bugün

gece vakti dışarda gezen kızdan daha kafa karıştırıcıdır. maksadını anlamak mümkün değildir. deli zigmiş gibi ordan oraya uçarak aklıma rahmetli lassie yi getirmiştir.

acaba sinekler de birşey anlatmaya çalışır mı insanlara?
sabahleyin leşi kenarda bulunan sinektir.
ışığa gelen sinektir, bütün gün o bok senin bu bok benim dolanıp durmuş gece yarısı da konaklama yeri arayan pansiyoner sinektir.
sanırım, herhalde.
Kafasinda deli sorular olan sinektir. Gidecegi tek yer havaalanidir.
iphone'da angry birds oynarken bende patlatayaım diye telefonun camına yapışan sinektir.
geçenlerde nasıl becerdi bilmem gözüme girdi ipne.
dün gece vantilatör tarafından boncuk gibi yere fırlatılmıştır. (bkz: vantilatörün işlevleri)

neyi eksiledin arkideş?
Dün gece bir saat boyunca, çeşitli uzuvlarımdan ısırmak suretiyle beni cinayete azmettiren sinektir. Zira saklandığı yerde, en savunmasız anında tarafımdan kıstırılarak hunharca katledilmiştir. Ama soydaşları hâlâ serbesttir efendim.
biraz daha odada dolanmaya devam ederse duvarla bütünleştip kan izleri ıslak mendille temizlenecek olan sinektir. zıkkım içesice.
Sabahları özellikle erken saatlerde çırılçıplak, masum şekilde uyuyan bana pike ve sorti yaparak saldıran ve uyandıran o nalet sinekleri kınıyorum ! *
deli gibi ışığın etrafında dönen kelebek canlısının gece dostudur, yol arkadaşıdır.
tam uykuya dalacagın an burnuna konması.
hemen öldürülmesi gereken sinektir.
sinek kılığına girmiş cin olabilir. *
gezmesi neysede tam kulağın dibine gelip vızıldaması daha sinir bozucudur.
"Kardeşim sokcaksan sok ne atraksiyon yapıyosun?" diye sorarlar adama.
kalkıp sikilmesi gereken sinektir, yoksa sabaha kadar o sizi siker.
sana küfürler hazırladım cümlesindeki sinektir. allah aşkına beni rahat bırak, seni ve aileni, akrabalarını öldürmekten ben sıkıldım. buna bir son ver, gelme evime, odama. dışarıda ne güzel özgürsün, bok mu var bu odada? elini vicdanına koy, empati kur. ayıp. cık.
kamikaze sineğidir. az sonra darbeyle öleceğinin farkındadır.
sinek için sol elin tersi her an tetiktedir.
Rus ruleti oynayacak kadar cesurdur.
bu soğukta cami duvarına işeyen köpektir aslında o. kış geldi lan, ne geziyorsun sinek? ha kalorifer yakacak kadar zenginseniz, rica ediyorum son sınıftayım bana da bir burs bağlayıveriniz, maddi durumumu birazcık şey de.
üzerine muhabbet kuşu salınası sinektir.
eceline susamış sersem sinektir.

vallaha söylerim seni nick the chopper'e, cız bız yapar şerefsizim.
intihar sebebidir.