.
aşka inanmaktır. tabularınızı yıkıp ona kendinizi adamaktır.

hayat sevince güzelll..
sadece anne tarafından gerçekleştirilen dünyanın en güzel şeylerinden birisidir.
şüpheli olandır.
artık insanlar sevilmek için seviyor. bu durumda karşı tarafın gerçekten sevip sevmediğini anlamak zor. çok iyi oyuncu herkes. kendi yaşam kalitelerini yükseltmek için biriyle birlikte oluyor. mantık diyorlar ya adına işte o.
şuan içinde bulunduğum durum tam olarak budur. O beni böyle sevdikce onu bin kat daha fazla sevmek için, onu bin kat daha fazla mutlu etmek için uğraşmak istiyorum dünyada var olma nedenim sadece o olduğunu düşünüyorum. Gerçekten sevilmek sevmek tam olarak bu sanırım.
şu sıralar en çok ihtiyacım olan. ha bir de gerçekten sevmek.
gerçek sevgi ile bağlantılıdır.

(bkz: #19279132)
amenos sevgisidir. aaaaamenos!
kan bağı olmayı gerektirmez durumudur. gerçekten sevilmeyi hak ediyorsanız herkes sever.
gerçekten seni seven bir insanı sevememek en acısıdır. senin için herşeyi yapmaya hazır kendini tamamen sana teslim etmiş birisine onun istediklerini verememek.. of of...
bir de karşılıklıysa * tadından yenmez. *
Dunyanın en ıyı ve aynı zamanda en rahatsız edıcı duygusudur... Bır taraftan ılıskılerın gun gectıkce cıvıgı cıktıgı gunumuz dunyasında gercekten tutunacagınız bır dalınız oldugunu bılmek, ote yandan o dal kırılmasın dıye aklınızı kaybetmektır...
Gerçekten sevildiğinizde, en derinden hissettiğiniz olaydır.
annesi hayatta olan çoğu kişinin yaşadığı durumdur.
olmadık zamanlarda akla gelmek, sonrasına göre belki bir anlık tebessümlede geçiştirmek zorunda kaldığınız durumdur.özetle güzeldir, yaşanılasıdır yaşayın, yaşatın efendim.
Hıc yasayamadıgım duygudur. Zaten sevıldıgımızden tam emın olamıyorken gercekten sevıldıgımıze hıc emın olamayız.
gerçekten sevmeyi öğreten durumdur.
güncel Önemli Başlıklar