bugün

18-25 yas arası kızların rüyasıdır. aralık deişebilir.. 0-99

(bkz: benim ruhum genc)
bağdat caddesinde yaşanan şu olayın ortaya çıkış nedenidir:
iki kız ve anneleri bir yaz günü bir yere oturup birşeyler yemek isterler. Menüde genç kız rüyası diye bir dondurma seçeneği vardır. Aaaa diye sevinip kızlar ondan ister ve gelen iki top dondurma arasında dikey biçimde bir muzdur!!Muz kaşık kullanılarak hemmen devrilir tabi garson pis sırıtması ile oradan uzaklaşırken.
beyaz gelinlik giyip baba evini terketmek.
90 li yillarin basinda ankarada ortaya cikmis olan üstünde dikilmis bir muz bulunan tatlidir. Ilk seklinde dondurma degil, jöle ve krema vardir.
kır düğünü yapmak.
(bkz: bir genç kız rüyası kLasiği)
(bkz: zetina dikiş makinesi)
beyaz atlı prensin beyaz gelinlik getirmesi ve kızı baba ocağından kaçırmasıdır. * *
muzun üzerinde maytap yakılarak servis yapılmışlığı da vardır.
(bkz: seyran pastanesi)
soyulmuş bir muz yanına iki top dondurma ile servis yapılan tatlı çeşididir.

(bkz: ben bugün bunu gördüm)
çişi gelince biter. uyanır, yataktan kalkar, yüzünü yıkar.
(bkz: gelinlik)
her genc kizin ruyasi zetina dikis makinesi derler.
esmer, 1.85 boyunda ve yakışıklı birisidir. tatlı da olabilir duruma göre. ya da kıza göre tatlı zaten budur. ya da kız hala rüya görüyordur.
genç kızın rüyasıdır. bir doktor tarafından fışfışlanmaktır.
iki top dondurmanın üzerine bir adet muzun dikilmesinden oluşmuş erekte bir tatlı.
mükemmel bir tatlı çeşidir.

gerekli malzemeler
1 adet muz
1 adet kivi
1 adet çilek
3 tatlı kaşığı bal
kremşanti
ayaklı bardak(elit restoranlardaki su bardakları oluyor bu)

hazırlanışı:

ayaklı bardağa, muz dik gelecek şekilde konulur ve muzun dik konumda kalabilmesi için kalan boşluklar kremşanti ile doldurulur. muz eller yardımı olmadan dik şekilde durduğu zaman dilimlenmiş çilek ve kivi ile kremşantinin üzeri süslenir. muzun baş kısmına ise 3 tatlı kaşığı bal dökülür. afiyet olsun.
hazırlamak için bir adet muz kafidir.
asortik ismiyle banana split olarak geçen tatlı. kalorisi yüksektir, rejimdekiler aman dikkat derim...
kezbanların sık izlediği dizilere bakarak anlaşılabilir.
şahsen benimki yazdığım kitabı bastırabilmek ve aynı zamanda mangaka olmak.
vurdurtmaktır.
http://i.tmgrup.com.tr/sf...50370286.jpg?554531324700
Orjinal ismi "Banana Split" olan tatlının dilimize çevrilmiş halidir.

görsel
Sirf icindeki muzdan dolayi abazan cafeciler bunun adina genc kiz ruyasi dememislerse eger su mubarek ramazan gunu beni musluman bir kardesimiz olan demba ba siksin.

Cok net soyluyorum.
Artık, filmlerdeki gibi kendine aşık edebileceği bir patron bulmaktır.