bugün

gayet normal bir kız olması muhtemel kişidir. *

(bkz: amerika bizden korkuyor)

yıllar sonra edit: en beğenilenlerimde bulunan en saçma entrym. bir bok anlatmıyorum, sırf entry olsu diye entry girmişim ki sözlükteki ilk entrylerimden zaten. 2. entry olması ve bir trolle cevap vermeye çalışıyor olması dışında hiç bir anlamı olmayan bu tek cümlelik entry'nin en beğenilenlerime girmiş olmasından utanıyorum. uzun entryleri okumuyor, görmezden geliyorsunuz.

sizin gibi, çoğunuz gibi 1000li karmalara bu tip entrylerle sahip olmaktansa, fikirlerimi koyduğum, anılarımı ortaya koyduğum entrylerle, anlaşılmamış entrylerime hayranlıkla bakmayı tercih ederim. hepinizden utanıyorum. *
(bkz: ahmet strikes back)
hastahanede yatan babasının yanından eve dönen kızdır misal.
iki-üç sığ kafalıyı takmayan kızdır. aferindir.
yaninda güvendigi insanlar oldugu sürece, tehlike nin nerde oldugunu bildigi vakit gayet rahat bir $ekilde gece vakti disara cikan kiz dir. geceyi sever,hayatin sadece sabah´dan - ak$amüstüne kadar sürmediginin farkindadir.
yolda zenci nickli* bir organizmaya rastlamazsa problemi olmayan kızdır.
sokaklarda gezen it kopuk türevi yazarcanların kaşar damgası vurduğu sonra da bunun üzerinden sosyolojik tespit yapmaya kalktığı ancak 70 iq ile başaramadığı kızdır.

(bkz: önüne gelen malın yazar olduğu sözlük)
gece vakti dışarda gezen erkekten bir farkı yoktur gözümde, herkes gibi gece vakti gezebilecek insandır. * *
catur cutur sevisebilen, istemezse de sevismeyen kızdır.

sorun onda degilde, onun yara actıgı bunyelerde. o sevissin, sen eline kal; bazılarının erkeklik (!) gururu bunu yemiyor, dayanamayıp laf atıyorlar. boyle adamların istedigi de her denileni yapan, karakteri olmayan kızlar.
dincilerin ikiyüzlülüğünün ne boyutlarda olduğunu gösteren kızdır. erkek masumdur, saftır, şeker gibi bir şeydir, kız uslu dursa bakmaz mantığı yani... gece vakti dışarıda gezen kıza bakan erkek başlığı açmak akıl(!)larına gelmez.
normal bir kızdır. asıl burda açılması gereken başlık " gece dışarda gezen kıza .... gözüyle bakanlar" dır. *
siagarası bitmiş kızdır
arkadaşına\sevgilisine giden kızdır
canı sıkılmış kızdır
mekana\bara giden kızdır
tinercilerden ve sapıklardan pek korkamyan\sallamayan kızdır

zacası gayet normal bir insan evladı olarak yaptığı , gayet normal bir eylemdir.
tespite gel, evet ne diyim tabi ki orspudur, yolludur, folloşdur bu kız.

öhöhöm.

<<terbiyeli ol anelia>>

bizim sokaklarımız texas olduğundan mütevellit pek mümkün olmayan hadise. ben mesela dün aksam ezanından sonra bi ekmek almaya gitmisim anında taciz, elleyen elleyene. inanmazsınız bende yolluyum ya hani aksam ezanında sonra dısarı çıkmısım oracıkta veriverdim. niye hava karardı cünkü, ha dedim ya dısarı çıktım orospuyum ben.
+salih abi sen uludag sözlüge üye misin?
-degilim ama güzel birşeyse olabilirim
+adamların bildigi üc bes konu var abi; ya meme ya mini etek ya genc kızların nasıl yönetilmesi gerektigi yada türban, akp bende cıkıcam amele gaynıyo.

