bugün

benim başıma gelmiş olaydır. rüyayı gördüm sabah uyandım anca rüyamda görürüm zaten diyip normal hayatıma devam ettim. ve ertesi gün her karesiyle yaşadım. bu bi işaret olmalı diyip namaza başlamaya kalktım hatta. nası içten dilemişsem olmasını artık.
Rüyayla gerçeğin birbirine girdiği hadise. Keşke..
Çok etkilediyse durum, imana koşturur, yer yer korkuyla s.çtırır. "Aaa ne tesadüf." deyip geçenler de olur elbet.
fragmanını izlediği filmin, yarın gösterime girmesidir.
Çok kez başıma gelen olaydır.rüyada gördüklerinizi yaşayınca tüm rüyalarınızın gerçekleşeceğini beklersiniz hatta korkarsınız çoğu kez sarsıcı bir rüyadan sonra...beterinden saklasın.önseziye giriyormuş araştırdım.bekleyip görüyorum.
çok sık yaşadığım durumdur.''aa ben bu anı daha önce yaşamamış mıydım?Yok lan yok rüyamda gördüm.'' dedirtir. Kimi zaman ürkütücü olabilir
(bkz: hayatın spoiler vermesi)
(bkz: rüyalar gerçek olsa seni her gün görürdüm)*
(bkz: if only)
Ne tatlı bir olaydır öyle!!! Rüya gerçekleştikten sonra her şeye inanılır efendim. Her güne bir tutam mutluluk eker bu olay !! Emel Sayın ablamıza saygıyı artırır!!! Rüyalarının gerçekleşeceği umuduyla yaşayan insan sayısı da azımsanamayacak türde değil hani. Ah ah!! Emel sayın ablamızdan geliyor efendim!!! http://www.youtube.com/watch?v=FlRmjf2XWvs
lan bereket tanrısını gördüm allah korusun güme gitmeyelim şimdi. iyisi mi bu gece dışarı çıkmayalım.
Bana olandır. 6. sınıfa giderken rüyamda resim dosyamı kaybettiğimi gördüm ve ertesi gün kaybettim. Tabi sonra bir ton fırça yedim.
bilinçaltı'nın nasıl çalıştığını öğrenmesi gerekenleri gözler önüne seren olay.

yok kardeş bu işin dinle imanla alakası yok. senin o kullanmayı reddettiğin beynin arka planda çalışmaya devam ediyor, gelecekteki olasılıkları hesaplıyor sana da rüya diye yutturuyor hepsi bu.
Dejavu dur .
3-4 defa başıma gelen olay.
O değilde korkutuyor bu tür ibne rüyalar insanı.
bi türlü olmuyor.
hoşlanılan kızı rüyada görüp gerçekte konuşamamak kadar kötüsü yok heralde.
ergenler aynısını yaşamasa bari. sex and the city'e çevirirler hayatı.