sen zaten kız kardesine ne yapmasını ögretirsen, dısardaki hayatı anlatırsan, eger azcık da kafası varsa o zaten bulur yolunu sen merak etme diye cevap verilip, muhattap bile olunmaması gereken baslık.
edit:insanlar mars ta su bulurken bu tartısmada bulundugum, bunları yazdıgım icin kendimden igrendim.
oldukça normal bir kızdır. bu durumu çok farklı yorumlayan tipler yok değildir. onlara göre bu kızlar aptal ve basittirler. bu zekadan yoksun tipler* bu kızlardan çok sayıda hayır duymaya layıktırlar, hatta beter olsunlardır.
çok sığ bir düşüncedir. geç vakitte gezen her kadın ya da kız orospu ise, sen burada birçok kişiye orospuçocuğu yada orospu kardeşi damgasını yapıştırıyorsun. yapmayalım etmeyelim, at gözlüğüyle bakmayalım olaylara.

not: kimseye yukarıdakini demek istemedim, sadece misaldi. yanlış anlaşılmasın.
namussuzun önde gidenidir. dersek eğer mutlu mu olunacaktır? her normal insan gibi bir kızdır işte. gece belki eğlenmeye belki gezmeye çıkmıştır belki de aile ziyaretinden geliyordur. ihtiyar büyükannesine de gidiyor olabilir. ne farkı vardır diğerlerinden?
kendine güveniyor ve kendisini (şehir magandalarından) nasıl koruyacağını biliyorsa gezer kimseye hesap verme yükümlülüğünde de değildir.
gece dışarı çıkan kız bellenir,kaşardır zihniyetindeki bir insanın yılbaşında taksimde turistleri taciz eden hayvanlardan bir farkı yoktur.
(bkz: sözlükçülerin aslında demek istedikleri)
(bkz: vermedi kahpe)
(bkz: gece vakti dışarda gezen erkek)
gayet normal bir eylem gerçekleştiren özgür insan.
girilen ezik entrylere bakıp, bu entryleri yazan arkadaslara acıyan ve acı bir tebessümle bu eziklikleri takip etmesi muhtemel kızdır.isteyen istediği vakitte gezer arkadaşım, yok o soyledir yok boyledir diye bok atacagına, gtün yiyorsa konusmaya ayarlamaya çalış, bak ne güzel lafı yiyip yerine oturuyorsun sonra canım arkadaşım.

tanım : kendine güvenen kızdır.
tanıdıgı her kız gece cıkınce veriyormus diye dusunduren yazarin, bilincaltı acılarinin disa vurumu.
başlığı açan kişinin fantezilerini yansıtan kızdır. yaşadaığı yeri tüm türkiye olarak gören kişinin düşünceleridir.

ben izmirimi örnek veriyorum. hatta karşıyakamı. gümüşpalada çıkarsan ki bırak dişi olmayı erkek bile göt korkusuyla çıkar alırlar aşağıya. bostanlıya çıkarsan sahile istersen sahilde alkolünü al hiç kimse karışmaz. kimsenin bi tarafında olmazsın.
orospudur, o saatte dışarıda ne işi vardır, kesin aranıyordur. zaten o saatte dışarıda dolaşan kız kötü niyetlidir. bla bla bla...

inanamıyorum size. o kadar zavallısınız ki, sadece bel altı çalışan beyniniz o saatte kızın belki de arkadaşından ders çalışmaktan döndüğünü düşünemeyecek kadar geri. tavan yapmış abazanlığınız yüzünden ne yapacağınızı şaşırdınız, üniversite okuyan kıza orospu, gece bi yere giden kıza orospu, adım atan kıza orospu der olmuşsunuz. doğru, kızlar sadece evde otursun, örgü örsün, erkeklerin cinsel ihtiyaçlarını karşılasın, neyine yetmez ki onların.

ondan sonra da sevgili olduğu halde süründüren kız, hoşlandığı halde pas vermeyen kız, sevdiği halde ayrılan kız gibi başlıkları da açarsınız, delikanlılığınızın tavan yaptığı klavye başından!
hangi vakitlerde gezeceğini sözlükteki kimi yazarlardan öğrenmesi gereken kız. bu yetmez tabi, nerde ne giyeceğini, ne konuşacağını bu arkadaşlara sorması gerekir. zaten kızını dövmeyen dizini döver. eksik etek seni.

(bkz: bi siktirin gidin)